Двојно Срцето Етиопската Накит Поставите Ѓердан/Earring/Прстен/алка Накит 24K Златна Боја Прекрасна Еритреја Жените Подароци

Двојно Срцето Етиопската Накит Поставите Ѓердан/Earring/Прстен/алка Накит 24K Златна Боја Прекрасна Еритреја Жените Подароци

DEN 456.00
-5 %
DEN 480.00

Количина на стоки


ОПИС НА ПРОИЗВОДОТ
Двојно Срцето Етиопската Накит Поставите Ѓердан/Earring/Прстен/алка Накит 24 K Злато Позлатен Прекрасна Еритреја Жените Подароци
Материјал : Бакар или позлатени, а не чисто злато , нормално тоа ќе се чуваат во боја за две години.
Повод : Marrige,Годишнина,Ангажирање,забава, Подароци и така натаму.
Метали Тип : Заштита На Животната Средина Бакар.
Пакет : еден стил, еден пакет/ 12 компјутери во една OPP вреќа.
НАПОМЕНА : Производ големина, ве Молам, Како што е прикажано на сликата, ако не се разбере големината, ве молиме контактирајте со нас, ви благодариме!
Клиентот ОЕМ достапни & Прилагодено дизајн е добредојден.За Рефус со Цел,ве Молиме контактирајте ме!
Нарачката износот е над $180, ние ќе ја испрати преку DHL/UPS/Aramex/Федекс слободно, но данок не е вклучена
Ние главните направи најдобар висок квалитет накит
Ако било какви прашања, ве молиме да не hestitate да контактирате со нас, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа
Испорака :
Ние ќе испрати производи во 2-4 дена по исплата потврди
Epacket : 10-15 работни дена за САД
Кина Пост Воздух Mail :20-45 работни дена да повеќето земји
Ali Express Стандард Превозот:16-35 работни дена да повеќето земји,Доколку вашата земја ги поддржува оваа логистика, ве молиме обидете се да се избере тоа
DHL/UPS/Федекс/Aramex : за 4-7 дена
EMS : за 7-25 работни дена
Најголемиот дел налози,можеме слободно да се организира од страна Fed Ex или DHL Враќа : Ние се трудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме. Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на објекти, во рок од 15 дена од вашата приемот на предмети за било каква причина. Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови. Ако објекти се оштетуваат или се губат кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба. Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите. Големината или Одговара на Прашањата : Повеќето од нашите предмети се рачно изработени, на готови предмети можеби се разликуваат од околу 1-3cm во одредени мерења. Да се осигура дека вашиот објект се уште ќе ви одговара совршено, нашите казанџии направивме сите наши објекти со additonal ткаенина во чини да се овозможи мала големина модификација за да се направи лесно. Ако ја најдете производи не се погодни за вас и имате прашања, можете да не контактирате директно Боја Несовпаѓање : Разлики во бојата можеби предизвикани од некои други причини, како што се боја одраз во мониторот, осветлување, припадност и сл. Сепак, доколку сметате дека на објектот доби е во погрешна боја, ве молиме контактирајте со нас за да ја видите ако враќање или повраток е можно. Повратни информации : Вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ве молиме да оставите позитивен feed back и 5-Ѕвезди е да сте задоволни со нашата објекти и услуги. Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви овозможи со најдобра услуга на клиентите.


Други карактеристики

Метална боја:
Злато-боја
Прстен Големина:
Променливи во големина
Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Накит Сетови Тип:
Свадба Накит Сетови
Број На Модел На:
1020
Обликотшема:
Срцето
Стил:
Тренди
Повод:
Свадба
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
Ѓердан/Earring/Прстен/закачам
Пол:
Жените
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Бакар
Бренд Име:
Adixyn
Тип На Објект:
Етиопските поставува
обложено:
вакуум позлата
Повод:
Годишнината Свадба Ангажман Подарок Партија
Земја:
Африкански Нигерија Етиопската Кенија САД
Метали Тип:
Бакар

Најдобри понуди

Трендовски Накит во Собата За Жените Златна боја Монистра Јака Ѓердан Обетки Хривнија парична Казна Прстени Партија Костим Поставува
 • Неодамнешно

Трендовски Накит во Собата За Жените Златна боја Монистра Јака Ѓердан Обетки Хривнија парична Казна Прстени Партија Костим Поставува

858.72 DEN 446.00

Состојба : 100% Сосема НовКОЛИЧИНА : 1setМатеријал : злато / позлатенГолемина : како се покаже сликаБоја : как

Нови Пристигнување Позлатен Сребрен Накит Сет,Мода Свадба Додатоци,Адвокатско 10ММ Мушка Сребрен Ѓердан Хривнија Earring Три
 • Неодамнешно

Нови Пристигнување Позлатен Сребрен Накит Сет,Мода Свадба Додатоци,Адвокатско 10ММ Мушка Сребрен Ѓердан Хривнија Earring Три

289.92 DEN 232.00

Стоки класа : Директни Фабрика Цена,Исклучителен Квалитет,Модерен СтилСостојба : 100% Сосема НовВисок ква

Bangrui Традиционалните Етиопската 5pcs Монета Свадба Накит Сетови Златна Боја Накит, Булчински Романтична Накит за Жените
 • Неодамнешно

Bangrui Традиционалните Етиопската 5pcs Монета Свадба Накит Сетови Златна Боја Накит, Булчински Романтична Накит за Жените

DEN 811.20

Компанијата Alibaba Webesite : www.bangjewelry.en.alibaba.com Bangrui Етиопската Велигден Накит Habesha Поставите Ѓердан / Обетки / П

Жените Подарок зборот Љубов Накит црн дијамант Линк Нараквици 7.5 инчен 19cm Девојка Жена МАЖИТЕ Кварц 2 парчиња Lustrous 1 сребрена
 • Неодамнешно

Жените Подарок зборот Љубов Накит црн дијамант Линк Нараквици 7.5 инчен 19cm Девојка Жена МАЖИТЕ Кварц 2 парчиња Lustrous 1 сребрена

1012.32 DEN 790.00

Добредојдени сте да Купите трговија на ГолемоТрговија на големо Позитивно цена членБоја : pls проверете

Трговија на големо позлатен сребрен накит поставите класичен Европски стил мали Ткаени мрежа кружен отвор алки прстен S310
 • Неодамнешно

Трговија на големо позлатен сребрен накит поставите класичен Европски стил мали Ткаени мрежа кружен отвор алки прстен S310

220.80 DEN 199.00

ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА HSZ Накит , трговија на големо цена ,не мин целНОВИ ПРИСТИГНЕ НАКИТБоја : како на сликата

Нигериската Брилијантен Свадба Накит Поставите Кристал Кристал Мулти слој Синџир Елегантен Ѓердан Обетки Хривнија Прстен за Жени
 • Неодамнешно

Нигериската Брилијантен Свадба Накит Поставите Кристал Кристал Мулти слој Синџир Елегантен Ѓердан Обетки Хривнија Прстен за Жени

1103.52 DEN 574.00

Состојба : 100% Сосема НовКОЛИЧИНА : 1setМатеријал : злато позлатен,кристалноГолемина : како се покаже слика

TREAZY Жените Европа и Америка Славна личност CZ Кристал Прекрасен Цвет Свадба Свадба Накит Поставите Ѓердан +Обетки Накит Сетови
 • Неодамнешно

TREAZY Жените Европа и Америка Славна личност CZ Кристал Прекрасен Цвет Свадба Свадба Накит Поставите Ѓердан +Обетки Накит Сетови

239.52 DEN 148.00

Топло Препорачувам Опис На Производот100% Нов и Висок КвалитетМатеријал : Цинк Легура & КристалноПозлата

Најновите Нигериската Африка Свадба Монистра Африкански Монистра Накит Поставите Бесплатен Превозот ABF703
 • Неодамнешно

Најновите Нигериската Африка Свадба Монистра Африкански Монистра Накит Поставите Бесплатен Превозот ABF703

2160.96 DEN 1837.00

Предмети Опис : Име : Индискиот Нигериската Африка Свадба Монистра, Булчински Накит Сет, Костим Ѓердан Г

Pera CZ Голем Круг Кубни Циркони Луксузни Свадба Свадба Кралска Сина Камен Ѓердан И Обетки Накит Сетови За Невести J126
 • Неодамнешно

Pera CZ Голем Круг Кубни Циркони Луксузни Свадба Свадба Кралска Сина Камен Ѓердан И Обетки Накит Сетови За Невести J126

2294.40 DEN 1491.00

Ѓердан Должина : Околу 42 смEarring Големина : 3.7 * 1.5 cmМатеријал : Кубни ЦиркониГлавната Бои : Бела ,Црвена ,Син

Продажба на позлатен сребрен накит поставите модата партија накит шарм зголеми цвет pendant ѓердан хривнија прстен Капка Обетки
 • Неодамнешно

Продажба на позлатен сребрен накит поставите модата партија накит шарм зголеми цвет pendant ѓердан хривнија прстен Капка Обетки

271.20 DEN 244.00

ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА HSZ Накит , трговија на големо цена ,не мин целНОВИ ПРИСТИГНЕ НАКИТБоја : како на сликата

Моден Пурпурна Злато Кристал AB Beaded Мулти Насоки Ѓердан Нигериската Свадба Африкански Монистра Накит во Собата за Жените 5C-YHK11
 • Неодамнешно

Моден Пурпурна Злато Кристал AB Beaded Мулти Насоки Ѓердан Нигериската Свадба Африкански Монистра Накит во Собата за Жените 5C-YHK11

1823.52 DEN 930.00

Предмети Опис : Име : Индискиот Нигериската Африка Свадба Монистра, Булчински Накит Сет, Костим Ѓердан Г

Жените Небото Виножито Камен Циркон 925 Фунта Сребрен Накит Сетови Ѓердан Pendant Обетки Прстени Бесплатен Превозот
 • Неодамнешно

Жените Небото Виножито Камен Циркон 925 Фунта Сребрен Накит Сетови Ѓердан Pendant Обетки Прстени Бесплатен Превозот

864.00 DEN 441.00

Ви благодариме за посетата !Објект : Жените Небото Виножито Камен Циркон 925 Фунта Сребрен Накит Сетови Ѓ

Топла Продажба Позлатен Сребрен Накит Сет,Булчински Мода Додатоци,Сребро Извртени Јаже Ѓердан Хривнија За Мажи Две парчиња
 • Неодамнешно

Топла Продажба Позлатен Сребрен Накит Сет,Булчински Мода Додатоци,Сребро Извртени Јаже Ѓердан Хривнија За Мажи Две парчиња

165.12 DEN 108.00

Стоки класа : Директни Фабрика Цена,Исклучителен Квалитет,Модерен СтилСостојба : 100% Сосема НовВисок ква

Almei Кристал Накит Сетови Сребро Африкански Монистра Накит Поставите Parure Bijoux Femme Булчински CZ Циркон Joyeria Bijouterie
 • Неодамнешно

Almei Кристал Накит Сетови Сребро Африкански Монистра Накит Поставите Parure Bijoux Femme Булчински CZ Циркон Joyeria Bijouterie

771.36 DEN 578.00

Што ќе правам?О : Прво ве молиме следете го вашиот стоки од официјалните следење на вебсајтот .com,тогаш, а

Слатководни Бисер Со Монистра, Накит Сетови Сребро 925 Накит свадба декорација За Жените Обетки/Pendant/Прстен/Ѓердан Сет
 • Неодамнешно

Слатководни Бисер Со Монистра, Накит Сетови Сребро 925 Накит свадба декорација За Жените Обетки/Pendant/Прстен/Ѓердан Сет

698.40 DEN 510.00

Природни Мистика Виножито Топаз 925 Фунта Сребрен Накит Поставите Жените Свадба Додатоци Обетки / Pendant / Ѓ