Среќа Срцето Бебе Етиопската Накит Поставите Ѓердан/Earring/Прстен/алка Накит 24K Златна Боја Прекрасна Еритреја Бебе Роденден Подароци

Среќа Срцето Бебе Етиопската Накит Поставите Ѓердан/Earring/Прстен/алка Накит 24K Златна Боја Прекрасна Еритреја Бебе Роденден

DEN 456.00
-5 %
DEN 480.00

Количина на стоки


ОПИС НА ПРОИЗВОДОТ
Среќа Срцето Бебе Етиопската Накит Поставите Ѓердан/Earring/Прстен/алка Накит 24 K Злато Позлатен Прекрасна Еритреја Бебе Роденден Подароци
Материјал : Бакар или позлатени, а не чисто злато , нормално тоа ќе се чуваат во боја за две години.
Повод : Marrige,Годишнина,Ангажирање,забава, Подароци и така натаму.
Метали Тип : Заштита На Животната Средина Бакар.
Пакет : еден стил, еден пакет/ 12 компјутери во една OPP вреќа.
НАПОМЕНА : Производ големина, ве Молам, Како што е прикажано на сликата, ако не се разбере големината, ве молиме контактирајте со нас, ви благодариме!
Клиентот ОЕМ достапни & Прилагодено дизајн е добредојден.За Рефус со Цел,ве Молиме контактирајте ме!
Нарачката износот е над $180, ние ќе ја испрати преку DHL/UPS/Aramex/Федекс слободно, но данок не е вклучена
Ние главните направи најдобар висок квалитет накит
Ако било какви прашања, ве молиме да не hestitate да контактирате со нас, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа
Испорака :
Ние ќе испрати производи во 2-4 дена по исплата потврди
Epacket : 10-15 работни дена за САД
Кина Пост Воздух Mail :20-45 работни дена да повеќето земји
Ali Express Стандард Превозот:16-35 работни дена да повеќето земји,Доколку вашата земја ги поддржува оваа логистика, ве молиме обидете се да се избере тоа
DHL/UPS/Федекс/Aramex : за 4-7 дена
EMS : за 7-25 работни дена
Најголемиот дел налози,можеме слободно да се организира од страна Fed Ex или DHL Враќа : Ние се трудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме. Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на објекти, во рок од 15 дена од вашата приемот на предмети за било каква причина. Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови. Ако објекти се оштетуваат или се губат кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба. Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите. Големината или Одговара на Прашањата : Повеќето од нашите предмети се рачно изработени, на готови предмети можеби се разликуваат од околу 1-3cm во одредени мерења. Да се осигура дека вашиот објект се уште ќе ви одговара совршено, нашите казанџии направивме сите наши објекти со additonal ткаенина во чини да се овозможи мала големина модификација за да се направи лесно. Ако ја најдете производи не се погодни за вас и имате прашања, можете да не контактирате директно Боја Несовпаѓање : Разлики во бојата можеби предизвикани од некои други причини, како што се боја одраз во мониторот, осветлување, припадност и сл. Сепак, доколку сметате дека на објектот доби е во погрешна боја, ве молиме контактирајте со нас за да ја видите ако враќање или повраток е можно. Повратни информации : Вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ве молиме да оставите позитивен feed back и 5-Ѕвезди е да сте задоволни со нашата објекти и услуги. Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви овозможи со најдобра услуга на клиентите.


Други карактеристики

Метална боја:
Злато-боја
Прстен Големина:
Променливи во големина
Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Накит Сетови Тип:
Свадба Накит Сетови
Број На Модел На:
1020
Обликотшема:
Срцето
Стил:
Тренди
Повод:
Свадба
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
Ѓердан/Earring/Прстен/закачам
Пол:
Жените
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Бакар
Бренд Име:
Adixyn
Тип На Објект:
Етиопските поставува
обложено:
вакуум позлата
Повод:
Годишнината Свадба Ангажман Подарок Партија
Земја:
Африкански Нигерија Етиопската Кенија САД
Метали Тип:
Бакар

Најдобри понуди

Рачно Изработени Племенски Коса Пердув Монистра Јаже Headpieces Убава Boho Headband Headdress Armlet Хипи Партија Накит Сетови
 • Неодамнешно

Рачно Изработени Племенски Коса Пердув Монистра Јаже Headpieces Убава Boho Headband Headdress Armlet Хипи Партија Накит Сетови

120.48 DEN 99.00

Боја : како на сликата покаже Материјал : пердув,легура,кожа Тежина : Hairband за 12.2 g / pc, Armlet : за 4 G / pcНашата Пр

Almei Кристал Накит Сетови Сребро Африкански Монистра Накит Поставите Parure Bijoux Femme Булчински CZ Циркон Joyeria Bijouterie
 • Неодамнешно

Almei Кристал Накит Сетови Сребро Африкански Монистра Накит Поставите Parure Bijoux Femme Булчински CZ Циркон Joyeria Bijouterie

771.36 DEN 578.00

Што ќе правам?О : Прво ве молиме следете го вашиот стоки од официјалните следење на вебсајтот .com,тогаш, а

Нигериската Брилијантен Свадба Накит Поставите Кристал Кристал Мулти слој Синџир Елегантен Ѓердан Обетки Хривнија Прстен за Жени
 • Неодамнешно

Нигериската Брилијантен Свадба Накит Поставите Кристал Кристал Мулти слој Синџир Елегантен Ѓердан Обетки Хривнија Прстен за Жени

1103.52 DEN 574.00

Состојба : 100% Сосема НовКОЛИЧИНА : 1setМатеријал : злато позлатен,кристалноГолемина : како се покаже слика

Laanc Праска Африкански Монистра Накит во Собата за Нигериската Свадба Симулирани Бисер Ѓердани и Обетки SP1R004
 • Неодамнешно

Laanc Праска Африкански Монистра Накит во Собата за Нигериската Свадба Симулирани Бисер Ѓердани и Обетки SP1R004

911.52 DEN 465.00

Предмети Опис : Име : Индискиот Нигериската Африка Свадба Монистра, Булчински Накит Сет, Костим Ѓердан Г

Моден Пурпурна Злато Кристал AB Beaded Мулти Насоки Ѓердан Нигериската Свадба Африкански Монистра Накит во Собата за Жените 5C-YHK11
 • Неодамнешно

Моден Пурпурна Злато Кристал AB Beaded Мулти Насоки Ѓердан Нигериската Свадба Африкански Монистра Накит во Собата за Жените 5C-YHK11

1823.52 DEN 930.00

Предмети Опис : Име : Индискиот Нигериската Африка Свадба Монистра, Булчински Накит Сет, Костим Ѓердан Г

Жените Подарок зборот Љубов Накит црн дијамант Линк Нараквици 7.5 инчен 19cm Девојка Жена МАЖИТЕ Кварц 2 парчиња Lustrous 1 сребрена
 • Неодамнешно

Жените Подарок зборот Љубов Накит црн дијамант Линк Нараквици 7.5 инчен 19cm Девојка Жена МАЖИТЕ Кварц 2 парчиња Lustrous 1 сребрена

1012.32 DEN 790.00

Добредојдени сте да Купите трговија на ГолемоТрговија на големо Позитивно цена членБоја : pls проверете

Жените Подарок зборот Љубов превозот ewellery Жолт ДИЈАМАНТ позлатен Среќа Хривнија Тока 7.5 19cm Девојка Жена МАЖИТЕ Кварц бисер
 • Неодамнешно

Жените Подарок зборот Љубов превозот ewellery Жолт ДИЈАМАНТ позлатен Среќа Хривнија Тока 7.5 19cm Девојка Жена МАЖИТЕ Кварц бисер

1012.80 DEN 527.00

Добредојдени сте да Купите трговија на ГолемоТрговија на големо Позитивно цена членБоја : pls проверете

Најновите Нигериската Африка Свадба Монистра Африкански Монистра Накит Поставите Бесплатен Превозот ABF703
 • Неодамнешно

Најновите Нигериската Африка Свадба Монистра Африкански Монистра Накит Поставите Бесплатен Превозот ABF703

2160.96 DEN 1837.00

Предмети Опис : Име : Индискиот Нигериската Африка Свадба Монистра, Булчински Накит Сет, Костим Ѓердан Г

Слатководни Бисер Со Монистра, Накит Сетови Сребро 925 Накит свадба декорација За Жените Обетки/Pendant/Прстен/Ѓердан Сет
 • Неодамнешно

Слатководни Бисер Со Монистра, Накит Сетови Сребро 925 Накит свадба декорација За Жените Обетки/Pendant/Прстен/Ѓердан Сет

698.40 DEN 510.00

Природни Мистика Виножито Топаз 925 Фунта Сребрен Накит Поставите Жените Свадба Додатоци Обетки / Pendant / Ѓ

Bangrui Традиционалните Етиопската 5pcs Монета Свадба Накит Сетови Златна Боја Накит, Булчински Романтична Накит за Жените
 • Неодамнешно

Bangrui Традиционалните Етиопската 5pcs Монета Свадба Накит Сетови Златна Боја Накит, Булчински Романтична Накит за Жените

DEN 811.20

Компанијата Alibaba Webesite : www.bangjewelry.en.alibaba.com Bangrui Етиопската Велигден Накит Habesha Поставите Ѓердан / Обетки / П

Година Топла Продажба Натам.зен-Принцеза, Накит Сетови Девојки Сакаат Накит Круна Коса Клип Стапче Плетенка Ракавица Поставува
 • Неодамнешно

Година Топла Продажба Натам.зен-Принцеза, Накит Сетови Девојки Сакаат Накит Круна Коса Клип Стапче Плетенка Ракавица Поставува

655.20 DEN 511.00

Pls љубезно ве молиме да забележите ова пред наддавање : 1.Кога ќе го поставите цел,ве молиме забелешка јас