E27 завртка lampholder табела Светилка сопственикот со switch plug спалната соба ноќни декоративни светилки база DIY осветлување додатоци 2 парчиња

E27 завртка lampholder табела Светилка сопственикот со switch plug спалната соба ноќни декоративни светилки база DIY осветлување

DEN 1200.00

Количина на стоки


E27 завртка lampholder табела Светилка сопственикот со switch plug спалната соба ноќни декоративни светилки база DIY осветлување додатоци
[име] жица switch маса светилка [материјал] железо, висока температура анти - ' рѓа боја electroplating. [боја] црна, бела, златна, хром. [Спецификација] шасија дијаметар 120mm, висока 25мм. Вкупна висина 85mm. [употреба] погодна за спалната соба, кревет табела светилка, бар, кафуле декоративни осветлување.
Плаќање :
1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
2) Payan не исходот коментар мора да се направи во рок од 3 дена од денот на нарачката.
3) Ако веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.
Превозот :
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
4. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
5. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
6. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака.
Враќање :
1. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.
2. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање.
3. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. ИЛИ, можете да изберете да имате замена.
4. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира.
Гаранција :
1. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен.
2. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА.
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress!
Повратни информации :
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!


Други карактеристики

База Тип:
E27
Тип На Објект:
Светилка Основи
Број На Модел На:
202
База Материјал:
Метал
сертификација:
CCC
Гаранција:
1year
Карактеристики:
E27

Најдобри понуди

GX53 База Светилка База GX53 Светилка Носителот Поправи GX53 Led Сијалица Gx53 Носителот Бела Боја Нерѓосувачки Челик База 8CM
  • Неодамнешно

GX53 База Светилка База GX53 Светилка Носителот Поправи GX53 Led Сијалица Gx53 Носителот Бела Боја Нерѓосувачки Челик База 8CM

216.00 DEN 205.00

Карактеристики : GX53 база можете да ги користите повеќето вообичаени GX53 светилки, Витрини и прикажување

1M Електрична Енергија Dimmer Кабел Кабелот E12 Светилка База на Хималаите Солт Светилка Носителот ПВЦ НИ се Префрлат Plug Бело/Црна
  • Неодамнешно

1M Електрична Енергија Dimmer Кабел Кабелот E12 Светилка База на Хималаите Солт Светилка Носителот ПВЦ НИ се Префрлат Plug Бело/Црна

185.28 DEN 157.00

Опис : Материјал на кабелот : ПВЦДолжина на Кабелот : 1 MПриклучок : E12Dimmable : ДаБоја : Бело / ЦрнаПакет листат

E27 Светилка Носителот Приклучок за 360 Степени ПИР Индукција / Радар микробранова Инфраред Сензор за Движење E27 Светилка База
  • Неодамнешно

E27 Светилка Носителот Приклучок за 360 Степени ПИР Индукција / Радар микробранова Инфраред Сензор за Движење E27 Светилка База

571.20 DEN 331.00

ПРОДАЖБА E27 Светилка Носителот Приклучок за 360 Степени ПИР Индукција / Радар микробранова Инфраред Сен

Skybesstech 120mm Директни Полнење Виси LED Извори на Светлина Блескав Осветлување База За Led Виси Топката Коцки 20pcs/Многу
  • Неодамнешно

Skybesstech 120mm Директни Полнење Виси LED Извори на Светлина Блескав Осветлување База За Led Виси Топката Коцки 20pcs/Многу

DEN 15360.00

Skybesstech 120mm Директни Полнење Виси LED Извори на Светлина Блескав Осветлување База За Led Виси Топката Коцки 2

Полиран црна/шампањ злато/розово злато гроздобер pendant светилка држачи E27 CE/UL 110V/220V осветлување штекер lumiled сијалица
  • Неодамнешно

Полиран црна/шампањ злато/розово злато гроздобер pendant светилка држачи E27 CE/UL 110V/220V осветлување штекер lumiled сијалица

432.00 DEN 402.00

Висок квалитет на индустриски pendant светилка носителотЕден примерок редМатеријал : алуминиум и керамичк

8pcs Безжичниот Далечински Управувач Светилка Носителот 220V Далечински Управувач со 1pcs 15 Копчиња Предавателот E27 Завртка
  • Неодамнешно

8pcs Безжичниот Далечински Управувач Светилка Носителот 220V Далечински Управувач со 1pcs 15 Копчиња Предавателот E27 Завртка

2159.52 DEN 1944.00

Безжичен Далечински Контрола Светилка Носителот 220 V Далечински Управувач со 15 Копчиња Предавателот E27

10/20/30/40cm 360 Степени Флексибилни Светилка Носителот Клип E27 База со исклучување на ЕУ Plug Биро за led Светилка расте светлина
  • Неодамнешно

10/20/30/40cm 360 Степени Флексибилни Светилка Носителот Клип E27 База со исклучување на ЕУ Plug Биро за led Светилка расте светлина

DEN 239.52

Спецификации : Боја : БелаЗавртка Тип : E27Приклучок Тип : ЕУКлипот Материјал : ПластикаКабел Должина : Око

Висок Квалитет E27 База Крушка Светилка Завртка Приклучок за Звук Глас Светлина Контрола на Носителот Switch Про Осветлување
  • Неодамнешно

Висок Квалитет E27 База Крушка Светилка Завртка Приклучок за Звук Глас Светлина Контрола на Носителот Switch Про Осветлување

156.48 DEN 108.00

Висок Квалитет E27 База Крушка Светилка Завртка Приклучок за Звук Глас Светлина Контрола на Носителот Swit