E27 светилка база со база диск Висока температура керамички завртка светилка носителот DIY Светилки и фенери додатоци 10pcs

E27 светилка база со база диск Висока температура керамички завртка светилка носителот DIY Светилки и фенери додатоци 10pcs

DEN 1680.00

Количина на стоки


E27 светилка база со база диск Висока температура керамички завртка светилка носителот DIY Светилки и фенери додатоци
Име : E27 керамички волан завртка lampholders Големина : 100mm диск +lamp, E27 (керамички + бакар), линија должина 400mm Материјал : Железо + бакар боја + / позлата Боја : (црно / Бела / Chrome / злато) Светилка устата : E27 гром Напон : AC220 V-250 V Моќност : МАКС-60 W
Плаќање :
1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
2) Payan не исходот коментар мора да се направи во рок од 3 дена од денот на нарачката.
3) Ако веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.
Превозот :
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
4. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
5. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
6. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака.
Враќање :
1. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.
2. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање.
3. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. ИЛИ, можете да изберете да имате замена.
4. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира.
Гаранција :
1. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен.
2. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА.
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress!
Повратни информации :
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!


Други карактеристики

боја:
Црна, Златна, Сребрена, Бела
Тип На Објект:
Светилка Основи
Број На Модел На:
202
База Материјал:
Керамика и Порцелан
сертификација:
CCC
Гаранција:
1year
Карактеристики:
E27

Најдобри понуди

2.5 m Суспензија E27 светилка сопственикот,кабелот За напојување должина од 2.5 м, круг приклучок и вклучете Бел сјај E27 база
  • Неодамнешно

2.5 m Суспензија E27 светилка сопственикот,кабелот За напојување должина од 2.5 м, круг приклучок и вклучете Бел сјај E27 база

445.44 DEN 223.00

Важна забелешка : Потрошувачите треба да биде сигурни во тоа дали нивните земји се дозволени за увоз на

E27 Светилка Носителот Приклучок за 360 Степени ПИР Индукција / Радар микробранова Инфраред Сензор за Движење E27 Светилка База
  • Неодамнешно

E27 Светилка Носителот Приклучок за 360 Степени ПИР Индукција / Радар микробранова Инфраред Сензор за Движење E27 Светилка База

571.20 DEN 331.00

ПРОДАЖБА E27 Светилка Носителот Приклучок за 360 Степени ПИР Индукција / Радар микробранова Инфраред Сен

Слободен брод 4pcs вдлабнати LED Таванот светилка носителот на вниманието тела gu10 mr16 штекер круг сатен фитинг за кујна соба
  • Неодамнешно

Слободен брод 4pcs вдлабнати LED Таванот светилка носителот на вниманието тела gu10 mr16 штекер круг сатен фитинг за кујна соба

1910.40 DEN 1815.00

Трговија на големо 4pcs LED Таванот светилка носителот GU10 / MR16 Осветлување таванот место светло тела / Халог

Чист бакар 68mm долго E26 E27 светилка сопственикот не-прстен E27 штекер лустерот led светлина, крушка светилка база
  • Неодамнешно

Чист бакар 68mm долго E26 E27 светилка сопственикот не-прстен E27 штекер лустерот led светлина, крушка светилка база

2390.40 DEN 2271.00

опис на производот име на Производ : E26 / E27 чист бакар долго светилка носителот Материјал : бакар+Автозак

E27 Штекер УЛ Гроздобер Алуминиум Светлина Штекер 250V 660W Светилка Основи Lumiled Сијалица Светлина Носителот Ретро Pendant
  • Неодамнешно

E27 Штекер УЛ Гроздобер Алуминиум Светлина Штекер 250V 660W Светилка Основи Lumiled Сијалица Светлина Носителот Ретро Pendant

399.36 DEN 308.00

Добредојдовте На Пролет Продавницаза вашите шарени животМенаџерот Препорачува : Информација За Произв