Гроздобер дизајн ретро црно ноќни пареа панк ткаенина абажур табела lamp, e27 / e26 светла за спалната соба workroom работилница за статистика

Гроздобер дизајн ретро црно ноќни пареа панк ткаенина абажур табела lamp, e27 / e26 светла за спалната соба workroom работилница

DEN 2048.00
-38 %
DEN 3302.40

Количина на стоки

Информации за производот Технички Детали Ставка Тежина 1.6 КГ Производ Димензии КАКО СЛИКА Реден број на модел YY-TGM003 Боја ЦРНА Стил Американската држава Заврши ЦРН Материјал МЕТАЛ Шема Форма Извор на Енергија E27 MAX 1*60 W Напон 110-240v ве молиме оставете порака што треба напон стандардни откако ќе поставите цел
Време на испорака
Во принцип,пратката ќе испорака до вашата адреса во рок од 15-35 дена,но можеби малку доцнење поради фестивал дена или голема промоција дена како 11.11,Pls се разбере.
Превозот политика Бидете сигурни дека ќе се обезбеди уредна достава на адреса и тел. Сите стоки само ќе биде предаден на превозот адреса што сте ја дале. Ве молиме изберете еден од превозот услуги сакате. Царина
Ве молиме љубезно ве молиме оставете порака дека колку што треба ни да пишувам за декларираната вредност,откако ќе го поставите цел,
ако ние го напишете премногу висока исто како и на трошоците ќе се вистински платени за ламба ,можеби ќе треба да плаќате Царина од царинската afteryou примена на стоки. Ние може да обезбеди фактура за вредноста која треба.
Политика за наплата Ако поради некоја причина не сте задоволни ,можете да се вратите на објектот за да ни во тоа е оригиналниот condiion за враќање на парите или замена. Пред да се испрати ни го врати објектот,ве молиме контактирајте не за подетални врати & размена на настава. Ние ќе се вратат сите на вашите пари со исклучок на превозот и ракувањето со такси откако ќе го добиете вашиот врати ставки. Повратни информации, Ние им даде на 5 ѕвезди повратни информации за сите на нашите клиенти откако тие се предмети. Ако постои било каков проблем, ве молиме контактирајте со нас, ние веднаш ќе се справи со ова прашање, да ни даде можност да ви даде подобра проектот и на цената повторно. * Голема трговија на големо цел е прифатливо и цената е да се преговара, ве молиме контактирајте со нас за детали * 100% со Добар квалитет! Најниска Цена! Добредојдовте на Мало и Големо!
Внимание : НИЕ ви ПРЕПОРАЧУВАМЕ ИНСТАЛАЦИЈА ОД ЛИЦЕНЦИРАН ЕЛЕКТРИЧАР. Оваа тела е оценет до (1) 60-вати максимална Тип сијалица (не се вклучени). ПРЕДУПРЕДУВАЊА : 1. За безбедна и сигурна инсталација, ве молиме да се осигурате дека електрична кутија на која ова
тела ќе бидат монтирани е правилно спроведен на структурните член на зградата.
2. Сите жици се поврзани. Кога распакување, да се биде внимателен да не се повлече со жици како лоша
конекцијата може да резултат.
3. Не поврзувајте електрична енергија до вашите тела е целосно состави.
4. За да го намалите ризикот од пожар, електричен шок или лична повреда,
секогаш исклучете ги и отстранете тела и оставете ја да се излади пред замена на сијалица.
5. Не допирајте сијалицата кога тела е вклучен или погледнете директно на запали сијалица. Чувајте запаливи
материјали далеку од запали сијалица.


Други карактеристики

Тип На Објект:
Табела Светилки
Заврши:
Железо
Wattage:
51-60W
Напон:
220V,90-260V,110V
Стил:
Земја
сертификација:
CE,RoHS,CCC
Боја На Каросеријата:
Црна
Техника:
обложено
Извор На Енергија:
AC
Тело Материјал:
Железо
Сенка Тип:
Ткаенини
Примена:
Студија
База Тип:
E27
Бренд Име:
Newrays
Гаранција:
3 година
Тип На Прекинувач:
Допрете On/Off Прекинувач
Е dimmable:
No
Сенка Ветер:
Up
Материјал:
Метал
Извор На Светлина:
Блескаво Светилки
рамка боја:
Црна
Број На Модел На:
YY-TGM003
Е Светилки Вклучени:
No
боја:
Црна
Стил:
Американската Држава

Најдобри понуди

Американската држава спалната соба ноќни Табела Светилки Европски стил ретро Хотел дневна соба светилка креативни смола декоративни
 • Неодамнешно

Американската држава спалната соба ноќни Табела Светилки Европски стил ретро Хотел дневна соба светилка креативни смола декоративни

DEN 15744.00

Добредојдовте на осветлување продавницаНие ќе го провериме секој објект внимателно пред праткатаПочи

L16*W16*H25 Нови Пристигнување 16 Боја Променливи RGB LED Табела Lmpt Светлина Атмосфера за Божиќ Ноќ Светилка Бесплатен превозот
 • Неодамнешно

L16*W16*H25 Нови Пристигнување 16 Боја Променливи RGB LED Табела Lmpt Светлина Атмосфера за Божиќ Ноќ Светилка Бесплатен превозот

DEN 2472.00

Далечински управувач & sunproof & водоотпорен & огноотпорни УЛ, БС, ГШ, ССА за DC адаптер.Големи нарачки,искрен

Гроздобер ретро железо, дрво црна вода, цевки за пареа панк табела светилка со switch e27 / e26 led светла за спалната соба ноќни
 • Неодамнешно

Гроздобер ретро железо, дрво црна вода, цевки за пареа панк табела светилка со switch e27 / e26 led светла за спалната соба ноќни

5688.00 DEN 2958.00

Информации за производот Технички Детали Ставка Тежина од 2 КГ Производ Димензии КАКО СЛИКА Реден број

Новина дизајн табела светилка цврсто дрво креативни ретро гроздобер Американската држава стилот за вашата бојадисана спалната
 • Неодамнешно

Новина дизајн табела светилка цврсто дрво креативни ретро гроздобер Американската држава стилот за вашата бојадисана спалната

DEN 7152.00

Ви благодариме! Можете да изберете метод што е најзгодно за вас Додатоци доаѓаат со 3месечен гарантен Ак

плоштад светилка Оригинални креативни Табела Светилки личност допир Јапонски бело стакло маса светилка кревет во спалната соба
 • Неодамнешно

плоштад светилка Оригинални креативни Табела Светилки личност допир Јапонски бело стакло маса светилка кревет во спалната соба

DEN 2352.00

Добредојдовте на осветлување продавницаНие ќе го провериме секој објект внимателно пред пратката.На м

Цврсти Дрвени Јапонски кревет во спалната соба студија бар топла светлина декоративни ламби креативна личност прекрасна дрво
 • Неодамнешно

Цврсти Дрвени Јапонски кревет во спалната соба студија бар топла светлина декоративни ламби креативна личност прекрасна дрво

DEN 4560.00

Применливи простор : Дневна соба јадење студија спалната соба друг / другиСветилка тело главен материј

Креативни Убави Цвеќиња Дрво Ткаенина E27 Табела Светилка за Девојка соба Спална соба Деко Дете Присутни H 50cm AC 80-265V 1640
 • Неодамнешно

Креативни Убави Цвеќиња Дрво Ткаенина E27 Табела Светилка за Девојка соба Спална соба Деко Дете Присутни H 50cm AC 80-265V 1640

DEN 7740.96

Добредојдовте во мојата продавница!1.Ако сте Русија пријател,ве молиме запомнете да ги понуди на вашето

Свеќа Табела Сијалица K9 Кристал Табела Светилка Модерна Уметност Деко Спалната Соба Ноќни Биро Светилки Романтична Свадба Осветлување
 • Неодамнешно

Свеќа Табела Сијалица K9 Кристал Табела Светилка Модерна Уметност Деко Спалната Соба Ноќни Биро Светилки Романтична Свадба Осветлување

8688.00 DEN 8254.00

Свеќа Сијалица K9 Кристал Табела Светилка Модерна Уметност Деко Спалната соба Ноќни Биро Светилки Роман

Европската керамичка маса светилки едноставен модерен спалната соба ноќни ламба топла топла светлина на Американската Кинески
 • Неодамнешно

Европската керамичка маса светилки едноставен модерен спалната соба ноќни ламба топла топла светлина на Американската Кинески

DEN 8112.00

Добредојдовте на нашиот осветлување продавница.Ние ќе го провериме секој објект внимателно пред пратк

кристал табела осветлување за свадби модерна кристал табела светилки за дневна соба покрај светилка lustres дома осветлување
 • Неодамнешно

кристал табела осветлување за свадби модерна кристал табела светилки за дневна соба покрај светилка lustres дома осветлување

9024.00 DEN 7941.00

материјал : полски злато железо+K9 кристал+стакло светилка големина : diameter48cm(19")*висина 59cm(23") осветлување

2 боја Гроздобер ретро биро за вода, цевки за пареа панк кревет, маса светилка со switch E27 led светла за спалната соба escritorio
 • Неодамнешно

2 боја Гроздобер ретро биро за вода, цевки за пареа панк кревет, маса светилка со switch E27 led светла за спалната соба escritorio

1881.60 DEN 1336.00

Информации за производот Технички Детали Ставка Тежина 1 КГ Производ Димензии КАКО СЛИКА Реден број на

Табела Светилки ноќни ламби за студентите светилка Нордиските едноставен дом креативна личност Табела светлина студија современи
 • Неодамнешно

Табела Светилки ноќни ламби за студентите светилка Нордиските едноставен дом креативна личност Табела светлина студија современи

DEN 3695.52

Тело материјал : ДрвоАбажур материјал : ЖелезоИзвор на светлина тип : блескаво светилка, ЛЕР заштеда на е

2017 нови железо и намалената маса светла италијански woodenbeautiful Табела Светилки XXZSP3 2017 табела светлина Dinning светилка
 • Неодамнешно

2017 нови железо и намалената маса светла италијански woodenbeautiful Табела Светилки XXZSP3 2017 табела светлина Dinning светилка

DEN 2832.00

Добредојдовте на нашиот осветлување продавница.Ние внимателно ќе ги тестираат на секој елемент пред пр

Лофт Гроздобер Носталгични Сјај Водовод Lumiled Табела Светилка Индустриски Личност Деца Спалната Соба Кревет Дома Декор Осветлување
 • Неодамнешно

Лофт Гроздобер Носталгични Сјај Водовод Lumiled Табела Светилка Индустриски Личност Деца Спалната Соба Кревет Дома Декор Осветлување

DEN 4876.80

Лофт Гроздобер Носталгични Сјај Водовод Lumiled Табела Светилки Индустриски Личност Деца Спалната Соба Но

Muti Боја срцето LED Табела Светилки Самовила Светла Свадба Партија Оркестарот Светилки 16 боја се менува отворено за Настан
 • Неодамнешно

Muti Боја срцето LED Табела Светилки Самовила Светла Свадба Партија Оркестарот Светилки 16 боја се менува отворено за Настан

DEN 2112.00

Она што не Водоотпорен Степен IP65 Значи?Повеќето од нашите производи имаат Водоотпорен Степен IP65 што зна