Свет WHIRL ПРАВЕЦ 583 Тенис на Маса за Пинг Понг Сечилото

Свет WHIRL ПРАВЕЦ 583 Тенис на Маса за Пинг Понг Сечилото

DEN 576.00
-14 %
DEN 670.08

Количина на стоки


СРЕЌНА НОВА ГОДИНА 2018 !
Свет WHIRL ПРАВЕЦ 583 Тенис на Маса Сечилото
5 дрвени слоеви, Соодветна дебелина, добро се справи и контрола, брзо.
Брзина : 85
Контрола : 85
Ply : 5 дрво
Дебелина : за 6.2 mm±0.2 мм
Тежина : околу 86±5g
Се справи со : Shakehand (долга рачка) - FL , Penhold (краток рачка) - CS !!!
можете да изберете справи со видот кога се купува !!!
Ве молиме внимание, ивица боја на рачка се малку различни за секој нож, но ножеви се исто!
Оваа цена е само за ЕДЕН нож
Ве молиме имајте во предвид за оригиналните сандак :
1. Сечилото не е во оригиналниот сандак кога тоа е испратените, но тоа е добро спакувани за да се дозволи безбедно да пристигнат.
2. Ако имате потреба од неговата оригинална сандак, ќе мора да плаќаат за превозот цена (9 - 15 соодветно на тоа оригиналниот пакет кутија е вистинска тежина) за оригиналните сандак, и ве молам дозволете ми да знам кога ќе понудата, ви благодариме.


Други карактеристики

дното:
Чиста Дрво
Број На Модел На:
583
Тежина:
Center Focus (All-round Methods)
Бренд Име:
Свет
Големина:
158*152mm
Baseboard Слој Број:
5
Контрола Средства:
Shakehand(долга рачка)-FL; Penhold(краток рачка)-CS
Гума:
без гума, само сечилото
се справи со:
shakehand(долга рачка)-FL;Penhold(краток рачка)-CS
Продавница Број:
HQ0001006

Најдобри понуди

Оригиналниот palio 40+ hadou тенис на маса гума сина сунѓерот palio гума за тенис на маса рекет пинг-понг paddles рекети спорт
  • Неодамнешно

Оригиналниот palio 40+ hadou тенис на маса гума сина сунѓерот palio гума за тенис на маса рекет пинг-понг paddles рекети спорт

1087.20 DEN 554.00

Добредојдовте на нашиот магазинPalio Hadou тенис на маса гума за 40+Мозолчиња воГума : лепливаЦврстина : 4042 / 42

Оригиналниот DHS UT Ди-UT тенис на маса сечилото тиково дрво DHS ножот за тенис на маса рекет затворен спортски рекети спорт
  • Неодамнешно

Оригиналниот DHS UT Ди-UT тенис на маса сечилото тиково дрво DHS ножот за тенис на маса рекет затворен спортски рекети спорт

4191.36 DEN 2221.00

W elcome до нашата продавницаОбјектот Модел : DHS UT ДиUTСе справи со : shakehands(долга рачка)FL и penhold(краток рачка)CSPl

Оригиналниот Tibhar SAMSONOV СИЛА ПРО тенис на маса сечилото табела тениски рекети рекети спортски брз напад со јамка чиста дрво
  • Неодамнешно

Оригиналниот Tibhar SAMSONOV СИЛА ПРО тенис на маса сечилото табела тениски рекети рекети спортски брз напад со јамка чиста дрво

6961.92 DEN 3690.00

W elcome до нашата продавницаОбјектот Модел : Оригинални Tibhar SAMSONOV СИЛА ПРО тенис на маса сечилотоСе справи

Palio службен Царот змеј тенис на маса сечилото јаглерод balde 7wood+ 2carbon брз напад со јамка табела тениски рекет пинг-понг
  • Неодамнешно

Palio службен Царот змеј тенис на маса сечилото јаглерод balde 7wood+ 2carbon брз напад со јамка табела тениски рекет пинг-понг

1893.60 DEN 1326.00

Palio официјалната продавницаПредмет : Царот змеј тенис на маса сечилотоPLY : 7wood+ 2carbonДебелина : за 6.3 mm (прос

Оригиналниот DHS Ураганот Кралот 3 тенис на маса сечилото јаглерод сечилото табела тениски рекет рекети спортски затворен спортски
  • Неодамнешно

Оригиналниот DHS Ураганот Кралот 3 тенис на маса сечилото јаглерод сечилото табела тениски рекет рекети спортски затворен спортски

14761.44 DEN 7824.00

W elcome до нашата продавницаОбјектот Модел : DHS Ураганот Кралот 3 тенис на маса сечилотоСе справи со : shakehands(