1 Компјутер/Многу Преносни Пластични A4 таблата со исечоци за на Училиште, Канцелариски & Канцеларија Снабдување

1 Компјутер/Многу Преносни Пластични A4 таблата со исечоци за на Училиште, Канцелариски & Канцеларија Снабдување

DEN 171.36

Количина на стоки


Име на производ : 1 Компјутер/Многу Преносни Пластични A4 таблата со исечоци за на Училиште, Канцелариски & Канцеларија Снабдување
SKU број : xzjb00001
Производот Количина : 1 компјутер/многу
Производ во боја : Бела БОЈА како на сликата
Материјал : пластика
Големина : 31.5cm X22.5cm
Функција : Пластични A4 Таблата Со Исечоци
Превозот напомена : сите на превозот методи може да се проследи на веб-сајтови.
Со цел за транспорт на производи на клиентот најрано што е можно, ве молиме да се обезбеди правилна и целосна поштенска адреса на продавачот.
Превозот време : Пристигнување време за повеќето земји се за 15~45 дена, според превозот методи и растојание.
Customer service : Ако клиентот има било какви прашања во врска со производот или услугата, ве молиме слободно контактирајте со продавачот во секое време. Продавачот ветувања за да одговорите на клиентот во рок од 24 часа.
Продажбата Услови & Услови
1) ве Молиме контактирајте со продавачот на англиски јазик, ние се извинуваме за непријатностите предизвикани за вас.
2) Комуникација е важно. Ве молиме контактирајте со Продавачот за било какви проблеми и решенија. Продавачот ветување да ви одговори во рок од 24 часа.
3) Работно време : 09 : 00-18 : 00 , GMT+8,Хонгконг време. Од понеделник до сабота.
Плаќање Услови & Услови
1) Продавачот ја прифаќа плаќање обезбедени само од Ali Express Зачувам.Ви благодариме!
Превозот/Поштенски Услови & Услови
1)Производи купен од страна на клиентот ќе бидат испратени до клиентот од магацин во Кина во рок од 7 работни дена, по уплатата се плаќа на продавачот страна.
2) Продавачот НЕМА да имаат одговорност за било каква загуба или штета по објавувањето производи.
3) Продавачот НЕ е одговорен за плаќање на царински давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во цена на производот или на превозот обвиненија.
4) за Да избегнете дополнителни превозот цена, ве молиме да се обезбеди правилна и целосна поштенска адреса на продавачот.
5) Превозот време : Повеќето земји се за 15~45 дена, во зависност од превозот методи.
Враќање & Замена Услови & Услови
1) Купувачот може да го врати производот во оригиналната пакет рок од 7 дена по приемот на тоа, ако купувачот не е среќен со неа. Продавачот ќе наплата тебе или испратите замена на Клиентот во рок од 5 работни дена, по производ е примен од страна на продавачот.
2) Продавачот не е одговорен за поштенски за враќање на производи.
3) ве Молам, ве молиме контактирајте со нас да го реши проблемот ако производот има каков било квалитет прашање пред Клиентот ја напуштат повратни информации или датотека спор.


Други карактеристики

Материјал:
Пластични
Број На Модел На:
XZJB00001

Најдобри понуди

Канцеларија A4 Датотека Хартија Клип Папка Магнетни СТП Кожа Цртање & Пишување Клип Одбор Таблета Подлога Со Пенкало Слот
  • Неодамнешно

Канцеларија A4 Датотека Хартија Клип Папка Магнетни СТП Кожа Цртање & Пишување Клип Одбор Таблета Подлога Со Пенкало Слот

911.52 DEN 729.00

П Р О Г У С Т И Д ES C R I P T I O NТочка Бр.A022(brown) A206(црна) 7 бои за изборОписПишување на таблаМатеријалСТП кожаГо

Симпатична Прилично Документ Хартија Клипови A4 Папка Студент Clipboard WordPad Датотека Деца Подарок Училиште Office Бизнис
  • Неодамнешно

Симпатична Прилично Документ Хартија Клипови A4 Папка Студент Clipboard WordPad Датотека Деца Подарок Училиште Office Бизнис

250.56 DEN 213.00

Симпатична Прилично Документ Хартија Клипови A4 Папка Студент Clipboard Word Pad Датотека Деца Подарок Училиште