Новиот Екран на Допир Digitizer 7 За остриги T72X 3g Таблет на Допир панел Стакло Сензор за замена на Висок Квалитет

Новиот Екран на Допир Digitizer 7 За остриги T72X 3g Таблет на Допир панел Стакло Сензор за замена на Висок Квалитет

DEN 205.00
-5 %
DEN 216.00

Количина на стоки


Новиот Екран на Допир Digitizer 7" За остриги T72 X 3g Таблет на Допир панел Стакло Сензор замена Бесплатен Превозот
Опис 1. Нашите екранот е Замена на делови за вашиот таблет КОМПЈУТЕР , тоа е Во парк и со одличен квалитет , и е 100% тестирани добро , кога ќе се испраќаат, можете да видите на следење на број на вашата нарачка. 2. Ние ќе брод во 48 часа по завршувањето на плаќање. 3. Нашите производи ќе брод со силна пакување, Antistatic кеси +Меур торба +Картонска Кутија 4. Пред вас се потврдува екранот може да не работи совршено, ве молиме не користете лепило за да се инсталира на нашите екранот на вашиот опрема , ако екранот ставете лепак, ние не можеме да прифатиме да се врати и да го прашате за плаќање враќање.


Други карактеристики

Компатибилен Бренд:
Универзална
Екран Тип:
Капацитивни Екран
Големина На Екранот:
7~10 Инчен
Број На Модел На:
t72x 3g допир
Тип На Производ:
Таблета Екран На Допир Панел
Бренд Име:
srjtek
Компатибилен iPhone Модел:
t72x 3g допир
квалитет:
Висок квалитет
Големина:
7 inch
Гаранција:
3 месеци
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
is_customized:
Yes

Најдобри понуди

10.1 инчен GT1010PD035 HXS таблета на екранот на допир пишување таблета капацитивни екран надвор екранот се напомене големина
  • Неодамнешно

10.1 инчен GT1010PD035 HXS таблета на екранот на допир пишување таблета капацитивни екран надвор екранот се напомене големина

432.00 DEN 410.00

10.1 инчен GT1010 PD035 HXS таблета на екранот на допир пишување таблета капацитивни екран надвор екранот се нап

Оригинални Нови 10.4 инчен екран на допир панел за SCN-ВО-FLT10.4-Z02-0H1-Р екран на Допир digitizer панел Стакло бесплатен превозот
  • Неодамнешно

Оригинални Нови 10.4 инчен екран на допир панел за SCN-ВО-FLT10.4-Z02-0H1-Р екран на Допир digitizer панел Стакло бесплатен превозот

2640.00 DEN 2376.00

Шенжен Skylarpu Електронски Technology Co.,LtdИспорака : Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да пл

Нова За 7 Инчен Екран на Допир C186111B1-FPC689DR GSL1826 Digitizer Сензор Таблет КОМПЈУТЕР Замена на Делови Панел Висок Квалитет
  • Неодамнешно

Нова За 7 Инчен Екран на Допир C186111B1-FPC689DR GSL1826 Digitizer Сензор Таблет КОМПЈУТЕР Замена на Делови Панел Висок Квалитет

DEN 283.20

НЕ се Инсталира на допир & lcd екран во вашата машина пред тестирањето.Известување Ние сме фабрика профес