Новиот 7 инчен Екран на Допир Digitizer Стакло За Вестел VTAB 7 Lite 2 таблет КОМПЈУТЕР бесплатен превозот

Новиот 7 инчен Екран на Допир Digitizer Стакло За Вестел VTAB 7 Lite 2 таблет КОМПЈУТЕР бесплатен превозот

DEN 720.00

Количина на стоки


Новиот 7 инчен Екран на Допир Digitizer Стакло За Вестел VTAB 7 Lite 2 таблет КОМПЈУТЕР бесплатен превозот
Пакетот вклучува : 1 x екран на допир
Компатибилен Модел : За Вестел VTAB 7 Lite 2
Посебна Забелешка : ве Молиме тест нормално пред инсталацијата.
Како екранот на допир може да има различни конектори за кабелот за истиот модел. Ве молиме отворете го екранот за да проверите дали вашиот кабелот е ист како на сликата. Различни производствени серии. Производ дел број и ЛОГОТО може да не биде во согласност со сликата. Ние само се гарантира компатибилноста на Пакување :
Ние обично пакет нашите производи од страна на анти-статички торби, торби меур, добар квалитет krabičkách. И ние и ветуваме тука, ако се тоа лоши, бидејќи на сиромашните пакет, тоа ќе биде 100% наша одговорност, и ние ќе се грижи за тоа. И како тоа се покажа за нашите reponsibility, ќе добиете 100% од вашите пари назад, или слободна замена. Топло Совет : Бидејќи Кина ПОСТ ВОЗДУХ ПОШТА е безбедноста на перформансите на ниска и долго време за испорака.Ако вашиот пакет е над 200или треба итно, ве молиме да не го изберат СЕКРЕТАР пост и Кина Пост. Ве молиме контактирајте со нас ако мислите дека превозот цена е во ред. Квалитет и Гаранција : Прво, ние се вративме сите популарни телефон матичната плоча, и сите поврзани со тестирање на опрема за да се тестира и да бидете сигурни дека тие се со добар квалитет, затоа што знаеме дека ако се тоа лоши, дека ќе биде наш проблем. Ние обезбеди гаранција за сите делови што се продава. Толку долго како што не е оштетен или скршен од вас, ние ќе им понуди слободна размена.


Други карактеристики

Големина На Екранот:
7~10 Инчен
Бренд Име:
HengChu
Тип На Производ:
Таблета Екран На Допир Панел
Компатибилен Бренд:
Универзална
Екран Тип:
Капацитивни Екран
Број На Модел На:
VTAB 7 Lite 2
боја:
Црна

Најдобри понуди

Оригиналниот 7.2 инчен LTE072T-4404-3 LTE072T-4404 LTE072T lcd екран панел Автомобил DVD GPS навигациски систем бесплатен превозот
  • Неодамнешно

Оригиналниот 7.2 инчен LTE072T-4404-3 LTE072T-4404 LTE072T lcd екран панел Автомобил DVD GPS навигациски систем бесплатен превозот

3494.40 DEN 3145.00

Шенжен Skylarpu Електронски Technology Co.,LtdИспорака : Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да пл

Нова За 10.1 Инчен ГОСПОДАР СРЕДИНАТА 101 DUAL-CORE Таблета Капацитивни екран на допир панел Digitizer Сензор Замена Бесплатен
  • Неодамнешно

Нова За 10.1 Инчен ГОСПОДАР СРЕДИНАТА 101 DUAL-CORE Таблета Капацитивни екран на допир панел Digitizer Сензор Замена Бесплатен

DEN 428.64

Оштетените производи и инсталирани производи не се гаранција и не дозволува да се вратат за наплата или

Бела 6 Инчен P/N FPCA-60A08-V03 СМРТНОСТ-1544 таблет компјутер осетлив на допир екран стакло digitizer панел Бесплатен превозот
  • Неодамнешно

Бела 6 Инчен P/N FPCA-60A08-V03 СМРТНОСТ-1544 таблет компјутер осетлив на допир екран стакло digitizer панел Бесплатен превозот

DEN 528.00

Сепак, ако сакате да се вратите на објектот, ве молиме следете ги овие упатства : 1 Како одговорни продава

10.1 инчен GT1010PD035 HXS таблета на екранот на допир пишување таблета капацитивни екран надвор екранот се напомене големина
  • Неодамнешно

10.1 инчен GT1010PD035 HXS таблета на екранот на допир пишување таблета капацитивни екран надвор екранот се напомене големина

432.00 DEN 410.00

10.1 инчен GT1010 PD035 HXS таблета на екранот на допир пишување таблета капацитивни екран надвор екранот се нап

Нова За 7 Инчен Екран на Допир C186111B1-FPC689DR GSL1826 Digitizer Сензор Таблет КОМПЈУТЕР Замена на Делови Панел Висок Квалитет
  • Неодамнешно

Нова За 7 Инчен Екран на Допир C186111B1-FPC689DR GSL1826 Digitizer Сензор Таблет КОМПЈУТЕР Замена на Делови Панел Висок Квалитет

DEN 283.20

НЕ се Инсталира на допир & lcd екран во вашата машина пред тестирањето.Известување Ние сме фабрика профес