32 42 47 5565 инчи КОМПЈУТЕР на екранот на допир, wifi Ѕид Монтирани HD LCD Рекламирање на Екранот тотем киоск digital signage

32 42 47 5565 инчи КОМПЈУТЕР на екранот на допир, wifi Ѕид Монтирани HD LCD Рекламирање на Екранот тотем киоск digital signage

DEN 86400.00

Количина на стоки


32 42 47 55"65 инчи КОМПЈУТЕР на екранот на допир, wifi Ѕид Монтирани HD LCD Рекламирање на Екранот тотем киоск digital signage
Панел Спецификација : lcd киоск за : Допир Технологија Екранот област(mm)/mode : 930.24(W)×523.26 mm(H) 16 : 9 Максимална резолуција : 1920*1080 FHD Дисплеј во боја : 16.7 m Пиксели Теренот(mm) : 0.4845(H)×0.4845 mm(V) Brightness (nits) : 400nits Контраст : 4000 : 1 Визуелна агол : 178°/178° Одговор : 6.5 ms
Допир :
инфраред 2/4/6/8/10 точки на допир екран PC Спецификација : мини PC Главниот одбор : H81 ПРОЦЕСОР : Intel core I3, dual-core,3.60 GHz RAM меморија : DDR3, 4 GB HDD : 500 G Графика : Intel HD2000 (ПРОЦЕСОРОТ интегриран) Wifi модел : Да Жичана мрежа : вграден-во Realtek RTL8103 EL LED панел : фабричките Одделение нов панел, Панел живот : над 50,000 часа Оперативен Систем : Windows 7, Windows 8, Windows XP и сл.
Над PC конфигурација за вашиот референца, i5, i7 серијата и други конфигурации се исто така достапни за да ги задоволат вашите стандарди,ве молиме да не информирате ако е потребно. Физички Спецификација : Киоск школка материјал : 1.5 mm ладно валани челични+Акрилик покрие/анти-изгребан калено стакло во Боја : Црна/Бела/сопствени бои Аудио/Звучници : 2 x 8Ω 5 W Јазик, 1 x 30 W Засилувач Пристаништа/Слотови : Моќност | Сила на копчињата | PC вклучите | USB | LAN Кабли : Standard international power кабел
или според вашите барања Напојување : AC 110-240, 50-60 Hz Оперативни температура : 0°C ~ +40°C, температура на Чување : -20°C ~ +60°C Влажност : 0% ~ 80%
Други Киоск Компоненти :
сите се опционални, ве молиме да не информирате ако е потребно. Камера : Logitech Жичана мрежа : 3 G/GPRS модем, Bluetooth, GPS приемникот Принтери : 58mm,80mm, билет принтери Текст : Тастатура, Допрете влошки, Мишките Картичка Уреди : Магнетни / IC / RFID уреди, Мулти-читач на картички за Плаќање Уреди : Дебитна / Кредитна Картичка Плаќање уреди, Bill & Монета уреди Скенери : бар-кодот и документ скенери Автентикација : Биометриски уреди & потпис влошки
Производи Карактеристики
1.Надворешната школка е направен од високо-класа метал материјал,црна или сребрена боја итн, врати-одредување на владата со убав изглед . Надворешната школка во боја може да се прилагоди.
2.Со заштита слој на ultrathin, висока светлина, совршено јасно калено стакло на површината на LED екранот за да го заштитите екранот за да се оштетат.
3.Изборот на Samsung, LG, АУ, итн. LCD панели. Класа 335 стандард, целосна нова фабрика оригиналното пакување екран .
4. Поддршка на софтвер ажурирање , нова функција може да се прилагоди според нивните потреби.
Примена
1. Деловни Организации : супермаркет, големи трговски центри, ексклузивни агенција, синџир на продавници, голем обем на продажбата, ѕвезда-отценети, хотели, ресторани, туристички агенции, аптека.
2. Финансиски Организации : Банки, да се преговара хартии од вредност, фондови, осигурителни компании, pawnshops;
3. На непрофитните Организации : Телекомуникации, пошти, болница, училишта
4. Јавни Места : подземна железница, аеродроми, станици, бензински пумпи, патарина станици, книжарници, паркови, изложбени сали, стадиони, музеи, конвенцијата центри, билет агенции, човечки ресурси на пазарот, лотарија центри;
5. Недвижен Имот Имот : Апартмани, вили, канцеларии, деловни објекти, модел соби, сопственост брокери
6. Возбудувања : кината, фитнес сали, земјата клубови, клубови, соби за масажа, барови, кафулиња, Интернет барови, убавина, продавници, голф.


Други карактеристики

Број На Модел На:
4345365
Големина На Екранот:
>13 Инчен
Бренд Име:
GXST
Екран Тип:
Капацитивни Екран
Компатибилен Бренд:
За Samsung
Тип На Производ:
Панел LCD Комбо

Најдобри понуди

Оригиналниот 7.2 инчен LTE072T-4404-3 LTE072T-4404 LTE072T lcd екран панел Автомобил DVD GPS навигациски систем бесплатен превозот
  • Неодамнешно

Оригиналниот 7.2 инчен LTE072T-4404-3 LTE072T-4404 LTE072T lcd екран панел Автомобил DVD GPS навигациски систем бесплатен превозот

3494.40 DEN 3145.00

Шенжен Skylarpu Електронски Technology Co.,LtdИспорака : Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да пл

Оригинални Нови 10.4 инчен екран на допир панел за SCN-ВО-FLT10.4-Z02-0H1-Р екран на Допир digitizer панел Стакло бесплатен превозот
  • Неодамнешно

Оригинални Нови 10.4 инчен екран на допир панел за SCN-ВО-FLT10.4-Z02-0H1-Р екран на Допир digitizer панел Стакло бесплатен превозот

2640.00 DEN 2376.00

Шенжен Skylarpu Електронски Technology Co.,LtdИспорака : Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да пл

10.1 инчен GT1010PD035 HXS таблета на екранот на допир пишување таблета капацитивни екран надвор екранот се напомене големина
  • Неодамнешно

10.1 инчен GT1010PD035 HXS таблета на екранот на допир пишување таблета капацитивни екран надвор екранот се напомене големина

432.00 DEN 410.00

10.1 инчен GT1010 PD035 HXS таблета на екранот на допир пишување таблета капацитивни екран надвор екранот се нап

Новиот Екран на Допир Digitizer 7 За остриги T72X 3g Таблет на Допир панел Стакло Сензор за замена на Висок Квалитет
  • Неодамнешно

Новиот Екран на Допир Digitizer 7 За остриги T72X 3g Таблет на Допир панел Стакло Сензор за замена на Висок Квалитет

216.00 DEN 205.00

Новиот Екран на Допир Digitizer 7" За остриги T72 X 3g Таблет на Допир панел Стакло Сензор замена Бесплатен Прево

Бела 6 Инчен P/N FPCA-60A08-V03 СМРТНОСТ-1544 таблет компјутер осетлив на допир екран стакло digitizer панел Бесплатен превозот
  • Неодамнешно

Бела 6 Инчен P/N FPCA-60A08-V03 СМРТНОСТ-1544 таблет компјутер осетлив на допир екран стакло digitizer панел Бесплатен превозот

DEN 528.00

Сепак, ако сакате да се вратите на објектот, ве молиме следете ги овие упатства : 1 Како одговорни продава