Ѕид Дома Полначот AC 110-240V да DC 9V 2А 4.0x1.7mm / 4.0*1.7 мм Напојување Адаптер за во ЕУ НИ Plug Универзална

Ѕид Дома Полначот AC 110-240V да DC 9V 2А 4.0x1.7mm / 4.0*1.7 мм Напојување Адаптер за во ЕУ НИ Plug Универзална

DEN 335.52

Количина на стоки


Текст : 110~240 V AC 50-60 Hz
Излез : наизменична СТРУЈА 9 V 2 A
Конектори дијаметар : 4.0 mm * 1.7 мм
Приклучок тип : ЕУ / САД приклучок
Пакување вклучувајќи
1pc x 9 V 2 A
Превозот 1. Почитувани, ако изберете Продавачот за Испорака Метод, можете да ги пратите на вашиот парцела, како и да имаат следење на информации. Време на испорака : руски : 15-40 дена; Европски земји : 15-30 дена, АМЕРИКА & Австралија : 10-30 дена 2. Нарачки ќе биде предаден во рок од 3 работни дена по плаќање потврдена. За да се заштитат и на купувачи и продавачи, тоа може да потрае и до 24 часа за Aliexpress да се потврди плаќањето. 3. Ние само брод да се потврди цел адреса. За руската клиент, ве молиме да се обезбеди контакт име и презиме, ако не, руски царинското ќе се одржи на пратката и испрати назад до Кина. 4. Почитувани Пријатели, ако сакате да купите полнач, ве молиме да не избере испорака метод преку epacket (освен САД клиенти), ве молиме изберете Кина пост воздух mail или други. Бидејќи epacket не го прифати електронски производ овие денови. Ви благодариме за соработката. Царинската 1. Цената што ја плаќаат за објектот исклучува било царински даноци. Било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност. 2. Ние обично се изјасни стоката како ПОДАРОК на commericial. Ако ова не е во ред, ве молиме, известете. Повратни информации Доколку не сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме да ни остават 5 ѕвезди повратни информации. Ако имате било какви прашања во врска со вашата трансакција, ве молиме контактирајте со нас.


Други карактеристики

боја:
Црна
Бренд Име:
dolmobile
Пакет:
Yes
Број На Модел На:
9V 2A
Напон:
9V

Најдобри понуди

бесплатен превозот за Домашна нови за оригинални Таблет КОМПЈУТЕР паметни телефони и други USB интерфејс на податоци интерфејс
  • Неодамнешно

бесплатен превозот за Домашна нови за оригинални Таблет КОМПЈУТЕР паметни телефони и други USB интерфејс на податоци интерфејс

287.52 DEN 256.00

Нови оригиналниТаблет Компјутери и други домашни паметен телефон полнење на USB порта на податоци интер