Површината монтирани Led таванот Светлина проектот Професионални комерцијални осветлување Балкон Коридор led тремот Светла јадење Таванот Светилка

Површината монтирани Led таванот Светлина проектот Професионални комерцијални осветлување Балкон Коридор led тремот Светла јадење

DEN 3360.00

Количина на стоки

Тоа само ќе ве однесе 1 минута. Западна Европа, Северна Европа , Австралија, Јапонија ,итн
4-8 дена
Бразил ,Мексико, Русија ,Источна Европа,Блискиот исток,итн
6-15
САД , Канада.9 инчи , на Висина од 100 mm/ за 3,9 инчи
2 lights - 18 W,за Долг 450 мм/ 17.
3)да врши Увид на сите наредби веднаш по пристигнувањето. Ви благодариме!
.
Ве молиме Дај Ми 5-ѕвезда позитивни повратни информации Ако уживате на шопинг
-Вашите повратни информации е многу важен за нас и ќе ни ги охрабри се направи подобро, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги.превозот/време на испорака според превозот начин вашиот choosed (се Однесува на следната табела ),но понекогаш одложувања, бидејќи царинење политика на секоја земја е различна . Западна Европа, Северна Европа , Австралија, Јапонија ,итн
6-10
Бразил ,Мексико, Русија ,Источна Европа,Блискиот исток,итн
8-18
Кина Пост Воздух Парцели
Wordwide
15-60 дена
Ризик Избегнување & политика на Враќање :
1)Повеќето производ има некои Дополнителни резервни делови во случај на оштетување може да се користи.


Други карактеристики

Боја На Каросеријата:
1 светло бела рамка, 1 светло црна рамка, 2 светла бела рамка, 2 светла црна рамка, 3 светла бела рамка, 3 светла црна рамка
Тип На Објект:
таванот светла
Број На Модел На:
kaihuangdeng-1-3
Заврши:
Железо
сертификација:
УЛ,CE,EMC,VDE,ССА,CCC
Гаранција:
2 години
Бренд Име:
svitz
Извор На Енергија:
AC
Употреба:
празник
Тело Материјал:
Железо,ABS
Материјал:
acryl
Примена:
Кревет Во Соба
Извор На Светлина:
LED Светилки
Карактеристики:
тремот светлина
Е Светилки Вклучени:
Yes
Стил:
Модерна
Напон:
90-260V
Осветлување Област:
5-10square метри
Тип На Прекинувач:
Допрете On/Off Прекинувач
База Тип:
Оптоварување
Е dimmable:
No
Инсталирајте Стил:
Површината монтирани
Техника:
Врежани
Број на извори на светлина:
1
Бродови Од:
Кина

Најдобри понуди

Личност Таванот Светлина Креативни Месечината Цвет LED Комбинација Дневна Соба и Спалната соба Ресторан Пристап Расадник Месечината
 • Неодамнешно

Личност Таванот Светлина Креативни Месечината Цвет LED Комбинација Дневна Соба и Спалната соба Ресторан Пристап Расадник Месечината

DEN 6000.00

Ова е за 1 парче ценаСенка помошен материјал : ПММА висока transmittance абажурГлавното тело материјал : железо

2018 Вистински Luminarias Став Teto Нови Отворено Таванот Затворен Осветлување Led Luminaria Abajur Модерна Ламба За Дневна Соба
 • Неодамнешно

2018 Вистински Luminarias Став Teto Нови Отворено Таванот Затворен Осветлување Led Luminaria Abajur Модерна Ламба За Дневна Соба

15600.00 DEN 9516.00

Нова продавница Промоција : Добар квалитет, Најдобра цена, добра услуга, добредојдовте на нашата продав

Тенок Акрилик Dimmable LED Таванот Светлина Модерна Круг Дневна Соба и Спалната соба Спална соба трпезарија Балкон Aisle Тавански
 • Неодамнешно

Тенок Акрилик Dimmable LED Таванот Светлина Модерна Круг Дневна Соба и Спалната соба Спална соба трпезарија Балкон Aisle Тавански

9024.00 DEN 6768.00

големина на : Dia36x H7cm 24 WDia50x H7cm 36 WDia60x H7cm 54 WDia80x H7cm 72 WDia100x H7cm 108 WМатеријал : Хардвер + акриликПрименливи напон

Кинески стил цврсто дрво уметност led таванот светилка спалната соба студија овча коридор мал круг балкон осветлување таванот
 • Неодамнешно

Кинески стил цврсто дрво уметност led таванот светилка спалната соба студија овча коридор мал круг балкон осветлување таванот

DEN 5520.00

Добредојдовте на нашиот осветлување продавница.Ние внимателно ќе ги тестираат на секој елемент пред пр

Децата Светилка Деца Момче Девојка Спална соба Студија Соба Дневна Соба Тавански Светилки Прекрасна Цртан филм Осветлување Дома
 • Неодамнешно

Децата Светилка Деца Момче Девојка Спална соба Студија Соба Дневна Соба Тавански Светилки Прекрасна Цртан филм Осветлување Дома

8637.60 DEN 6219.00

стилот на модерната бренд VITRUST Применливи место Дневна соба, спална соба,Студија соба Главната примена

Гроздобер Пастирски Железо Цвеќиња Таванот Светилка Романтична Дневна Соба Тавански Светилки Трпезарија Спалната Соба Таванот
 • Неодамнешно

Гроздобер Пастирски Железо Цвеќиња Таванот Светилка Романтична Дневна Соба Тавански Светилки Трпезарија Спалната Соба Таванот

DEN 12730.08

Descreption : 100% Сосема Нов и со висок квалитет на Модел : Стакло Цвеќиња, Таванот светилка Димензии : Дијамета

Топло и креативни led дневна соба господар спална соба светлина соба студија светлина јадење плоштадот кристал таванот светилка
 • Неодамнешно

Топло и креативни led дневна соба господар спална соба светлина соба студија светлина јадење плоштадот кристал таванот светилка

DEN 10800.00

Ние внимателно ќе ги тестираат секој објект пред пратката.Квалитетот е загарантирана!Да сите мои најми

Минималистички Мода Модерна Европска Уметност Оркестарот Светилка Обоени Стакло Таванот Светлина За Спалната Соба На Балкон,
 • Неодамнешно

Минималистички Мода Модерна Европска Уметност Оркестарот Светилка Обоени Стакло Таванот Светлина За Спалната Соба На Балкон,

8256.00 DEN 6605.00

Спецификација за производ Предмет Тип : Таванот Светла Тело Материјал : Железо Абажур Материјал : Обоено

LED Таванот Светла Влезот Кујна, Тоалет Светлина Кујна Бања Модерна Круг Led Таванот Светилка Балкон Aisle Коридор Скалите
 • Неодамнешно

LED Таванот Светла Влезот Кујна, Тоалет Светлина Кујна Бања Модерна Круг Led Таванот Светилка Балкон Aisle Коридор Скалите

1728.00 DEN 1210.00

LED Таванот Светла Влезот Кујна, Тоалет Светлина Кујна Бања Модерна Круг Led Таванот Светилка Балкон Aisle Ко

Европскиот стил на бакар светилка круг ретро топлата атмосфера во спалната соба таванот таванот светилка за наводнување на градината
 • Неодамнешно

Европскиот стил на бакар светилка круг ретро топлата атмосфера во спалната соба таванот таванот светилка за наводнување на градината

DEN 12720.00

Добредојдовте на осветлување продавницаНие ќе го провериме секој објект внимателно пред пратката.На м

Дрвени Таванот Светлина дневната соба led правоаголна минималистички модерна атмосфера светилка Нордиските стил цврсто дрво спалната
 • Неодамнешно

Дрвени Таванот Светлина дневната соба led правоаголна минималистички модерна атмосфера светилка Нордиските стил цврсто дрво спалната

DEN 14304.00

Ние внимателно ќе ги тестираат на секој елемент пред пратката.Обезбедување на квалитет!Дај ми ги сите м

Нова едноставна уметност Тифани коридори мали тремот таванот светилка windows и стакло декоративни модни осветлување
 • Неодамнешно

Нова едноставна уметност Тифани коридори мали тремот таванот светилка windows и стакло декоративни модни осветлување

DEN 3134.40

ID : 12001055 Светилка Големина : 15 CM (ширина), 20 CM (висок) Извор : E27 гонг устата сијалица 1, препорачливо е да се

Сите бакар Европски стил тавански светилки влезот светилка коридор светилка Американски балкон светилка креативни таванот светла
 • Неодамнешно

Сите бакар Европски стил тавански светилки влезот светилка коридор светилка Американски балкон светилка креативни таванот светла

DEN 6000.00

Добредојдовте на нашиот осветлување продавница.Ние ќе го провериме секој објект внимателно пред пратк

ICOCO Модерен Дизајн Дома Дневна Соба Кристал Таванот Светлина 6 Светлина Светилка Дома Декоративни Светилки Светлина
 • Неодамнешно

ICOCO Модерен Дизајн Дома Дневна Соба Кристал Таванот Светлина 6 Светлина Светилка Дома Декоративни Светилки Светлина

4217.76 DEN 3163.00

ICOCO Модерен Дизајн Дома Дневна Соба Кристал Таванот Светлина 6 Светлина Светилка Дома Декоративни Свети

Модерната Кристал Таванот Светлина Тела Кристално Јасно Таванот Lustres за Дневна соба Хотел Ресторан Виси Guarrantee
 • Неодамнешно

Модерната Кристал Таванот Светлина Тела Кристално Јасно Таванот Lustres за Дневна соба Хотел Ресторан Виси Guarrantee

12672.00 DEN 7603.00

Модерната Кристал Лустерот Светлина Тела Хром Кристал Светилка Фитинг Lustres Лустери Флеш Монтирани Свет

Античкиот Гроздобер Таванот Светлина Индустриски Лофт железо Кафез Црна Dia15cm E27 Lumiled LED Сијалица Lustres Таванот Светилка
 • Неодамнешно

Античкиот Гроздобер Таванот Светлина Индустриски Лофт железо Кафез Црна Dia15cm E27 Lumiled LED Сијалица Lustres Таванот Светилка

1159.68 DEN 1044.00

Опис на производот : Име : кафез таванот светилкаГолемина : кол.15cm,H28cmМатеријал : железоСветлосен извор : 1

230mm 12w модата ДОВЕДЕ купола светлина кружни дневна соба и спалната соба балкон канцеларија студија ресторан led ceining светлина
 • Неодамнешно

230mm 12w модата ДОВЕДЕ купола светлина кружни дневна соба и спалната соба балкон канцеларија студија ресторан led ceining светлина

660.96 DEN 396.00

Добредојдовте на Vecli бренд продавница Ние, главно, се продаде модерната модасветла Квалитет и најдобра

Американски Стил Модерна Таванот Светлина За Дневна Соба Foyer Спалната Соба Ротирачки Таванот Светилка Држачи G9 Замена На Сијалица
 • Неодамнешно

Американски Стил Модерна Таванот Светлина За Дневна Соба Foyer Спалната Соба Ротирачки Таванот Светилка Држачи G9 Замена На Сијалица

12240.00 DEN 10526.00

Американски Стил Модерна Таванот Светлина За Дневна Соба Foyer Спалната Соба Ротирачки Таванот Светилка

Целосна бакар тавански светилки спалната соба светилка дневна соба светилка пастирски хотел осветлување таванот светла декорирани
 • Неодамнешно

Целосна бакар тавански светилки спалната соба светилка дневна соба светилка пастирски хотел осветлување таванот светла декорирани

DEN 9552.00

Добредојдовте на нашиот осветлување продавница.Ние ќе го провериме секој објект внимателно пред пратк

модерната led таванот светлина за дневна соба и спалната соба прстен 450mm алуминиум+Acryl Висока осветленост 27W LED светилка
 • Неодамнешно

модерната led таванот светлина за дневна соба и спалната соба прстен 450mm алуминиум+Acryl Висока осветленост 27W LED светилка

9590.40 DEN 9015.00

Инаку ние ќе не дава никаква гаранција и наплата 2.Ако имате било какви прашања или коментари во врска со

едноставна плоштадот LED таванот светилка спалната соба светлина атмосфера, дневната соба хотел декорирани led таванот светлина
 • Неодамнешно

едноставна плоштадот LED таванот светилка спалната соба светлина атмосфера, дневната соба хотел декорирани led таванот светлина

DEN 3312.00

Добредојдовте на нашиот осветлување продавница.Ние ќе го провериме секој објект внимателно пред пратк