DH-670 Панел Dial Тековната Тестер Ampere Аналогни Метар AC 0-300A 70x60mm

DH-670 Панел Dial Тековната Тестер Ampere Аналогни Метар AC 0-300A 70x60mm

DEN 346.00
-16 %
DEN 411.36

Количина на стоки

DH-670 Панел Dial Тековната Тестер Ampere Аналогни Метар AC 0-300 A 70x60mm Опис Превозот и Плаќање Врати Друг Термин & Внимание DH-670 Панел Dial Тековната Тестер Ampere Аналогни Метар AC 0-300 A 70x60mm
Главната Боја Црна, Јасно Бренд DMiotech Нето Тежина 75g Земјата на Производство КИНА Модел DH-670 Пакет Содржина 1 х Моменталното Метар Материјал Пластика, Електрични Делови Точноста Класа 2.5 Тековната AC Опсег 0-300 A


Други карактеристики

DIY Материјали:
Електрични
Главната боја:
Црна, Јасно
Нето тежина:
75G
Модел:
DH-670
Пакет Содржина:
- 1 х Моменталното Метар
Материјал:
Пластика, Електрични Делови
Точноста:
Класа 2.5
Сегашниот Опсег:
AC 0-300A

Најдобри понуди

Новодојдени AC 62T2(50) Аналогни Само Ammeter Панел Тековната Amper Метар Покажувачот на Дијагностички-алатка Amperimetro Ampermeter
  • Неодамнешно

Новодојдени AC 62T2(50) Аналогни Само Ammeter Панел Тековната Amper Метар Покажувачот на Дијагностички-алатка Amperimetro Ampermeter

98.88 DEN 94.00

Оваа серија на инструмент е директен симулации покажуваат електрични мерења на локации, вклучувајќи ме

Новодојдени AC 62T2(50) Аналогни Ammeter Панел Тековната Amper Метар Покажувачот на Дијагностички-алатка Amperimetro Ampermeter
  • Неодамнешно

Новодојдени AC 62T2(50) Аналогни Ammeter Панел Тековната Amper Метар Покажувачот на Дијагностички-алатка Amperimetro Ampermeter

101.28 DEN 96.00

Оваа серија на инструмент е директен симулации покажуваат електрични мерења на локации, вклучувајќи ме