(Mixeds 2 Облик) Титаниум G23 Кожен Водител На База Пирсинг На Тело Накит Замена

(Mixeds 2 Облик) Титаниум G23 Кожен Водител На База Пирсинг На Тело Накит Замена

DEN 768.00

Количина на стоки


Ве молиме да се увери дека ги купите!Висок полирање тело титан накит,
Материјал објект фотографија
*Фотографии без никакви технологија на обработка*
Материјал : G23 солидна титаниум
Боја : Сребрена
Мерач : 14 G / 1.6 mm , 1.2 mm Внатрешно Навој .
1.Сликите покажуваат само дел од оние, можете да ги примите избрани по случаен избор места во стилови на оние прикажани, што сте го добиле може да бидат различни од сликата по ред.
2.Ние не сноси никаква увоз на данок ако тоа може да се причинети.
3.Голема препродажба на продавници, бутици, ентони пазари, и fetes !
4.Одличен подарок за луѓе во вашата листа !
Превозот
1.Испорака метод : Бесплатен превозот цел ќе биде испорачуван Кина пост воздух mail. Но ако цел износ повеќе од ние ќе брод од страна на DHL, или ЕМС слободни кој се дојде во рамките на 3-12days.
2.Превозот време : Кина пост воздух поштата нормално ќе пристигне во рок од 15-35 работни дена откако ќе бидат поставени. Некаде за царинска или времето проблем тоа ќе биде одложен повеќе дена до 35-48 дена.
Се враќа
Ние прифаќаме да се вратат.
Ако сте незадоволни со предметот или објектот пристигна во скршен,pls контактирајте не веднаш за делумна реконструкција или повторно да ја прати на условите подолу :
1.Враќање мора да биде во оригинална состојба;
2.Се врати во рок од 7 дена;
3.Купувачи се плати за враќање поштарина.
Повратни информации
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е нашата извршување.
Тоа е високо ценет што ни остави позитивен фидбек и 5 ѕвезди и ние ќе се врати.
Ако се чувствувам како ние се кратки и позитивни повратни информации и 5 ѕвездички,pls ни даде шанса и да не контактирате за да ги искажуваат незадоволство, ние ќе го реши проблемот за вас.


Други карактеристики

Метална боја:
3 Дупки База, 2 Дупки База, Mixeds 2 3 2 Дупки
Главниот Камен Боја:
2mm Висина, 2,5 mm Висина
Тип На Објект:
Телото Накит
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Круг
Телото Накит Тип:
Прскалки & Сокриј-тоа Накит
is_customized:
No
Метали Тип:
Титаниум
Бренд Име:
FYZ
Стил:
Тренди
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
MH3213

Најдобри понуди

Микс од бои Нерѓосувачки Челик Срцето Септумот Пирсинг на Нос Обрачот Daith Хеликс ' Рскавица Усна Labret Пирсинг Прстен брадавица
 • Неодамнешно

Микс од бои Нерѓосувачки Челик Срцето Септумот Пирсинг на Нос Обрачот Daith Хеликс ' Рскавица Усна Labret Пирсинг Прстен брадавица

127.68 DEN 115.00

ако кој било проблем откако ќе добијат парцели, ве молиме да не даде лош повратни информации пред да се п

пар продажба на бела морска школка нерѓосувачки челик завртка уво пирсинг на тело накит приклучоци тунели од 6mm да 25mm
 • Неодамнешно

пар продажба на бела морска школка нерѓосувачки челик завртка уво пирсинг на тело накит приклучоци тунели од 6mm да 25mm

DEN 157.92

>>за превозот1.Испорака метод : Бесплатен превозот цел ќе биде испорачуван Кина пост воздух mail до сите зе

1Pair Брадавица обетки прстени 14G Секси Масло Капка 316L Челик, Бели Сончоглед Брадавица прстен тело пирсинг накит без Никел
 • Неодамнешно

1Pair Брадавица обетки прстени 14G Секси Масло Капка 316L Челик, Бели Сончоглед Брадавица прстен тело пирсинг накит без Никел

DEN 119.04

1 Pair Брадавица обетки прстени 14 G Секси Масло Капка 316 L Челик, Бели Сончоглед Брадавица прстен тело пирси

Моден 1 Пар Дрво Буда Уво Приклучоци Двојно Разгореа Месо Тунелот Мерачи За Жени Мажи Тело Пирсинг Накит 8-20mm
 • Неодамнешно

Моден 1 Пар Дрво Буда Уво Приклучоци Двојно Разгореа Месо Тунелот Мерачи За Жени Мажи Тело Пирсинг Накит 8-20mm

114.24 DEN 69.00

JA0021495Спецификација : Бренд новиМатеријал : дрвениБоја : како на сликата покажуваМерач : 8мм, 10мм, 12mm, 14mm, 16mm

НОВО тело накит 1 пар мешани мерачи сјајот акрилик мулти бои внатрешно тема уво Месо Тунелот бесплатен превозот
 • Неодамнешно

НОВО тело накит 1 пар мешани мерачи сјајот акрилик мулти бои внатрешно тема уво Месо Тунелот бесплатен превозот

DEN 172.32

*Детали1.metials : УВ акрилик2.големина : 5mm 6mm 8мм 10мм 12mm 14mm3.Тип : уво тунелот4.цена : фабрика цена5.парична казна

SaYao 50pcs/многу Бесплатен Превозот мешани бои се зголеми јазик прстен цвет јазикот на ноктите тело пирсинг накит трговија на
 • Неодамнешно

SaYao 50pcs/многу Бесплатен Превозот мешани бои се зголеми јазик прстен цвет јазикот на ноктите тело пирсинг накит трговија на

719.52 DEN 648.00

50pcs бесплатен превозот се зголеми јазик прстен цвет јазикот на ноктите тело пирсинг накитмешани боиисп

моден мажи жени ѕвезда на Носот Обрачот пирсинг на нос plug круг лажен нос прстен&студ тело пирсинг накит брадавица labret усна
 • Неодамнешно

моден мажи жени ѕвезда на Носот Обрачот пирсинг на нос plug круг лажен нос прстен&студ тело пирсинг накит брадавица labret усна

127.68 DEN 115.00

ПЛАЌАЊЕ Плаќањето се очекува да бидат примени во рок од 3 дена од аукции блиску Ако имате било какви праш

ТЕЛОТО ПАНК Изгорени Трендовски Злато Чипка 2 Капка Опал Природен Камен Уво Plug Тело Пирсинг не ' Рѓосувачки Челик Уво Plug
 • Неодамнешно

ТЕЛОТО ПАНК Изгорени Трендовски Злато Чипка 2 Капка Опал Природен Камен Уво Plug Тело Пирсинг не ' Рѓосувачки Челик Уво Plug

228.48 DEN 192.00

Изгорени Трендовски Злато Чипка 2 Капка Опал Природен Камен Уво Plug Тело Пирсинг не ' Рѓосувачки Челик Ув

Најновите Стил Бела Акрилна Двојно Разгореа Месо Plug ПММА Уво Plug Пирсинг Проширувач Мода Тело Накит 3-20mm Бесплатен Превозот
 • Неодамнешно

Најновите Стил Бела Акрилна Двојно Разгореа Месо Plug ПММА Уво Plug Пирсинг Проширувач Мода Тело Накит 3-20mm Бесплатен Превозот

1487.52 DEN 1413.00

2 MM 16 Gauge BCR Ние, најверојатно, ќе биде во можност да одговори на сите од нив, на ваше задоволство.99 / многу11

НОВ СТИЛ на МОДАТА ЖЕНИТЕ РОК ПОДИГНАТ Златна боја СИНЏИРИ УНИКАТЕН ДИЗАЈН СЕКСИ ГРАДНИК ОБЛЕКУВАЊЕ Синџирите за НАКИТ 3 БОИ
 • Неодамнешно

НОВ СТИЛ на МОДАТА ЖЕНИТЕ РОК ПОДИГНАТ Златна боја СИНЏИРИ УНИКАТЕН ДИЗАЈН СЕКСИ ГРАДНИК ОБЛЕКУВАЊЕ Синџирите за НАКИТ 3 БОИ

DEN 3311.52

НОВ СТИЛ НА МОДАТА ЖЕНИТЕ РОК ПОДИГНАТ ЗЛАТО ПОЗЛАТЕН СИНЏИРИ УНИКАТЕН ДИЗАЈН СЕКСИ ГРАДНИК ОБЛЕКУВАЊЕ

Месо Тунелот Јасно Гем Акрилик Црна Популарни Уво Проширувач Пирсинг на Тело Накит 2mm 3мм 8мм 12mm бесплатен превозот трговија
 • Неодамнешно

Месо Тунелот Јасно Гем Акрилик Црна Популарни Уво Проширувач Пирсинг на Тело Накит 2mm 3мм 8мм 12mm бесплатен превозот трговија

1056.00 DEN 1003.00

Производ Infromation : Стил : Мода Кристал Бисер Месо ТунелотМатеријал : АкриликБоја : ЦрнаГолемина : 2mm 3мм 4mm 5mm

Топла трговија на големо нови пристигнување 100pcs 15G меша со вода бран двојно бои печати директно barbell јазик пирсинг бесплатен
 • Неодамнешно

Топла трговија на големо нови пристигнување 100pcs 15G меша со вода бран двојно бои печати директно barbell јазик пирсинг бесплатен

DEN 959.52

*Detial1.metials : хируршки нерѓосувачки челик2 мешани пакување : 100pieces / многу мешани 8 бои случаен избор3.Тип : ја

БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ Нов Стил S0158 Жените Мода Еден Треба да Синџир Сива Позлатен Тело Синџир Накит Треба да Синџир Накит
 • Неодамнешно

БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ Нов Стил S0158 Жените Мода Еден Треба да Синџир Сива Позлатен Тело Синџир Накит Треба да Синџир Накит

DEN 287.52

БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ Нов Стил S18 Нови Жените Мода Еден Треба да Синџир Сива Позлатен Синџир Треба да Синџи

Нова Мода кристал Лажни септумот Пирсинг на нос прстен Обрачот За Жените faux клип Прстени clicker не trinket Mujer Тело Накит
 • Неодамнешно

Нова Мода кристал Лажни септумот Пирсинг на нос прстен Обрачот За Жените faux клип Прстени clicker не trinket Mujer Тело Накит

105.12 DEN 93.00

Нова Мода кристал Лажни септумот Пирсинг на нос прстен Обрачот За Жените faux клип Прстени clicker не trinket Mujer

SaYao 50pcs бесплатен превозот мешани бои зелени лисја се зголеми јазик прстен цвет јазикот на ноктите трговија на големо тело
 • Неодамнешно

SaYao 50pcs бесплатен превозот мешани бои зелени лисја се зголеми јазик прстен цвет јазикот на ноктите трговија на големо тело

815.04 DEN 733.00

50pcs бесплатен превозот се зголеми јазик прстен цвет јазикот на ноктите тело пирсинг накитмешани боиисп

Gussiarro Симпатична Розова Црвено Јасно Цвет Кристално Без Никел Пирсинг Прстен Папокот Папокот Пирсинг На Тело Накит Папокот
 • Неодамнешно

Gussiarro Симпатична Розова Црвено Јасно Цвет Кристално Без Никел Пирсинг Прстен Папокот Папокот Пирсинг На Тело Накит Папокот

143.52 DEN 136.00

PS : се Купи > 2 парче , дополнителни 5% попуст !!! Цел износ $ 10 се испратиле нарачки преку Економски Превозот.