година Нерѓосувачки Челик Печка за Готвење СКАРА Сонда Термометар Храна Месо Мерач 200 Centigrade

година Нерѓосувачки Челик Печка за Готвење СКАРА Сонда Термометар Храна Месо Мерач 200 Centigrade

DEN 116.00
-28 %
DEN 161.28

Количина на стоки


Опис :
Материјал : Нерѓосувачки челик се Погодни да се носат, убави и издржливи Температура опсег : -0~200 Centigrade Бирање големина : 5.2 CM*21.5 CM(D*H) Боја : Сребро Количина : 1 PC
Пакетот вклучува : 1 x Термометар


Други карактеристики

Тип:
Домаќинство Термометри
Материјал:
Метал
Термометар Употреба:
Кујна Термометри
Термометар Тип:
dial
Број На Модел На:
D9148

Најдобри понуди

Дигитални BBQ Термометар Храна Сонда Месо, Кујна, Фурна Термометар Готвење Алатки Сензор на Температура со Тајмер и будилник
  • Неодамнешно

Дигитални BBQ Термометар Храна Сонда Месо, Кујна, Фурна Термометар Готвење Алатки Сензор на Температура со Тајмер и будилник

771.36 DEN 540.00

Карактеристики : Лесен за употреба и безбедни за храна.Мала тежина и преносни храна термометар.Голем ле

Термометар Лента со Налепница на задната страна, 18-34 степен во целзиусови степени и Целзиусови скала, 1000pcs/многу, Бесплатен
  • Неодамнешно

Термометар Лента со Налепница на задната страна, 18-34 степен во целзиусови степени и Целзиусови скала, 1000pcs/многу, Бесплатен

DEN 16080.00

Easecare е водечки производител на Боја, Менување на Термометри ( Лента Термометри ) во светот Нашите Лента Т

10pcs/многу Бесплатен Превозот Аквариум Термометар за Риба Резервоарот, 4-28 степен во целзиусови степени и Целзиусови скала
  • Неодамнешно

10pcs/многу Бесплатен Превозот Аквариум Термометар за Риба Резервоарот, 4-28 степен во целзиусови степени и Целзиусови скала

DEN 720.00

Easecare е водечки производител на Боја, Менување на Термометри ( Лента Термометри ) во светот.Нашиот Аквари

10pcs/многу Бесплатен Превозот Homebrew Термометар за Пиво или Вино, 4-28 степен во целзиусови степени и Целзиусови скала
  • Неодамнешно

10pcs/многу Бесплатен Превозот Homebrew Термометар за Пиво или Вино, 4-28 степен во целзиусови степени и Целзиусови скала

DEN 720.00

Easecare е водечки производител на Боја, Менување на Термометри ( Лента Термометри ) во светот Ние ги доставу

Термометар Лента со Налепница на задната страна, 14-32 степен во целзиусови степени скала, 1000pcs/многу, Бесплатен Превозот
  • Неодамнешно

Термометар Лента со Налепница на задната страна, 14-32 степен во целзиусови степени скала, 1000pcs/многу, Бесплатен Превозот

DEN 16080.00

Easecare е водечки производител на Боја, Менување на Термометри ( Лента Термометри ) во светот Нашите Лента Т

10pcs/многу Бесплатен Превозот во Дресот на Термометар со Налепница на задната страна, 14-32 степен во целзиусови степени скала
  • Неодамнешно

10pcs/многу Бесплатен Превозот во Дресот на Термометар со Налепница на задната страна, 14-32 степен во целзиусови степени скала

DEN 456.00

Easecare е водечки производител на Боја, Менување на Термометри ( Лента Термометри ) во светот Нашите Лента Т

MOSEKO Дигитални Храна Термометар Кујна, Фурна BBQ Готвење на Месо, Млеко Вода Мерка Сонда Алатка Скара Кујна Термометар TP300
  • Неодамнешно

MOSEKO Дигитални Храна Термометар Кујна, Фурна BBQ Готвење на Месо, Млеко Вода Мерка Сонда Алатка Скара Кујна Термометар TP300

206.88 DEN 134.00

Карактеристики : Марка : MOSEKO Температура опсег : 50°C до +300°C или 58°С до +572°FРезолуција : 0.1°C или 0.1°FТочност

Аквариум Термометар за Риба Резервоарот, 10-40 степен во целзиусови степени скала, 1,000 компјутери/многу, Бесплатен Превозот
  • Неодамнешно

Аквариум Термометар за Риба Резервоарот, 10-40 степен во целзиусови степени скала, 1,000 компјутери/многу, Бесплатен Превозот

DEN 18240.00

Easecare е водечки производител на Боја, Менување на Термометри ( Лента Термометри ) во светот.Нашиот Аквари