Инстант Прочитајте Eddingtons Дигитален Термометар Професионални Тајмер Месо Термометар Со Далечински Сонда Рерна На Температура Мерач Сигнализација

Инстант Прочитајте Eddingtons Дигитален Термометар Професионални Тајмер Месо Термометар Со Далечински Сонда Рерна На Температура

DEN 356.00
-20 %
DEN 445.44

Количина на стоки


Инстант Прочитајте Дигитален Термометар Со Сонда и ТАЈМЕР,Мерач на Температура и Алармирање . Се Користи За :
Рерната / Микробранова / СКАРА / Пушач / Бразилецот / Печење / Готвење / Пржење / Печење
Сите видови на Месо, како што се : Стекови / Месо / Свинско / Јагне / Кокошка / Турција ,итн.
Сите видови на Храна, како што се : Торта/ Бонбони / Шеќер / Chocalate / Вода / Млеко, итн.
КАРАКТЕРИСТИКИ :
1), Скара/Готвење Термометар Со Сонда
2), LCD Температура на Екранот, °C / °F switchable
3),Целни Температура Сигнализација Поставување
4), Може Посебно да се Користи Како Бројат НАГОРЕ/НАДОЛУ Тајмер
5),Десктоп или Ѕид Options(Со Магнет На Задната страна)
6),Отпорни на Топлина Опсег : 0°C(32°F) до 250°C (482°F)
7),Моќ/ИСКЛУЧУВАЊЕ
Нето Тежина : 0.076 kg
Димензија L*W*H(cm) : 8.3* 1.9* 8.3 (cm)
Сондата Должина : 19.3 cm , јас метар сензор линија
Пакет :
1x Термометар
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
4. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
5. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит време може да се разликува, особено за време на сезона.
6. Ако не сте добиле вашиот orderafter 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе трага на вашата цел и се вратам на вас побрзо. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Време На Испорака :
1. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот примени. Ако објектот е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, ќе се смета користи и НИЕ НЕ ЌЕ ISSUEA НАПЛАТА ИЛИ ЗАМЕНА за вас. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ!
Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.
2. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашата цел ID.
3. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. ИЛИ, можете да изберете да имате замена.
4. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира.
1. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен.
2. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ОБЈЕКТИ СО
ИСТЕЧЕ ГАРАНЦИЈАТА.
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress!
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно. Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што ќе може да се изврши до вашето задоволство.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!


Други карактеристики

Тип:
Домаќинство Термометри
Бренд Име:
JOCESTYLE
Термометар Употреба:
Кујна Термометри
Термометар Тип:
Дигитални
Број На Модел На:
кујнски прибор
Тип На Производ:
Термометри
Материјал:
Други

Најдобри понуди

14-32 целзиусови степени степен Риба Резервоарот Аквариум Термометар, Бесплатен Превозот од DHL, 1,000 компјутери/многу
 • Неодамнешно

14-32 целзиусови степени степен Риба Резервоарот Аквариум Термометар, Бесплатен Превозот од DHL, 1,000 компјутери/многу

DEN 16080.00

Easecare е водечки производител на Боја, Менување на Термометри ( Лента Термометри ) во светот.Нашиот Аквари

Јасно Целзиусови /Целзиусови Степени Степени Кружни Отворен Прозорец Термометар Hygrometer Температура Влажност Метар Часовник
 • Неодамнешно

Јасно Целзиусови /Целзиусови Степени Степени Кружни Отворен Прозорец Термометар Hygrometer Температура Влажност Метар Часовник

DEN 431.52

Спецификација Карактеристики : Температура прикажани во целзиусови степени и Целзиусови Може точно да

Аквариум Термометар за Риба Резервоарот, 14-32 степен во целзиусови степени скала, 1,000 компјутери/многу, Бесплатен Превозот
 • Неодамнешно

Аквариум Термометар за Риба Резервоарот, 14-32 степен во целзиусови степени скала, 1,000 компјутери/многу, Бесплатен Превозот

DEN 16080.00

Easecare е водечки производител на Боја, Менување на Термометри ( Лента Термометри ) во светот.Нашиот Аквари

Мултифункционален Екран на Допир за Дигитални Месо Термометар Рерна Месо Храна Сонда Кујна BBQ Термометар Готвење Алатки со Тајмер
 • Неодамнешно

Мултифункционален Екран на Допир за Дигитални Месо Термометар Рерна Месо Храна Сонда Кујна BBQ Термометар Готвење Алатки со Тајмер

771.36 DEN 540.00

Карактеристики : 1 Висок Квалитет на Допир LCD Термометар со Сонда (18cm)2 Може да биде Одделно Користи Како Б

MOSEKO Дигитални Храна Термометар Кујна, Фурна BBQ Готвење на Месо, Млеко Вода Мерка Сонда Алатка Скара Кујна Термометар TP300
 • Неодамнешно

MOSEKO Дигитални Храна Термометар Кујна, Фурна BBQ Готвење на Месо, Млеко Вода Мерка Сонда Алатка Скара Кујна Термометар TP300

206.88 DEN 134.00

Карактеристики : Марка : MOSEKO Температура опсег : 50°C до +300°C или 58°С до +572°FРезолуција : 0.1°C или 0.1°FТочност

10pcs/многу Бесплатен Превозот Homebrew Термометар за Пиво или Вино, 18-34 степен во целзиусови степени и Целзиусови скала
 • Неодамнешно

10pcs/многу Бесплатен Превозот Homebrew Термометар за Пиво или Вино, 18-34 степен во целзиусови степени и Целзиусови скала

DEN 235.20

Easecare е водечки производител на Боја, Менување на Термометри ( Лента Theromometers ) во светот Ние ги доставувам

10pcs/многу Бесплатен Превозот во Дресот на Термометар со Налепница на задната страна, 14-32 степен во целзиусови степени скала
 • Неодамнешно

10pcs/многу Бесплатен Превозот во Дресот на Термометар со Налепница на задната страна, 14-32 степен во целзиусови степени скала

DEN 456.00

Easecare е водечки производител на Боја, Менување на Термометри ( Лента Термометри ) во светот Нашите Лента Т

Аквариум Термометар за Риба Резервоарот, 10-40 степен во целзиусови степени скала, 1,000 компјутери/многу, Бесплатен Превозот
 • Неодамнешно

Аквариум Термометар за Риба Резервоарот, 10-40 степен во целзиусови степени скала, 1,000 компјутери/многу, Бесплатен Превозот

DEN 18240.00

Easecare е водечки производител на Боја, Менување на Термометри ( Лента Термометри ) во светот.Нашиот Аквари

Дигитални BBQ Термометар Храна Сонда Месо, Кујна, Фурна Термометар Готвење Алатки Сензор на Температура со Тајмер и будилник
 • Неодамнешно

Дигитални BBQ Термометар Храна Сонда Месо, Кујна, Фурна Термометар Готвење Алатки Сензор на Температура со Тајмер и будилник

771.36 DEN 540.00

Карактеристики : Лесен за употреба и безбедни за храна.Мала тежина и преносни храна термометар.Голем ле

Термометар Лента со Налепница на задната страна, 14-32 степен во целзиусови степени скала, 1000pcs/многу, Бесплатен Превозот
 • Неодамнешно

Термометар Лента со Налепница на задната страна, 14-32 степен во целзиусови степени скала, 1000pcs/многу, Бесплатен Превозот

DEN 16080.00

Easecare е водечки производител на Боја, Менување на Термометри ( Лента Термометри ) во светот Нашите Лента Т

Термометар Лента со Налепница на задната страна, 14-32 степен во целзиусови степени скала, 500pcs/многу, Бесплатен Превозот од
 • Неодамнешно

Термометар Лента со Налепница на задната страна, 14-32 степен во целзиусови степени скала, 500pcs/многу, Бесплатен Превозот од

DEN 8640.00

Easecare е водечки производител на Боја, Менување на Термометри ( Лента Термометри ) во светот Нашите Лента Т