6 Inline Фанови. дуктус фанови за шаторот. FreeShipping

6 Inline Фанови. дуктус фанови за шаторот. FreeShipping

DEN 6720.00

Количина на стоки

6"=150mm големина
Во-линија фанови биле специјално дизајнирани за да се зголеми Кубни метри во минута, проток на воздух, перформанси, додека фали минимална бучава. Компактен дизајн овозможува сестрано инсталации и апликации. Навивачите можат лесно да бидат отстранети за чистење, а домување останува inline. Пластични домување обезбедува одржлив сигурен изведба во влажни или непријателски стаклена градина или расте соба средини.
Навивачите имаат оперативни живот до 50.000 часа.


Други карактеристики

Тип:
Тенџере Коцки
Пластични Тип:
PP
Бренд Име:
Easirco
Број На Модел На:
EW1556
Материјал:
Пластични
Опис:
6 Inline Фанови. дуктус фанови
боја:
Бела
Употреба:
за циркулацијата на свежиот воздух во домот на градини и hydroponic системи
MOQ:
1
Материјал:
Челик
Спецификација:
6'
is_customized:
Yes

Најдобри понуди

5pcs Dia75mm Aquaponics Првенство Мрежа Тенџере, на Нето-Купот Хидропоника Уред За Домашна Градина Растение Расте Aeroponics
  • Неодамнешно

5pcs Dia75mm Aquaponics Првенство Мрежа Тенџере, на Нето-Купот Хидропоника Уред За Домашна Градина Растение Расте Aeroponics

230.88 DEN 171.00

5pcs Dia75mm Бела Пластична Мрежа Тенџере, на НетоКупот Хидропоника Уред За Домашна Градина Растение РастеФу

Ретро Дрвени Мултифункционален Складирање Биро Кутија Цвет Кревет Растенијата Кревет Цвет Тенџере Садови Planters Организатор
  • Неодамнешно

Ретро Дрвени Мултифункционален Складирање Биро Кутија Цвет Кревет Растенијата Кревет Цвет Тенџере Садови Planters Организатор

141.12 DEN 113.00

Карактеристики : 1 Мултифункционален тенџере кое може да се користи како фабрика тенџере / складирање ку

300pcs Dia38.5mm Мрежа Тенџере Нето Кошница Органски Зелен Зеленчук Расте Земјоделство Просторни Soilless Култура Опрема
  • Неодамнешно

300pcs Dia38.5mm Мрежа Тенџере Нето Кошница Органски Зелен Зеленчук Расте Земјоделство Просторни Soilless Култура Опрема

2326.56 DEN 1722.00

300pcs Dia38.5mm Мрежа Тенџере Нето Кошница Органски Зелен Зеленчук Расте Земјоделство Просторни Soilless Култура