6 Фан & Филтер Комбо.Вентилација Опрема за расте шатор. FreeShipping

6 Фан & Филтер Комбо.Вентилација Опрема за расте шатор. FreeShipping

DEN 13440.00

Количина на стоки


Оваа јаглероден филтер пакет доаѓа со сè што треба да чистење оние фанки смрдеата од вашиот 5 "x 5' Расте Соба! Компатибилен со 4' x 4' 5' x 9' Расте Шатори. Стави заедно со компатибилни компоненти , овој комплет вклучува : 6" Висок Излез Во Линија Дуктус Фан 6" x 300мм Стандард Јаглероден Филтер за Воздух 6" x 25' Воздухот Дуктус (4) 6" од не ' Рѓосувачки Челик Стеги селотејп
Овој филтер ја елиминира 99.5% на сите мириси со користење на 100% Активиран Јаглерод. Се одликува со пре-инсталиран прирабница и има 180°F максимум на температурата на работа. Овој лесен филтер има просечен животен век од 1.5 години. Активиран Јаглерод внатре е она што ги поставува нашите филтри за разлика од конкуренцијата.
Дизајнирани специјално за внатрешна градинарство, нашите филтри ќе се прочисти воздухот и да се елиминираат сите мириси. Овие високо квалитетни филтри ќе им обезбеди на вашите растенија со чисти воздухот што го бараат од филтрирањето мувла и други честички кои би можеле да влијаат или да ги уништи вашите растенија. Ние препорачуваме користење на овој филтер во врска со нашата 4" фан за оптимална ефикасност. 99.5% Мирис отстранување на способност 6" прирабница пре-инсталиран Пред-филтрирање вклучувајќи Активиран Јаглен Базирани на Јаглерод
Тајмерот ако сте одбрале
Како тоа функционира,


Други карактеристики

боја:
тајмерот не ги вклучуваат, тајмер вклучуваат
Тип:
Тенџере Коцки
По завршувањето:
Не Обложена
Бренд Име:
Easirco
Пластични Тип:
ABS
Број На Модел На:
EW1557
Материјал:
Пластични
Опис:
6 Фан & Филтер Комбо.Вентилација Опрема за расте шатор
боја:
Сребро.
Употреба:
за вентилација цевка
MOQ:
1
Материјал:
Алуминиум
Спецификација:
4''
is_customized:
Yes

Најдобри понуди

300pcs Dia38.5mm Мрежа Тенџере Нето Кошница Органски Зелен Зеленчук Расте Земјоделство Просторни Soilless Култура Опрема
  • Неодамнешно

300pcs Dia38.5mm Мрежа Тенџере Нето Кошница Органски Зелен Зеленчук Расте Земјоделство Просторни Soilless Култура Опрема

2326.56 DEN 1722.00

300pcs Dia38.5mm Мрежа Тенџере Нето Кошница Органски Зелен Зеленчук Расте Земјоделство Просторни Soilless Култура

Ретро Дрвени Мултифункционален Складирање Биро Кутија Цвет Кревет Растенијата Кревет Цвет Тенџере Садови Planters Организатор
  • Неодамнешно

Ретро Дрвени Мултифункционален Складирање Биро Кутија Цвет Кревет Растенијата Кревет Цвет Тенџере Садови Planters Организатор

141.12 DEN 113.00

Карактеристики : 1 Мултифункционален тенџере кое може да се користи како фабрика тенџере / складирање ку

5pcs Dia75mm Aquaponics Првенство Мрежа Тенџере, на Нето-Купот Хидропоника Уред За Домашна Градина Растение Расте Aeroponics
  • Неодамнешно

5pcs Dia75mm Aquaponics Првенство Мрежа Тенџере, на Нето-Купот Хидропоника Уред За Домашна Градина Растение Расте Aeroponics

230.88 DEN 171.00

5pcs Dia75mm Бела Пластична Мрежа Тенџере, на НетоКупот Хидропоника Уред За Домашна Градина Растение РастеФу