10x12inches Наредени Капчиња Туту Цевка на Врвот Костим Туту Pettiskirt Резервоарот на Врвот Еластична Туту Бендови

10x12inches Наредени Капчиња Туту Цевка на Врвот Костим Туту Pettiskirt Резервоарот на Врвот Еластична Туту Бендови

DEN 7632.00

Количина на стоки


[xlmodel]-[custom]-[13563] Опис 10x12 инчи Големи наредени Капчиња цевка на врвот туту врвот бебе девојки капчиња pettiskirt туту блузи Мешана боја
50pcs по многу
Наредени Капчиња Поврзана Цевка на Врвот за Tutus и Petti Здолништа
Овие наредени капчиња цевка на врвот се толку симпатична спарен со туту и petti здолништа.
Големина : 10x12", Погоден за деца на возраст помеѓу 7 до 10 години.
15 бои : Кралска Сина ,Бебе розова ,Топла розова ,Црна ,Бела, Виолетова ,Тиркизна,Светло сина ,Лаванда .kely зелена и Крем и Црвена, портокалова и зелена .
MOQ : 50pcs по многу, можете да нарачате во разновидни бои.Ве молиме оставете порака за да ни кажете ни кои бои ќе треба да нарачате. Можете да изберете бои.
Инаку, ние ќе испрати цевка на врвот од ramdom.
[xlmodel]-[фото]-[0000] Фотографии Листа
[xlmodel]-[custom]-[13557] Забелешка
Answer : ___________________________ Note : Драги Пријатели, добредојдовте на нашата Продавница, ве Молиме да ја прочитате оваа порака пред да го купат. Ви благодариме!
1 . Ако сте руската клиент, ве молиме кажете ни го вашето целосно име и презиме откако ќе плаќање,тогаш може да се испрати стоката побрзо.
2 . Пред купување, ве молиме да не го игнорира бојата, големината и бројот. Се надеваме дека нашите клиентот може да се добие она што го сакам.
3 . Ако имате било какви други барања, ве молиме да ни оставите порака, ние ќе се обидеме потрудиме да ви послужи. ^-^
Плаќање :
Љубезно ве молиме да се плати во рок 48 часа. Ако не се плати во рок 48 часа, или контактирајте со нас да направи плаќање аранжмани, јас ќе ве контактираме во врска со вашата неплаќање.Ве молиме, САМО ПОНУДАТА, АКО ПЛАНИРАТЕ ДА се ПЛАТИ.
Превозот :
Ние брод на ден ,така да вашиот предмет ќе изгасне веднаш по приемот на плаќање или следниот ден.Секогаш во рок од 24 часа, освен ако тоа е Празник/сабота/недела.Ние ќе ви каже на следење на број откако ќе се испраќаат headbands за вас. Ние ќе брод стоки од EMS/DHL/Aramex/ UPS-от или SF-експрес.Тоа ќе потрае околу 5-10 дена за да стигнат до вашата адреса.
Ние не се комбинираат превозот
Наплата :
Ние им даде на најдобрите опис на секоја ставка, па да знаете што ќе се купуваат. Ако имате било какви прашања или проблеми во врска со мерења ве молиме распрашајте се пред наддавање. Ако примите вашата точка и сакаат да се вратат на тоа, ќе бидат вратени на цената на објектот само, да не ќе бидат вратени вашиот превозот цена, како што го покрива превозот на објект за вас, и alibaba трошоци кои нема да бидат вратени за нас.Ако имате било какви проблеми со вашиот предмет откако е примена, ве молиме контактирајте со нас и ни дава шанса да го поправат проблемот. Ве молиме не го даде негативна повратна информација без работа работи од првиот.


Други карактеристики

Одделот За Името:
Деца
Тип На Објект:
Camisoles & Тенкови
Бренд Име:
туту врвот
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
Tututopcr01012
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Материјал:
Полиестер
Наредени Капчиња Туту Цевка На Врвот Бендови:
Наредени Капчиња Туту Цевка Бендови Headbands
12inch Наредени Капчиња Цевка на Врвот Туту Блузи:
Наредени Капчиња Headbands Туту Бендови Туту Фустан
Наредени Капчиња Туту Цевка На Врвот Здолниште:
Наредени Капчиња Цевка На Врвот Туту Бендови
капчиња туту врвот:
Наредени Капчиња Туту Цевка На Врвот Headbands

Најдобри понуди

Сребро зрачење-отпорни bellyached зрачење-отпорни породилно облека сребрени влакна Кинески стил градите покривање
  • Неодамнешно

Сребро зрачење-отпорни bellyached зрачење-отпорни породилно облека сребрени влакна Кинески стил градите покривање

DEN 1440.00

Одберете Забава монети зачувате вашите пари премногуДел А : право на Транспортот може да заштедите пари

Емоции Мајки Породилно Облека Доењето Породилно Резервоарот на Врвот Camis доењето облека за Бремени Жени старечки резервоарот
  • Неодамнешно

Емоции Мајки Породилно Облека Доењето Породилно Резервоарот на Врвот Camis доењето облека за Бремени Жени старечки резервоарот

671.52 DEN 631.00

1) Опис : Топло промет на големо со Бесплатен превозот Мода Лето Породилно Резервоарот Врвот Хранење Camisol

Wennikids Нови Пристигнување X 20cm 23cm Бебе Девојка 9inch Капчиња Туту Цевка на Врвот на Градите Заврши Широк Капчиња Headbands
  • Неодамнешно

Wennikids Нови Пристигнување X 20cm 23cm Бебе Девојка 9inch Капчиња Туту Цевка на Врвот на Градите Заврши Широк Капчиња Headbands

DEN 806.40

Wennikids Нови Пристигнување X 20cm 23cm Бебе Девојка 9 Inch Капчиња Туту Цевка на Врвот на Градите Заврши Широк Кап

V-ДРВО Девојки Градник camisole девојка памук вест дете светот на резервоарот девојки долна облека бонбони боја девојки резервоарот
  • Неодамнешно

V-ДРВО Девојки Градник camisole девојка памук вест дете светот на резервоарот девојки долна облека бонбони боја девојки резервоарот

187.20 DEN 103.00

Девојки Градник camisole девојка памук вест дете светот на резервоарот девојки долна облека бонбони боја д

Топла Продажба Породилно Camisole Удобен Бремени Градници Жените Безжична Cami Резервоарот На Врвот Доење Топ Вест Во Старечки
  • Неодамнешно

Топла Продажба Породилно Camisole Удобен Бремени Градници Жените Безжична Cami Резервоарот На Врвот Доење Топ Вест Во Старечки

361.44 DEN 329.00

Оддел Име : Породилно Предмет Тип : Блузи Блузи Тип : Резервоарот Блузи,Camis,Camis Пол : Жените Шаблон Тип : Цвр