E0508 портокал Бакар Crimp Конектор Изолирани Кабелот Pin Крајот Терминал 22AWG 0.5 mm

E0508 портокал Бакар Crimp Конектор Изолирани Кабелот Pin Крајот Терминал 22AWG 0.5 mm

DEN 292.80

Количина на стокиДруги карактеристики

is_customized:
Yes
Број На Модел На:
E0508
Бренд Име:
gangbei
Тип:
Splice
Дијаметар на жица:
22AWG 0.5 mm
боја:
Портокал

Најдобри понуди

Жица Конектори Терминали Crimp 100PCS Најлон целосно Изолирани 14-12AWG Лопата Машки & Женски Електрични Crimp Терминали Колекции
  • Неодамнешно

Жица Конектори Терминали Crimp 100PCS Најлон целосно Изолирани 14-12AWG Лопата Машки & Женски Електрични Crimp Терминали Колекции

DEN 263.04

Спецификација : Боја : синаПакување од 100 : (50 Pairs)50 Male и 50 FemaleКарактеристики : 100% Ироничен нов висок квалит

Студент Употреба Конектори Терминали со Емитуваат Светлина Диоди Електрични Кола Физика Експеримент Делови Наставата Инструмент
  • Неодамнешно

Студент Употреба Конектори Терминали со Емитуваат Светлина Диоди Електрични Кола Физика Експеримент Делови Наставата Инструмент

DEN 1574.40

Предмет : Терминали со Емитуваат Светлина ДиодиМатеријал : ПластикаГолемина : за 6.3 cm*3cmТ неговите произв

10 поставува HT3.96 Терминал Приклучок Тип Директно Pin 3.96 mm Теренот Конектор за Pcb Завртка Терминал блокови конектор
  • Неодамнешно

10 поставува HT3.96 Терминал Приклучок Тип Директно Pin 3.96 mm Теренот Конектор за Pcb Завртка Терминал блокови конектор

143.04 DEN 143.00

10 поставува HT3.96 Терминал Приклучок Тип Директно Pin 3.96 mm Теренот Конектор за Pcb Завртка Терминал блокови