Црвено Долго Полна-изолационен Среден Заеднички(Тип TL-JTK) BV 1.25 Месинг Конектор Терминали 500pcs/многу

Црвено Долго Полна-изолационен Среден Заеднички(Тип TL-JTK) BV 1.25 Месинг Конектор Терминали 500pcs/многу

DEN 840.00

Количина на стоки

Црвено Долго Полна-изолационен Среден Заеднички(Тип TL-JTK) BV 1.25 Месинг Конектор Терминали 500pcs/многу
Опис На Производот
Спецификации Модел : BV 1.25 Кабел Големина : 0.5-1.5 mm 2 (AWG 22-16) Име на Производ : Долго Полна-изолационен Среден Заеднички(Тип TL-JTK) Материјал на Тело : Месинг Изолационен Материјал : ПВЦ
Производот Се Покаже
Плаќање
Ве молиме да се осигурате вашата адреса за е точно додека вие ја напушти Оваа такса Не вклучува ДДВ/ДАНОЧНИ давачки. Тоа е понудувачот одговорност за целосно да се разбере и прифати никакви увозни давачки. Ние имаме не може да се контрола над овие давачки. Но, јас ќе се обидам моето најдобро да се намали ДДВ/ДАНОК. Превозот
Објектот ќе биде предаден во рок од 7 работни дена.(Празник excepted) Ние не сме одговорни за неосигурените лица парцели изгубиле / item оштетени во транзит.
Пред да нарачате ве молиме контактирајте со нас за да потврдите вашиот склопот на испорака метод. Нормално, тоа трае 7-25 работни дена за пристигнување со авион Mail.
Времето за испорака е околу 3-15 работни дена да повеќето земји(Од Express
Понекогаш тоа ќе биде подолго, поради лошите временски услови, губење на време во царинската царинење. На тој начин ве молиме почекајте трпеливо кога не го добиете вашиот објект на време. Ако не примите објект во рок од триесет дена, ве молиме контактирајте со нас, и тогаш јас ќе им помогне да ги пратите на тоа.
Ние ќе прогласи пониска сметка за купувачот јасно.кога купувачот мора барање на изјавуваат,pls забелешка во ред. Ви благодариме.
Услови за продажба
100% Задоволство Гаранција/Пари Гаранција за враќање Ние нудиме 7 дена гаранција за враќање на парите. Ние ќе ги врати сите производи со кои не сте целосно задоволни во рок од 7 дена од денот на приемот на стоката Сите врати производи МОРА да се во нов, resalable состојба и вклучуваат оригинално пакување. Сите прирачници, регистрација картички и додатоци МОРА да бидат вклучени. Ние веднаш ќе рефундирање на вашите куповна цена. БЕЗ прашања праша. ПРЕВОЗОТ НЕ СЕ ВРАЌА. КЛИЕНТ ПЛАЌА СИТЕ ВРАТИ ПРЕВОЗОТ. Ние не се плати за враќање превозот, ниту пак ние наплата промотивни превозот Откако се врати ставки се примени, кредитни ќе бидат издадени на оригиналниот кредитна картичка користи за купување. Излезни превозот (вклучувајќи и промотивни превозот) и да се врати превозот на трошоците нема да се враќа Повратни информации Политика ќе одржи високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно за нас, Ако имате било какви прашања за производите што сте го добиле, ве молиме контактирајте со нас во времето и ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши проблемите и да се направи сте задоволни ве Молиме да ни даде позитивен фидбек


Други карактеристики

is_customized:
Yes
Број На Модел На:
BV 1.25
Тип:
Crimp Терминал
Објектот:
Долго Полна-изолационен Среден Заеднички
Тип:
BV 1.25
Материјал:
Дувачкиот
Кабел Големина:
AWG

Најдобри понуди

10 поставува HT3.96 Терминал Приклучок Тип Директно Pin 3.96 mm Теренот Конектор за Pcb Завртка Терминал блокови конектор
  • Неодамнешно

10 поставува HT3.96 Терминал Приклучок Тип Директно Pin 3.96 mm Теренот Конектор за Pcb Завртка Терминал блокови конектор

143.04 DEN 143.00

10 поставува HT3.96 Терминал Приклучок Тип Директно Pin 3.96 mm Теренот Конектор за Pcb Завртка Терминал блокови

Жица Конектори Терминали Crimp 500PCS Најлон целосно Изолирани 12-10AWG Лопата Машки & Женски Електрични Crimp Терминали Колекции
  • Неодамнешно

Жица Конектори Терминали Crimp 500PCS Најлон целосно Изолирани 12-10AWG Лопата Машки & Женски Електрични Crimp Терминали Колекции

DEN 1142.40

Спецификација : Боја : жолтаПакување од 500 : (250 Pairs)250 Мажи и 250 ЖениКарактеристики : 100% Ироничен нов висок к

500pcs/пакет RV5.5-12 Прстен Јазик Тип Кружни Пред-Изолирани Ладно Терминали за AWG 12-10 Тркалезна форма жица crimp терминал
  • Неодамнешно

500pcs/пакет RV5.5-12 Прстен Јазик Тип Кружни Пред-Изолирани Ладно Терминали за AWG 12-10 Тркалезна форма жица crimp терминал

DEN 864.00

500pcs / пакет RV5.512 Прстен Јазик Видот на Претходно Изолирани Терминали за AWG 1210 Тркалезна Форма Жица Crimp Тер

500pcs/многу BHT5.5 топлина shrinkable конектор жица водоотпорен средината конектор изолирани ладно crimping терминал жици конектор
  • Неодамнешно

500pcs/многу BHT5.5 топлина shrinkable конектор жица водоотпорен средината конектор изолирани ладно crimping терминал жици конектор

1920.00 DEN 1728.00

Опис на производотBHT5.5 топлина shrinkable конектор жица водоотпорен средината конектор изолирани ладно crimping

500pcs/пакет SV5.5-8 Жолта Изолирани Лопата Терминал,Бакар ладно притиснете терминали 1.0 mm дебелина Кабел Конектор/Wire Конектор
  • Неодамнешно

500pcs/пакет SV5.5-8 Жолта Изолирани Лопата Терминал,Бакар ладно притиснете терминали 1.0 mm дебелина Кабел Конектор/Wire Конектор

DEN 805.92

500pcs / пакет SV5.58 Жолта Изолирани Лопата Терминал,Бакар ладно притиснете терминали 1.0 mm дебелина Кабел Кон