Cofoe Инфрацрвен Термометар Дигитални Termometro Пиштол Преносни Не-контакт IR LCD Температурата на Телото Мерен Уред за Бебе Возрасни

Cofoe Инфрацрвен Термометар Дигитални Termometro Пиштол Преносни Не-контакт IR LCD Температурата на Телото Мерен Уред за Бебе

DEN 509.00
-19 %
DEN 628.32

Количина на стоки

Cofoe Дигитални Termomete Инфрацрвен Термометар Пиштол Не-контакт IR LCD Температура Мерење Пренослив Уред за Бебе Деца
Cofoe Не-контакт Тело Инфрацрвен Термометар е специјално дизајнирана да се земе на температурата на телото на едно лице, без оглед на собна температура. Во зависност од различни типови на кожа и дебелина, не може да биде температурна разлика. При внатрешна температура е значително различни, телото инфрацрвен термометар треба да биде ставен во соба за 15-20 минути пред да го користите. Топло совети : кога ќе го инсталирате на батеријата(батерија ќе не вклучуваат во пакетот), pls го направи тоа како на сликата подолу покажува за да се избегне грешки.
Превозот :
Ние обезбедуваме Aliexpress Стандард превозот за повеќето земји. Тоа е брзо и може да пратите сите на патот.
Сите предмети ќе бидат испратени во рок од 3 работни ден на по исплата е расчисти
Сите производи се произведени во Кина. Ако штетата настане поради international shipping процес, ве молиме контактирајте со нас во однос на вашето незадоволство. Ние ќе се потрудиме да се елиминира губењето на клиентите
Повратни информации :
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ве молиме
остави Позитивни повратни информации и 5 ѕвезда ако сте задоволни со
надвор услуга и објектот.
Ако имате било какви проблеми со нашиот објект и услуга , ве молиме да се чувствуваат слободни
да не контактирате на линија, е-маил, Ние ќе се обидеме потрудиме да се направи сте задоволни
Политика На Враќање :
Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на објекти, во рок од 15 дена по вашиот прием на стоката без причина. Љубезно ве молиме да се направи на стока во нивните оригинални услови. Ви благодариме!
Контактирајте со нас со детали за тоа како да го вратите производот
Гаранција :
Ако вашиот производ доаѓа заедно со производителот ве молиме следете ги инструкциите
во вашиот сопственикот прирачник за да се добие на производителот. Бидете сигурни дека ќе го прочитате и
се разбере како да одржите вашиот производ во добра состојба. Користење или модификација на производи
несоодветно може да резултира во voiding на Производителот. Ние не сме одговорни
за секој клиент злоупотреба на овој производ.


Други карактеристики

Тип На Објект:
Термометри
Број На Модел На:
HTD8818D
Материјал:
Пластични
Бренд Име:
Cofoe
Име:
инфрацрвен термометар
Функција:
Откривање на температурата на Телото
Големина:
178*48*40mm
боја:
White&Сина
Батеријата:
2 парчиња *AAA Алкална Батерија(не се вклучени)
Меморија За Снимање:
50sets
Екранот:
LCD Дигитален
Напон:
DC 3V
Целта Корисник:
Возрасни&Бебе

Најдобри понуди