50Pcs Побрз Тетоважа Aftercare Крем Витамин А & D Маст Кожата Treament Поправка Крем За Тетоважа Веѓа и Усните

50Pcs Побрз Тетоважа Aftercare Крем Витамин А & D Маст Кожата Treament Поправка Крем За Тетоважа Веѓа и Усните

DEN 886.00
-15 %
DEN 1041.60

Количина на стоки

usinng методи : користете тоа по тетоважа операција. покрие раната со овој производ преку памук брис рамномерно, три до пет пати на ден. имајте на раната се чисти.пред да го користите,миење на раната со вода за Зајакнување на веѓите за да помогне да се спречи оштетување и кршење Промовира природно подебели, целосни изглед на очите веѓите Специјално формулиран и избалансирано да биде не-иритирачки за очи се Задржи веѓите во добра состојба ЕКСТЕНЗИИ : 3 години пакување : 5ml/pc,50pc/торба


Други карактеристики

Тип:
Тетоважа accesories
Бренд Име:
YILONG

Најдобри понуди

Расположливиот Мал / Среден / Големи Мастило Пигмент Капи со дното 100pcs Пластична База Чаши Носители Тетоважа Алатки
 • Неодамнешно

Расположливиот Мал / Среден / Големи Мастило Пигмент Капи со дното 100pcs Пластична База Чаши Носители Тетоважа Алатки

138.72 DEN 118.00

Расположливиот Мал / Среден / Големи Мастило Пигмент Капи со дното 100pcs Пластична База Чаши Носители Те

AlSTAR 900pcs Пластични Тетоважа Мастило Чаши Капи 8мм црвено Медиум Класичен Без База Мастило Капи Тетоважа Пигмент Чаши тетоважи
 • Неодамнешно

AlSTAR 900pcs Пластични Тетоважа Мастило Чаши Капи 8мм црвено Медиум Класичен Без База Мастило Капи Тетоважа Пигмент Чаши тетоважи

719.52 DEN 496.00

Висок Квалитет 900 Pcs Пластични Тетоважа Мастило Чаши1 Бренд Се 100% Нови, Високо Quanlity.2 За еднократна употре

YILONG 3 Бои Пластични Тетоважа Мастило Чаша Носителот 8 Капа Дупки Професионални Мастило Чаша Носителот Пигмент Првенство Заградата
 • Неодамнешно

YILONG 3 Бои Пластични Тетоважа Мастило Чаша Носителот 8 Капа Дупки Професионални Мастило Чаша Носителот Пигмент Првенство Заградата

133.44 DEN 113.00

3 Бои Пластични Тетоважа Мастило Чаша Носителот 8 Капа Дупки Професионални Мастило Чаша Носителот Пигме

100 Листови Дух Термички Тетоважа Трансфер На Хартија, А4 Големина Термички Матрицата Јаглерод Копир Хартија Тетоважа Додатоци
 • Неодамнешно

100 Листови Дух Термички Тетоважа Трансфер На Хартија, А4 Големина Термички Матрицата Јаглерод Копир Хартија Тетоважа Додатоци

1386.72 DEN 901.00

Добредојдовте НА E mily ТЕТОВАЖА МАГАЗИНМатрицата A4 Тетоважа Трансфер На Јаглерод ХартијаСпецификација

100pcs Веѓа Тетоважа Игли Тетоважа Криви Сечилото Тетоважа Снабдување 12 Сребрените игли за microblading пенкало веѓа тетоважа
 • Неодамнешно

100pcs Веѓа Тетоважа Игли Тетоважа Криви Сечилото Тетоважа Снабдување 12 Сребрените игли за microblading пенкало веѓа тетоважа

1303.20 DEN 1238.00

100 PCS 12 Pin Рамен Ножеви за Прирачник за Трајна Шминка Веѓа Пенкало Еден Пакет бесплатен превозотПРОИЗВОД

Хена 108 Дизајни Книшка Повеќе Избори Тело Боја Airbrush Тетоважа Stencils Случаен Боја Мала Симпатична Цвет Пеперутка Цртан
 • Неодамнешно

Хена 108 Дизајни Книшка Повеќе Избори Тело Боја Airbrush Тетоважа Stencils Случаен Боја Мала Симпатична Цвет Пеперутка Цртан

576.00 DEN 518.00

Карактеристики : Еколошки,се безбедни за употреба Дизајниран за тетоважа,погоден за лична употреба и за

100Pcs 1 Слоеви Тетоважа Трансфер на Хартија Тетоважа Обезбедува Трансфер на Хартија Тетоважа Матрицата Копија Следење на Хартија
 • Неодамнешно

100Pcs 1 Слоеви Тетоважа Трансфер на Хартија Тетоважа Обезбедува Трансфер на Хартија Тетоважа Матрицата Копија Следење на Хартија

DEN 3120.00

100 Pcs 1 Слоеви Тетоважа Трансфер на Хартија Тетоважа Материјали Јаглерод Термички Трансфер на Хартија Те

1000pcs Чаши/многу,за Еднократна употреба Пластични Перфорирани Eyelash Продолжување Лепак Носителот Бунари Адхезивна Лента Трепките
 • Неодамнешно

1000pcs Чаши/многу,за Еднократна употреба Пластични Перфорирани Eyelash Продолжување Лепак Носителот Бунари Адхезивна Лента Трепките

962.40 DEN 625.00

5 Sheets,за Еднократна употреба Eyelash Продолжување на ЛепакНосителот,Бунари,Пластични1lot=10 Листови1pack= 100pcs ча

Расположливиот Поли Престилки 100PCS Пластични Транспарентен Тетоважа Престилки За Трајна Шминка Тетоважа на Телото Уметност
 • Неодамнешно

Расположливиот Поли Престилки 100PCS Пластични Транспарентен Тетоважа Престилки За Трајна Шминка Тетоважа на Телото Уметност

744.00 DEN 707.00

ОписиПредмет : Тетоважа ПрестилкиБруто Тежина : 680gПакување детали : 100pcs / кутија1boxМатеријал : ПластикаГо

YILONG 22 Капа Дупки Нерѓосувачки Челик Тетоважа Мастило Чаша Носителот Професионални Мастило Чаша Носителот Пигмент Првенство
 • Неодамнешно

YILONG 22 Капа Дупки Нерѓосувачки Челик Тетоважа Мастило Чаша Носителот Професионални Мастило Чаша Носителот Пигмент Првенство

216.48 DEN 184.00

22 Капа Дупки Нерѓосувачки Челик Тетоважа Мастило Чаша Носителот Професионални Мастило Чаша Носителот

Новиот дизајн на големо професионални тетоважа книга Тетоважа Материјали Референтна Книга Слика Настава на Состојба Флеш Уметност
 • Неодамнешно

Новиот дизајн на големо професионални тетоважа книга Тетоважа Материјали Референтна Книга Слика Настава на Состојба Флеш Уметност

646.08 DEN 556.00

Опис Ова е тетоважа дизајн референца доаѓаат од уметници, Кина популарни тетоважа фотографии книга фле