50PCS PCD 10 Pin 3d веѓа везови Трајна Шминка Веѓа Tatoo Сечилото Microblading Игли За 3D Прирачник Тетоважа Пен

50PCS PCD 10 Pin 3d веѓа везови Трајна Шминка Веѓа Tatoo Сечилото Microblading Игли За 3D Прирачник Тетоважа Пен

DEN 483.00
-44 %
DEN 863.52

Количина на стоки


50 PCS PCD 10 Pin 3d веѓа везови Трајна Шминка Веѓа Tatoo Сечилото Microblading Игли За 3 D Прирачник Тетоважа Пен
Tatoo Сечилото Microblading Игли;
Поединечно спакувана,за еднократна употреба само на примерот на прирачникот тетоважа пенкало и тоа е сечилото на Ножот е направен од медицински одделение од нерѓосувачки челик Стерилизација која е сертифицирана со Гама Зраци, во согласност со Владата Стерилизација Упатства Супериорен квалитет и е во согласност со меѓународните козметологијата и медицински барања, Игли се остри и еластична, направи веѓа линија убава. Материјал : 316 L не ' Рѓосувачки Челик. Tatoo Сечилото Microblading Игли show (прикажи); Политика на Враќање; 1.ние гарантираме нула ризик купување искуство тука 2.ние ќе ви вратат за предмети се врати во рок од 7 дена од денот на вашиот примање на нив, за било која причина. Но ќе мора да плаќаат за превозот цена, ако не се врати за квалитет причина. Целосна наплата биде дадена ако предмети се враќаат во нивната оригинална состојба. 3.ние ќе понуди целосна наплата ако не сте го примиле пакетот во 60 дена. Повратни информации; Ако не сте задоволни со нашите производи и нашите услуги, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас пред да ја напушти која и негативни повратни информации, ние ќе се потрудиме да ви даде задоволни решение. Ако сте среќни за тоа, ве молиме оставете ни го вашето позитивни повратни информации тука, што навистина ни ги охрабри да се направи подобро и да стори повеќе за вас во иднина. ви благодариме!


Други карактеристики

Тип:
Тетоважа Игла
Бренд Име:
мона
Број На Модел На:
Т-108
Веѓа игла големина:
10
Количина:
50pcs
Microblading боја:
Бела
Тип:
microblading
Одговара:
microblading пен
Користи:
веѓа тетоважа

Најдобри понуди

Игла Независни Пакет 100pcs Sterilized Професионални Тетоважа Игли за Тетоважа Веѓа Пенкало Машина за Трајна Шминка Машина
 • Неодамнешно

Игла Независни Пакет 100pcs Sterilized Професионални Тетоважа Игли за Тетоважа Веѓа Пенкало Машина за Трајна Шминка Машина

383.52 DEN 345.00

modname=ckeditorРасположливиот Sterilized Професионални 100 Pcs Игли + 100 Pcs Совети За Тетоважа Веѓа Пенкало Машина за Т

YILONG 20 x Расположливиот 9RS Тетоважа Костец Цевка со Игли се Избрани Големина 3/4 (19mm) За Тетоважа Пиштол Игли Мастило Чаши
 • Неодамнешно

YILONG 20 x Расположливиот 9RS Тетоважа Костец Цевка со Игли се Избрани Големина 3/4 (19mm) За Тетоважа Пиштол Игли Мастило Чаши

787.20 DEN 669.00

20 x Расположливиот 9 RS Тетоважа Костец Цевка со Игли се Избрани Големина 3 / 4" (19mm) За Тетоважа Пиштол Игли

YILONG 20 x Расположливиот 3RL Тетоважа Костец Цевка со Игли се Избрани Големина 3/4 (19mm) За Тетоважа Пиштол Игли Мастило Чаши
 • Неодамнешно

YILONG 20 x Расположливиот 3RL Тетоважа Костец Цевка со Игли се Избрани Големина 3/4 (19mm) За Тетоважа Пиштол Игли Мастило Чаши

788.64 DEN 671.00

20 x Расположливиот 3 RL Тетоважа Костец Цевка со Игли се Избрани Големина 3 / 4" (19mm) За Тетоважа Пиштол Игли

chuse 50pcs/многу L72 за Еднократна употреба Sterilized Тетоважа 3RL Трајна Шминка Картичка Игла За Веѓа Пенкало Машина за Полнење
 • Неодамнешно

chuse 50pcs/многу L72 за Еднократна употреба Sterilized Тетоважа 3RL Трајна Шминка Картичка Игла За Веѓа Пенкало Машина за Полнење

462.72 DEN 370.00

Во Парк! Брза Испорака!50pcs / многу Лагер Тетоважа Машина Игла 3 RLОпис : Име : Трајна шминка картичка игла Го

Зелената Боја на Ујп за Еднократна употреба Sterilized У изберете Тело Пирсинг Игли I. V. Катетер Тетоважа Игли 5PCS/Многу
 • Неодамнешно

Зелената Боја на Ујп за Еднократна употреба Sterilized У изберете Тело Пирсинг Игли I. V. Катетер Тетоважа Игли 5PCS/Многу

182.88 DEN 174.00

Ви благодариме за повлекува од нашата продавницаЗелената Боја на Ујп за Еднократна употреба Sterilized У из

Топла Продажба EZ Тетоважа Игли Револуција Кертриџ Круг Шејдерите L-коси 5.5 мм за кертриџ машини RC1205RS-1 20 парчиња /кутија
 • Неодамнешно

Топла Продажба EZ Тетоважа Игли Револуција Кертриџ Круг Шејдерите L-коси 5.5 мм за кертриџ машини RC1205RS-1 20 парчиња /кутија

816.00 DEN 734.00

EZ Револуција Тетоважа Игли Кертриџ Круг ШејдеритеОпис : Спецификација : EZ Тетоважа Нова Револуција Тето

Тетоважа Игли 50Pcs 14Pin Двојна Ѕвезда Магла Веѓа Трајна Шминка Microblading Везови Sterilized за Еднократна употреба Прирачник
 • Неодамнешно

Тетоважа Игли 50Pcs 14Pin Двојна Ѕвезда Магла Веѓа Трајна Шминка Microblading Везови Sterilized за Еднократна употреба Прирачник

623.52 DEN 443.00

modname=ckeditorТетоважа Игли Ножеви 50 Pcs 14 Pin Двојна Ѕвезда Магла Веѓа Трајна Шминка Microblading Везови Тетоважа При

200 КОМПЈУТЕРИ PCD 14 Pin Трајна Шминка Ножеви Прирачник Веѓа Тетоважа Криви Нож 14 Игли За Тетоважа Игли Бесплатен Превозот
 • Неодамнешно

200 КОМПЈУТЕРИ PCD 14 Pin Трајна Шминка Ножеви Прирачник Веѓа Тетоважа Криви Нож 14 Игли За Тетоважа Игли Бесплатен Превозот

1872.00 DEN 1385.00

Опис на производот Карактеристики : Количина : 200 PCS Добро спакувани и со поединечни ќеси Безбедно и издр

YILONG 3 Круг игли 100pcs за прирачник пенкало Полу трајна шминка прирачник за магла пенкало игла р3 microblading веѓа пенкало
 • Неодамнешно

YILONG 3 Круг игли 100pcs за прирачник пенкало Полу трајна шминка прирачник за магла пенкало игла р3 microblading веѓа пенкало

268.80 DEN 228.00

3 круг игли за Трајна Шминка Прирачник пенкало користи за магла веѓа тетоважа 1.одговара за магла прирач

CHUSE 50pcs/многу L72 за Еднократна употреба Sterilized Тетоважа 5RL Трајна Шминка Картичка Игла За Веѓа Пенкало Машина за Полнење
 • Неодамнешно

CHUSE 50pcs/многу L72 за Еднократна употреба Sterilized Тетоважа 5RL Трајна Шминка Картичка Игла За Веѓа Пенкало Машина за Полнење

521.76 DEN 418.00

Во Парк! Брза Испорака!50pcs / многу Лагер Тетоважа Машина Игла 5 RLОпис : Име : Трајна шминка картичка игла Го

100pcs 18-pin У Сина Форма Трајна Шминка Веѓа Прирачник Тетоважа Игли Еден Пакет Сечилото 3D Везови Бесплатен Превозот
 • Неодамнешно

100pcs 18-pin У Сина Форма Трајна Шминка Веѓа Прирачник Тетоважа Игли Еден Пакет Сечилото 3D Везови Бесплатен Превозот

954.72 DEN 621.00

Карактеристики : Количина : 100 PCS.Добро спакувани и со поединечни ќеси.Безбедно и издржливи.Игли се остри

EZ NewRevolution Тетоважа Игли Кертриџ Редовни Долги Коси 12 0.35 mm Круг Облоги за кертриџ машини RC1211RL 20 парчиња /кутија
 • Неодамнешно

EZ NewRevolution Тетоважа Игли Кертриџ Редовни Долги Коси 12 0.35 mm Круг Облоги за кертриџ машини RC1211RL 20 парчиња /кутија

1104.00 DEN 994.00

EZ Револуција Тетоважа Игли Кертриџ Круг Облоги и костецОпис : Спецификација : EZ Тетоважа Нова Револуциј