1Pcs Веѓа Батерија Трајна Шминка Пенкало И 1Pcs Напојување Тетоважа Машина за Полнење на Евтини Цена Бесплатен Превозот

1Pcs Веѓа Батерија Трајна Шминка Пенкало И 1Pcs Напојување Тетоважа Машина за Полнење на Евтини Цена Бесплатен Превозот

DEN 1051.00
-45 %
DEN 1910.40

Количина на стоки


Професионални Трајна Шминка Машина Веѓа Шминка Тетоважа Пен
Пакет :
1 Pcs трајна шминка пенкало.
1 Pcs напојување.
Answer : ___________________________ NOTE : 4 Бои да се избере : златна , црвена, црна, плава. Ако ви треба други бои, ве молиме оставете порака за да ми каже во времето,
Ако нема порака, јас ќе го испратам златна боја машина за вас, ве молиме да се разбере!
За Трајна Шминка Тетоважа Машина :
1. Променлива моќ на вредноста за брзо и бавно settings.
2. Може да се користи за веѓа, eyeliner,усна постојан состав; исто така, некои samll тетоважа дизајн.
3. Голема моќ фреквенција конверзија, со голема брзина, ниско ниво на бучава, боја брзо.
4. Сите делови на оваа машина се користи EOGAS aseptic пакување стерилизација, но светската здравствена стандард.
5. Машина трупот користат стерилни за еднократна употреба дизајн, пигмент за да се спречи враќањето на ефикасно да се изолира вирусот за да се спречи вкрстена-инфекција од бактерии.
6. Долг животен век.


Други карактеристики

Тип:
Тетоважа Колекции
Број На Модел На:
PMU-T06
Тип:
Тетоважа Пиштол
Напон:
100V-240V
Точка име :
трајна шминка машина
Состојба:
Нови
боја:
4 Бои за избра
Функција:
Веѓа, Eyeliner, Усна Шминка
потекло место:
Кина
Додатоци:
Напојување
Карактеристики:
Може да полнење операција

Најдобри понуди

Професионални Веѓа Тетоважа Пен Сетот за Трајна Шминка Машина Телото Уметност сочинуваат Опрема со Добар Квалитет Tatto Пиштол
 • Неодамнешно

Професионални Веѓа Тетоважа Пен Сетот за Трајна Шминка Машина Телото Уметност сочинуваат Опрема со Добар Квалитет Tatto Пиштол

1487.52 DEN 1264.00

Ликови : 1, Нов дизајн, лесно да се контролира Најпопуларниот тетоважа шминка машина 2, Брзина : 15000 35000 / m...

Веѓа Microblading комплет микро-needling пенкало сет со игла сечилото веѓа пигмент пракса на кожата за веѓа тетоважа permanet
 • Неодамнешно

Веѓа Microblading комплет микро-needling пенкало сет со игла сечилото веѓа пигмент пракса на кожата за веѓа тетоважа permanet

718.08 DEN 582.00

3) ве Молиме контактирајте со нас пред да се даде неутрален(3 ѕвезди) или негативни(12 ѕвезди) повратни инф

Професионални Веѓа Тетоважа Пен Сетот за Трајна Шминка Машина Телото Уметност сочинуваат Опрема со Добар Квалитет Tatto Пиштол
 • Неодамнешно

Професионални Веѓа Тетоважа Пен Сетот за Трајна Шминка Машина Телото Уметност сочинуваат Опрема со Добар Квалитет Tatto Пиштол

1487.52 DEN 1264.00

Ликови : 1, Нов дизајн, лесно да се контролира Најпопуларниот тетоважа шминка машина 2, Брзина : 15000 35000 / m...

Нови Пристигнување Зголеми Тетоважа Пиштол Поставите Трајна Шминка Машина Пенкало за Тело Tattooing Веѓа Усни eyeliner
 • Неодамнешно

Нови Пристигнување Зголеми Тетоважа Пиштол Поставите Трајна Шминка Машина Пенкало за Тело Tattooing Веѓа Усни eyeliner

5279.52 DEN 3960.00

Пакетот Вклучува : 1pcs Нови Напојување со приклучок (САД ИЛИ ЕУ UИзбор ) 1pcs се Зголеми Швајцарската Моторн

Нов Стил Двојно Излез tiptop Тетоважа Тетоважа Напојување За Тетоважа Машина Тетоважа Колекции Висок Квалитет Напојување Бесплатен
 • Неодамнешно

Нов Стил Двојно Излез tiptop Тетоважа Тетоважа Напојување За Тетоважа Машина Тетоважа Колекции Висок Квалитет Напојување Бесплатен

1658.88 DEN 1227.00

Двојно Излез Дигитален Тетоважа Напојување За Тетоважа Машина со Врвен Квалитет за Контрола на Брзинат

Бесплатен Превозот Тетоважа комплет тетоважа машина висок квалитет 35000R/M Професија Трајна Шминка машина веѓа усни пенкало
 • Неодамнешно

Бесплатен Превозот Тетоважа комплет тетоважа машина висок квалитет 35000R/M Професија Трајна Шминка машина веѓа усни пенкало

2111.52 DEN 1795.00

Ликови : 1, Нов дизајн, лесно да се контролира Најпопуларниот тетоважа шминка машина 2, Брзина : 15000 35000 / m...

Професионални Трајна Шминка Машина Пенкало Ротари Швајцарската Моторни Тетоважа Машина Пиштол За Веѓа усни тело тетоважа eyeliver
 • Неодамнешно

Професионални Трајна Шминка Машина Пенкало Ротари Швајцарската Моторни Тетоважа Машина Пиштол За Веѓа усни тело тетоважа eyeliver

6239.52 DEN 4368.00

Пакетот Вклучува : 1pcs Напојување со приклучок (САД ИЛИ ЕУ UИзбор ) 1pcs Швајцарската Моторни CL998 сочинуваат

Веѓа тетоважа Комплет Заврши Тетоважа Машина Поставена За Веѓи Усна Eyeline со Гигант Сонцето Трајна Тетоважа Пенкало Игли Мастила
 • Неодамнешно

Веѓа тетоважа Комплет Заврши Тетоважа Машина Поставена За Веѓи Усна Eyeline со Гигант Сонцето Трајна Тетоважа Пенкало Игли Мастила

5633.76 DEN 4563.00

Пакет се вклучени : 1 : брзина регулирање на жито supercilium везови машина увезени од дијамант (сино) 2 : напоју

ATOMUS 1 Комплет Рачен Веѓа Тетоважа Трајна Шминка Веѓа Пенкало Microblading Пракса кожи Игла Сечилото Microblading Метал Nee
 • Неодамнешно

ATOMUS 1 Комплет Рачен Веѓа Тетоважа Трајна Шминка Веѓа Пенкало Microblading Пракса кожи Игла Сечилото Microblading Метал Nee

567.36 DEN 459.00

Пакет вклучуваат↓ 01 * 2 парчиња Различни бои на веѓа пракса кожи(жолт и бел) 02 * 1pcs Microblading позиционирање в

Бесплатен Превозот Тетоважа комплет тетоважа машина висок квалитет 35000R/M Професија Трајна Шминка машина веѓа усни пенкало
 • Неодамнешно

Бесплатен Превозот Тетоважа комплет тетоважа машина висок квалитет 35000R/M Професија Трајна Шминка машина веѓа усни пенкало

2111.52 DEN 1795.00

Ликови : 1, Нов дизајн, лесно да се контролира Најпопуларниот тетоважа шминка машина 2, Брзина : 15000 35000 / m В

Професионални Веѓа Тетоважа Пен Сетот за Трајна Шминка Машина Телото Уметност сочинуваат Опрема со Добар Квалитет Tatto Пиштол
 • Неодамнешно

Професионални Веѓа Тетоважа Пен Сетот за Трајна Шминка Машина Телото Уметност сочинуваат Опрема со Добар Квалитет Tatto Пиштол

1007.52 DEN 856.00

Ликови : 1, Нов дизајн, лесно да се контролира Најпопуларниот тетоважа шминка машина 2, Брзина : 15000 35000 / m...

Убавина Девојка Нова Жешка Microblading Силикони Пигмент Мастило Првенство Машина Носителот Трајна Шминка Тетоважа На Oct 27
 • Неодамнешно

Убавина Девојка Нова Жешка Microblading Силикони Пигмент Мастило Првенство Машина Носителот Трајна Шминка Тетоважа На Oct 27

187.68 DEN 122.00

Microblading Силикони Пигмент Мастило Првенство Машина Носителот Трајна Шминка ТетоважаНие не нудиме изборо

Расположливиот Веѓа Тетоважа Пластични Совети 3RL Трајна Шминка & Тетоважа Машина Колекции Снабдување со Бесплатен Превозот
 • Неодамнешно

Расположливиот Веѓа Тетоважа Пластични Совети 3RL Трајна Шминка & Тетоважа Машина Колекции Снабдување со Бесплатен Превозот

720.00 DEN 367.00

Embroidering машина серија тип игла совети , модели : R1 / 3 / 5 и f5 / 7 големина е 0.5*0.7 cmиндивидуални пакет или dividual п

YILONG Професионални 1 Сет 90-264V Комплетна Опрема Тетоважа Машина Пиштол Напојување Кабелот за Полнење на Телото Убавина DIY
 • Неодамнешно

YILONG Професионални 1 Сет 90-264V Комплетна Опрема Тетоважа Машина Пиштол Напојување Кабелот за Полнење на Телото Убавина DIY

1679.52 DEN 1428.00

пакет вклучува : 1.1 компјутери на тетоважа машина2.1 компјутери на моќ приклучок3.1 компјутери на тетоважа

Besta Професионални Тетоважа Колекции Тело Пирсинг Комплет Алатка Игла за Папокот на Уво Јазик Тетоважа Пиштол Алатка
 • Неодамнешно

Besta Професионални Тетоважа Колекции Тело Пирсинг Комплет Алатка Игла за Папокот на Уво Јазик Тетоважа Пиштол Алатка

DEN 3306.24

Ова Тело Пирсинг Комплет е само она што ви треба за папокот пирсинг, уво пирсинг, јазик, пирсинг и сл...

50Pcs Нови Анти Лузна Тетоважа Aftercare Fougera Тетоважа Крем за Обновување на Витамин А+ Д Маст Поправка на Трајна Тетоважа
 • Неодамнешно

50Pcs Нови Анти Лузна Тетоважа Aftercare Fougera Тетоважа Крем за Обновување на Витамин А+ Д Маст Поправка на Трајна Тетоважа

431.52 DEN 410.00

50 Pcs Нови Анти Лузна Тетоважа Aftercare Fougera Тетоважа Крем за Обновување на Витамин А+ Д Маст Поправка на Трај