Професионални Тетоважа Машина за Полнење Швајцарската Моторни Ротари дршка Микро Игла Заврши колекции Трајна Шминка Тетоважа Машини Око

Професионални Тетоважа Машина за Полнење Швајцарската Моторни Ротари дршка Микро Игла Заврши колекции Трајна Шминка Тетоважа

DEN 8345.00
-20 %
DEN 10431.36

Количина на стоки

modname=ckeditor
Професионални Тетоважа Машина за Полнење Швајцарската Моторни Ротари дршка Микро Игла Заврши колекции Трајна Шминка Тетоважа Машини
Answer : ___________________________ Note :
Купувачот кој треба да се расчисти обичај треба да контактирате со DHL /ТНТ да се справи со царинење прашања.
Тарифниот ќе бидат платени од страна на купувачот, ако не, купувачот ќе преземе целосна одговорност.
Тетоважа напојување Опис :
Постојат многу копчиња опција : работното време, веѓата, око, конципирањето, усна лебдат, напон up, напон надолу, абнормални аларм светилка, моќ, машина интерфејс, Б машина.
Тетоважа напојување Функција :
На власт ќе се затвори автоматски кога напонот преоптоварување, кои тоа е безбеден и сигурен.
Тоа може да се префрлате помеѓу две машини во исто време, го прави работењето поефикасно
За Усна, Усна лагер, Eyeliner,за Нега на Кожата и телото Тетоважа Машина за Полнење
Работното време може да се прилагоди по волја да ја користат веројатноста големина, погоден за сите видови на делови и кожата.
Работен напон : 100-240 V, погоден за глобална употреба.
Номинална работи моќ : 0-12 V, погоден за сите тетоважа машини употреба.
Со manual (рачно) и кочница педалата префрлување може да се направи операција полесно да се контролира.
Компјутер со LCD може да автоматската моќ, работното време и да се префрлате податоци.
Производот се вклучени :
1 алуминиум интелигентен уред
1 швајцарската моторни дршка
1 алуминиум handpiece носителот
1 подножјето на возилото
1 поврзете го кабелот 3.5/3.5 mm
5 компјутери 1 R и 5 компјутери 3Р игли
5 компјутери meso игли
1 buc пракса на кожата
10 компјутери прстен мастило првенство
Ние имаме слични тетоважа машина за полнење, ве молиме погледнете на следниот линк.
Овие игли се достапни за употреба од страна на тетоважа машина
Ви посакувам среќен шопинг, ако имате било какви прашања, можете да се консултирате со онлајн услуга за клиентите.
Забелешки :
Увозни давачки,даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или превозот надомест,овие трошоци се на купувачот responsbility.
Ве молиме проверете со вашиот земјата царинска испостава demetermine што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред купување.
Според нашето искуство,обичај да се провери парцели од страна на случаен избор,за 0.5-1% парцели ќе се провери и може да наплаќаат некои тарифа.


Други карактеристики

Бренд Име:
Boermeize
Број На Модел На:
A03CTD003
Тип:
Тетоважа Колекции
Тип:
Тетоважа Колекции
materail:
Алуминиум
Напојување:
Интелигентни дигитални напојување
Игла:
трајна шминка игли
handpiece:
Швајцарскиот мотор со врвен квалитет handpiece
На текст:
90-240V
Брзина:
0-18000
игли:
расположливиот трајна шминка игли
сертификација:
CE
Излез:
0-12V

Најдобри понуди

YILONG Професионални 1 Сет 90-264V Комплетна Опрема Тетоважа Машина Пиштол Напојување Кабелот за Полнење на Телото Убавина DIY
  • Неодамнешно

YILONG Професионални 1 Сет 90-264V Комплетна Опрема Тетоважа Машина Пиштол Напојување Кабелот за Полнење на Телото Убавина DIY

1679.52 DEN 1428.00

пакет вклучува : 1.1 компјутери на тетоважа машина2.1 компјутери на моќ приклучок3.1 компјутери на тетоважа

Нов Стил Двојно Излез tiptop Тетоважа Тетоважа Напојување За Тетоважа Машина Тетоважа Колекции Висок Квалитет Напојување Бесплатен
  • Неодамнешно

Нов Стил Двојно Излез tiptop Тетоважа Тетоважа Напојување За Тетоважа Машина Тетоважа Колекции Висок Квалитет Напојување Бесплатен

1658.88 DEN 1227.00

Двојно Излез Дигитален Тетоважа Напојување За Тетоважа Машина со Врвен Квалитет за Контрола на Брзинат

ATOMUS 1 Комплет Рачен Веѓа Тетоважа Трајна Шминка Веѓа Пенкало Microblading Пракса кожи Игла Сечилото Microblading Метал Nee
  • Неодамнешно

ATOMUS 1 Комплет Рачен Веѓа Тетоважа Трајна Шминка Веѓа Пенкало Microblading Пракса кожи Игла Сечилото Microblading Метал Nee

567.36 DEN 459.00

Пакет вклучуваат↓ 01 * 2 парчиња Различни бои на веѓа пракса кожи(жолт и бел) 02 * 1pcs Microblading позиционирање в

Професионални Веѓа Тетоважа Пен Сетот за Трајна Шминка Машина Телото Уметност сочинуваат Опрема со Добар Квалитет Tatto Пиштол
  • Неодамнешно

Професионални Веѓа Тетоважа Пен Сетот за Трајна Шминка Машина Телото Уметност сочинуваат Опрема со Добар Квалитет Tatto Пиштол

1007.52 DEN 856.00

Ликови : 1, Нов дизајн, лесно да се контролира Најпопуларниот тетоважа шминка машина 2, Брзина : 15000 35000 / m...

Професионални Веѓа Тетоважа Пен Сетот за Трајна Шминка Машина Телото Уметност сочинуваат Опрема со Добар Квалитет Tatto Пиштол
  • Неодамнешно

Професионални Веѓа Тетоважа Пен Сетот за Трајна Шминка Машина Телото Уметност сочинуваат Опрема со Добар Квалитет Tatto Пиштол

1871.52 DEN 1591.00

Ликови : оваа машина Без напојување исто така, може да биде вклучен во на работа, можете да се движите раб

YILONG Заврши Тетоважа колекции тетоважа пиштоли машина црна тетоважа машина за напојување за еднократна употреба игла бесплатен
  • Неодамнешно

YILONG Заврши Тетоважа колекции тетоважа пиштоли машина црна тетоважа машина за напојување за еднократна употреба игла бесплатен

1679.52 DEN 1428.00

пакет вклучува : 1.1 компјутери на тетоважа машина2.1 компјутери на моќ приклучок3.1 компјутери на тетоважа

Убавина Девојка Нова Жешка Microblading Силикони Пигмент Мастило Првенство Машина Носителот Трајна Шминка Тетоважа На Oct 27
  • Неодамнешно

Убавина Девојка Нова Жешка Microblading Силикони Пигмент Мастило Првенство Машина Носителот Трајна Шминка Тетоважа На Oct 27

187.68 DEN 122.00

Microblading Силикони Пигмент Мастило Првенство Машина Носителот Трајна Шминка ТетоважаНие не нудиме изборо

Професионални Веѓа Тетоважа Пен Сетот за Трајна Шминка Машина Телото Уметност сочинуваат Опрема со Добар Квалитет Tatto Пиштол
  • Неодамнешно

Професионални Веѓа Тетоважа Пен Сетот за Трајна Шминка Машина Телото Уметност сочинуваат Опрема со Добар Квалитет Tatto Пиштол

1487.52 DEN 1264.00

Ликови : 1, Нов дизајн, лесно да се контролира Најпопуларниот тетоважа шминка машина 2, Брзина : 15000 35000 / m В

50Pcs Нови Анти Лузна Тетоважа Aftercare Fougera Тетоважа Крем за Обновување на Витамин А+ Д Маст Поправка на Трајна Тетоважа
  • Неодамнешно

50Pcs Нови Анти Лузна Тетоважа Aftercare Fougera Тетоважа Крем за Обновување на Витамин А+ Д Маст Поправка на Трајна Тетоважа

431.52 DEN 410.00

50 Pcs Нови Анти Лузна Тетоважа Aftercare Fougera Тетоважа Крем за Обновување на Витамин А+ Д Маст Поправка на Трај