20PCS Alstar цевки за Еднократна употреба 11R Тетоважа Костец 25MM Цевки Сина Меки Силиконски Тетоважа Зафат Транспарентен Пластични Цевки Прецизни Комбо

20PCS Alstar цевки за Еднократна употреба 11R Тетоважа Костец 25MM Цевки Сина Меки Силиконски Тетоважа Зафат Транспарентен Пластични

DEN 684.00
-25 %
DEN 911.52

Количина на стоки

спецификација : Секоја игла доаѓа со една одговара зафат цевка & совет. CE потврдија и пред-sterilized во поединечни блистер пакување. Удобно 1" дијаметар не се лизга, ребрести, црна зафат. Изјави Големина, Sterilized и Датумот на Истекување јасно на секој пакет. 20pcs/кутија,со висок квалитет,пониска цена.
Сите големина за вас :
Цевка Големина : 3Р-5 R-7 R-9 R-11 R-14 R-18 R
5 F-7 F-9 F-11 F-13 F-15 F
3 D-5 D-7 D-9 D-11 D-14 D
Контрола Големина : 25 MM
ВНИМАНИЕ : 1.
20pcs иста големина /кутија,ние не ги поддржуваат меша.
Ве молиме Оставете порака за да ни кажете што е големина ти треба
Должина : 108 MM
1" Кол Дизајнирани За Да Се Намали Рака Замор
Печат Со Истекот Датум
Одговара На Сите Стандардни Vises
Направени Од Медицински Степен 114 R-111 Смола
Држете Двапати Онолку Колку Мастило Како Редовни Гумени Цевки
Опис :
Alstar Box на 20pcs 25мм Силикони Мека Сина Расположливиот Тетоважа Цевки
цевки се за еднократна употреба само, не чистењето или autoclaving е потребно.
Мека, латекс-слободен гума костец ефикасно се апсорбираат вибрациите и помогне да се спречи рака замор, па можете да потрошите повеќе време tattooing
Секој блистер пакување е индивидуално и запечатени, и пред-sterilized со еднакви можности за Гас.
Произведен да CE стандардите, и одобрени од FDA.
20 PCS 11 R 1"(25мм) ALSTAR за Еднократна употреба Зафат/Цевка Комбо
Услови на продажба :
1. Ве молиме да не известите во рок од 14 дена (според објавување датум).
2. Се врати ставки МОРА да ги имаат сите ОРИГИНАЛНО пакување и додатоци.
3. Ве молиме пополнете ја RMA форма за секое враќање предмети.
4. Ние ќе го замени предмети кои се дефект предмети за 30 дена од денот ќе ги добиете. Предмети кои имаат физичка злоупотреба не се покриени со гаранција.
5. Реконструкцијата се само понудени за неисправни производи пријавува во рок од 7 дена по приемот.
6. Купувачот ја прифаќа одговорноста да се плати за враќање товар за било која причина, освен DOA (мртов на пристигнување).
Секој случај, ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне.Се надеваме дека со обезбедување одлична услуга за вас, вие ќе се чувствувате ни достоен на 5 ѕвезда НСД оценка повратни информации! Ви благодариме!
Повратни информации
Ако сте задоволни со нашите производи, ве Молиме оставете 5 ѕвезда НСД оценка повратна информација : )
Ако не сте задоволни со нашите производи, ве молиме да не даде лош повратни информации пред да разговара со продавачот да го реши секој проблем, ние ќе се обидеме потрудиме да ви даде задоволни одговор! Ви благодариме!
Контактирајте со нас
Голем нарачате ве молиме контактирајте не за повеќе поволна цена. Сите купувачи се добредојдени за бизнис преговори.
Ако имате било какви прашања ве молиме слободно да контакт u s!!!
За мене
Ние сме еден од најголемите тетоважа опрема manufactory и exportor од Кина, ние се занимаваат бизнис во оваа линија за повеќе од 8 година, тоа е нашата цел да обезбеди најдобар квалитет на производи и најдобра услуга за секој купувач.
E NJOY ВАШИОТ ПРЕДЛОГ СЕГА!


Други карактеристики

Тип:
Тетоважа Зафат
Бренд Име:
VEDDIN
Материјал:
Пластични
Расположливиот:
Yes
Обликот:
Круг
Број На Модел На:
SD8021-25ММ-11R
Тип:
Материјал:
Обликот:
Расположливиот:
Цевки На Боја:
Контрола Дијаметар:
Број На Модел На:
Пакет:
Големина:

Најдобри понуди

YILONG 1pcs Алуминиум Легура Тетоважа Зафат Со Назад Матични 25мм се Справи со Притисокот Тетоважа Машина Цевка Совет за Полнење
 • Неодамнешно

YILONG 1pcs Алуминиум Легура Тетоважа Зафат Со Назад Матични 25мм се Справи со Притисокот Тетоважа Машина Цевка Совет за Полнење

191.52 DEN 163.00

ОписОбјектот Состојба : 100% сосема нов и висок квалитет на Објектот Материјал : Алуминиум легура Објект Б

Висок квалитет тетоважа костец Бесплатен Превозот 1 22mm Сребро 304 од не ' Рѓосувачки Челик Тетоважа Машина за Контрола на Температурата
 • Неодамнешно

Висок квалитет тетоважа костец Бесплатен Превозот 1 22mm Сребро 304 од не ' Рѓосувачки Челик Тетоважа Машина за Контрола на Температурата

369.60 DEN 314.00

Превозот : Кога ќе го поставите цел,место изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и пре

Нови Пристигнување Висок Квалитет На Бакар Авто-Заклучување Костец Авто Цевка Со Силика Гел Површината Тетоважа Обезбедува Бесплатен
 • Неодамнешно

Нови Пристигнување Висок Квалитет На Бакар Авто-Заклучување Костец Авто Цевка Со Силика Гел Површината Тетоважа Обезбедува Бесплатен

815.52 DEN 775.00

Нови Пристигнување Висок Квалитет на Бакар АвтоЗаклучување Костец Авто Цевка Со Силика Гел Површината

Ограничена Продажба Цевка Зафат Jetable 25мм Нерѓосувачки Назад Матични Тетоважа Зафат Цевка Машини Снабдување & Телото Уметност
 • Неодамнешно

Ограничена Продажба Цевка Зафат Jetable 25мм Нерѓосувачки Назад Матични Тетоважа Зафат Цевка Машини Снабдување & Телото Уметност

369.60 DEN 296.00

Sepcifications : Име : Професионални Нерѓосувачки Челик ЗафатБрој на модел : TG118 BМатеријал : Нерѓосувачки Челик

YILONG Нови 22mm Тетоважа Алуминиум 1 buc Црни Алуминиумски Машина Костец Цевки Совети Алатки за Полнење Бесплатен Превозот
 • Неодамнешно

YILONG Нови 22mm Тетоважа Алуминиум 1 buc Црни Алуминиумски Машина Костец Цевки Совети Алатки за Полнење Бесплатен Превозот

168.00 DEN 143.00

Нови 22mm Тетоважа Алуминиум 1 buc Црни Алуминиумски Машина Костец Цевки Совети Алатки за Полнење Бесплате

Нови Пристигнување Нерѓосувачки Нема Контрола Тетоважа 1pc Нерѓосувачки Костец 30мм Тетоважа Назад Матични Машини Материјали
 • Неодамнешно

Нови Пристигнување Нерѓосувачки Нема Контрола Тетоважа 1pc Нерѓосувачки Костец 30мм Тетоважа Назад Матични Машини Материјали

456.96 DEN 348.00

Sepcifications : Име : Професионални Нерѓосувачки Челик ЗафатБрој на модел : TG118 CМатеријал : Нерѓосувачки Челик

Специјална Понуда 316 од не ' Рѓосувачки Челик Магнум цевка Тетоважа Зафат Тетоважа Цевка (17F,23F,25F,29F,35F,39F,49F) Куршум
 • Неодамнешно

Специјална Понуда 316 од не ' Рѓосувачки Челик Магнум цевка Тетоважа Зафат Тетоважа Цевка (17F,23F,25F,29F,35F,39F,49F) Куршум

911.52 DEN 866.00

Ви благодариме за повлекува од Купите повеќе продавницаСпецијална Понуда 316 од не ' Рѓосувачки Челик Ма

200PCS/МНОГУ Посебни Снабдување со ТЕТОВАЖА РАСПОЛОЖЛИВИОТ ЗАФАТ СИЛИКОНСКА ГУМА СОВЕТ ЦЕВКА НАЈДОБРИ КОСТЕЦ Рамна ЦЕВКА MIXZED
 • Неодамнешно

200PCS/МНОГУ Посебни Снабдување со ТЕТОВАЖА РАСПОЛОЖЛИВИОТ ЗАФАТ СИЛИКОНСКА ГУМА СОВЕТ ЦЕВКА НАЈДОБРИ КОСТЕЦ Рамна ЦЕВКА MIXZED

8256.00 DEN 7843.00

Ви благодариме за Повлекува од Добро да се Купи ПродавницаСпецијална Понуда ТЕТОВАЖА РАСПОЛОЖЛИВИОТ З

YILONG Висок Квалитет Тетоважа Костец 304 од не ' Рѓосувачки челик Рамен Тетоважа Машина Цевка Зафат Магнум Совет Назад Матични
 • Неодамнешно

YILONG Висок Квалитет Тетоважа Костец 304 од не ' Рѓосувачки челик Рамен Тетоважа Машина Цевка Зафат Магнум Совет Назад Матични

460.32 DEN 391.00

Тетоважа & Телото Уметност Нов Објект : 1 Тип : Тетоважа контрола 2 Материјал : Пластични 3 Тежина : 50g Пакув

5pcs/многу LED Светло Прилагодливи Тетоважа Машина Кертриџ Зафат Алуминиум Легура Назад Матични Цевка Игла Бар Рачка За Тетоважа
 • Неодамнешно

5pcs/многу LED Светло Прилагодливи Тетоважа Машина Кертриџ Зафат Алуминиум Легура Назад Матични Цевка Игла Бар Рачка За Тетоважа

DEN 892.80

28 MM Алуминиум Зафат со LED светлоГолемина : 28mmДостапни Боја(7 бои) : Жолта, Златна, Сребрена, Црвена, Сина, Зе

Модерен 5pcs 3RT за Еднократна употреба Не се лизга Силикони Тетоважа Зафат Цевка Круг Совет Лесно Тело Уметност DIY Шминка Материјали
 • Неодамнешно

Модерен 5pcs 3RT за Еднократна употреба Не се лизга Силикони Тетоважа Зафат Цевка Круг Совет Лесно Тело Уметност DIY Шминка Материјали

123.36 DEN 105.00

Модерен 5pcs 3 RT за Еднократна употреба Не се лизга Силикон Тетоважа Зафат Цевка Круг Совет Лесно Тело Уме

EZ Елита Прилагодливи Алуминиум Тетоважа Зафат 30мм за Јастреб Игла Кертриџ Игла Компатибилен Со Rotaryand Калеми Тетоважа Машина
 • Неодамнешно

EZ Елита Прилагодливи Алуминиум Тетоважа Зафат 30мм за Јастреб Игла Кертриџ Игла Компатибилен Со Rotaryand Калеми Тетоважа Машина

959.04 DEN 911.00

Ви благодариме за Повлекува од Buy4now Телото Уметност Продавница EZ Елита Прилагодливи Алуминиум Тетоважа

YILONG 1pcs Топла Продажба 25мм Knurled Пресврт Авто-Заклучување Алуминиум Легура Тетоважа Костец За Тетоважа Машина Пиштол 5
 • Неодамнешно

YILONG 1pcs Топла Продажба 25мм Knurled Пресврт Авто-Заклучување Алуминиум Легура Тетоважа Костец За Тетоважа Машина Пиштол 5

239.52 DEN 204.00

1*АвтоЗаклучување Тетоважа ЗафатСостојба : НоваЧетири бои : црна, сина sliver црвено yelllowКарактеристики : 1 .