CHUSE Трајна Шминка Тетоважа Мастило Пигмент Микро Пигменти Бои за Веѓа & Веѓа Засенчени органски Козметички 5 компјутери/Многу C2 мастила

CHUSE Трајна Шминка Тетоважа Мастило Пигмент Микро Пигменти Бои за Веѓа & Веѓа Засенчени органски Козметички 5 компјутери/Многу

DEN 3577.00
-25 %
DEN 4769.28

Количина на стоки


Опис :
Тоа е еден вид на полу-трајна шминка мастило пигмент во полу-паста, која е главно се користи за веѓа & веѓа засенчени & пенкалата . Тоа увозот тонер од Германија и сертифицирани од страна на SGS безбедно.
5 Бои Се Вклучени :
Светло Кафеава, Чоколадно Кафена, Кафена, Темно Кафена, Taupe.
Белешки : Можете да изберете бојата што сакате, и само оставете meaasge за нас и ние ќе го промени тоа за вас.
Пакетот Вклучува :
1 X 5 шишиња CHUSE Тетоважа Мастило Пигмент
Тука се сите наши други бои, ве молиме проверете под фотографијата.
* Боја главно се користи за Eyeliner : 148(Џет Црна), 150(Светла црна), 160(Сива), 164 (Зелена), 168(Маслиново), 176(Сина)
* Боја главно се користи за Веѓа : 284(Светло кафеава), 290(Чоколадо браун), 292(Brown), 294(Темно кафеава боја), 296(Taupe)
* Боја главно се користи за Усна : 362(Црвено вино), 364(Темноцрвена), 366(Rose red), 368(Портокал црвена), 372(Бонбони пинк), 374(Темно Црвена), 376(Вистински црвена), 384(Залез)
* Боја главно се користи за Тонирање, Areola, Лузна : 401(Бела), 403(Жолт), 405(Беж)
******* Ако ти треба на други бои можете да ги оставите порака кажи ни.*******
Ние сме Вистински CHUSE Бренд. CHUSE е регистриран во ЕУ, сад, Кина, Јапонија, Република Кореја и така натаму.
Сите Chuse брендирани производи со висок квалитет и конкурентна цена. И сите CHUSE Пигменти добија Сертификат од страна на Германија Dermatest со Одличен извештај.
Со висок квалитет и најдобра услуга, Chuse бренд станува се повеќе и повеќе познати на сите на светот. Се надевам дека се повеќе и повеќе соработка со вас, без разлика што се мали мало или Веледрогерија.


Други карактеристики

Тип:
тетоважа мастило
Број На Модел На:
CHUSE C2
Бренд Име:
CHUSE
Тип:
тетоважа мастило
Спецификација:
10ml / bottle
Пакување:
5pcs / многу
користат за:
Веѓа, Веѓа засенчени
SKU(Светло Кафеава):
900107
SKU(Чоколадо Браун):
900108
SKU(Brown):
900109
SKU(Темно Кафеава):
900110
SKU(Taupe):
900111

Најдобри понуди

Шминка Тетоважа Пигмент Мастила 1 Шише Трајна Шминка Тетоважа Снабдување Веѓа Eyeline Усна Microblading Везови Естетската Убавина
  • Неодамнешно

Шминка Тетоважа Пигмент Мастила 1 Шише Трајна Шминка Тетоважа Снабдување Веѓа Eyeline Усна Microblading Везови Естетската Убавина

719.52 DEN 439.00

modname=ckeditor1 Шише 28 Бои Се Опционални Шминка Тетоважа Пигмент Мастила Трајна Шминка Тетоважа Снабдување В

CHUSE Каки Браун T205 Трајна Шминка Мастило Eyeliner Тетоважа Мастило Поставите Веѓа Microblading Пигмент Професионални 12ML
  • Неодамнешно

CHUSE Каки Браун T205 Трајна Шминка Мастило Eyeliner Тетоважа Мастило Поставите Веѓа Microblading Пигмент Професионални 12ML

1439.52 DEN 1281.00

CHUSE Каки Браун T205 Трајна Шминка Мастило Eyeliner Тетоважа Мастило Поставите Веѓа Microblading Пигмент Професиона

CHUSE Светло Кафеава T204 Трајна Шминка Мастило Eyeliner Тетоважа Мастило Поставите Веѓа Microblading Пигмент Професионални 12ML
  • Неодамнешно

CHUSE Светло Кафеава T204 Трајна Шминка Мастило Eyeliner Тетоважа Мастило Поставите Веѓа Microblading Пигмент Професионални 12ML

1439.52 DEN 1281.00

CHUSE Светло Кафеава T204 Трајна Шминка Мастило Eyeliner Тетоважа Мастило Поставите Веѓа Microblading Пигмент Профес

Maser Професионални Тетоважа Microblading Пигмент Професионални Веѓа Микро Тетоважа Мастило Усни Шминка Тетоважа Пигмент Тетоважа
  • Неодамнешно

Maser Професионални Тетоважа Microblading Пигмент Професионални Веѓа Микро Тетоважа Мастило Усни Шминка Тетоважа Пигмент Тетоважа

1027.68 DEN 720.00

1 100% растително екстра материјал со висок квалитет 2 Безбедно и лесно да се користат 3 Издржливи и ниска п

CHUSE Bobbi Розова T306 Трајна Шминка Мастило Усни Тетоважа Мастило Поставите Microblading Пигмент Професионални 12ML 0.4 оз
  • Неодамнешно

CHUSE Bobbi Розова T306 Трајна Шминка Мастило Усни Тетоважа Мастило Поставите Microblading Пигмент Професионални 12ML 0.4 оз

1439.52 DEN 1281.00

CHUSE Bobbi Розова T306 Трајна Шминка Мастило Усни Тетоважа Мастило Поставите Microblading Пигмент Професионални 12 M

Тетоважа Трансфер Козметички Крем Тетоважа Материјали Додатоци За Почетници Тело Боја Тетоважа Трансфер Крем Бесплатен Превозот
  • Неодамнешно

Тетоважа Трансфер Козметички Крем Тетоважа Материјали Додатоци За Почетници Тело Боја Тетоважа Трансфер Крем Бесплатен Превозот

518.40 DEN 441.00

Тетоважа Трансфер Крем, Козметички Тетоважа Материјали Додатоци За Почетници Тело Боја Тетоважа Транс

Шминка Бои 10ML 9134 БАКНЕЖ МЕНЕ Чиста Растителни Екстракти Висок Интензитет Органски Не-токсични УСНА Тетоважа Микро Пигмент
  • Неодамнешно

Шминка Бои 10ML 9134 БАКНЕЖ МЕНЕ Чиста Растителни Екстракти Висок Интензитет Органски Не-токсични УСНА Тетоважа Микро Пигмент

719.52 DEN 504.00

modname=ckeditorШминка Тетоважа Мастила 10 ML 9134 БАКНЕЖ МЕНЕ чиста растителни екстракти висок интензитет органс

CHUSE Портокал Црвено T303 Трајна Шминка Мастило Eyeliner Тетоважа Мастило Поставите Веѓа Microblading Пигмент Професионални
  • Неодамнешно

CHUSE Портокал Црвено T303 Трајна Шминка Мастило Eyeliner Тетоважа Мастило Поставите Веѓа Microblading Пигмент Професионални

1439.52 DEN 1281.00

CHUSE Портокал Црвено T303 Трајна Шминка Мастило Eyeliner Тетоважа Мастило Поставите Веѓа Microblading Пигмент Профе

Шминка Бои Тетоважа Мастило 10ML 9296 се ЗГОЛЕМИ ЦРВЕНО Професионални Тетоважа Мастила Пигмент Висок Квалитет на Телото Тетоважа
  • Неодамнешно

Шминка Бои Тетоважа Мастило 10ML 9296 се ЗГОЛЕМИ ЦРВЕНО Професионални Тетоважа Мастила Пигмент Висок Квалитет на Телото Тетоважа

719.52 DEN 504.00

modname=ckeditorТетоважа мастило 10 ML 9296 се ЗГОЛЕМИ ЦРВЕНО висок интензитет органски нетоксични УСНА тетоважа м