2 ПАРЧИЊА Професионални 3d веѓа Прирачник Тетоважа Microblading Пенкало Машини За Веѓа Везови Трајна Шминка Операција

2 ПАРЧИЊА Професионални 3d веѓа Прирачник Тетоважа Microblading Пенкало Машини За Веѓа Везови Трајна Шминка Операција

DEN 636.00
-22 %
DEN 815.52

Количина на стоки


2 ПАРЧИЊА Професионални 3d веѓа Прирачник Тетоважа Microblading Пенкало Машини За Веѓа Везови Трајна Шминка Операција
Microblading Пенкало ;
1) Не треба на сила да се направи тетоважа убавина операција 2) Користење со паста пигмент, тоа е главните алатки во веѓа операција 3) Лесно да се справи со не е лесно да се оштети 4) долготрајната употреба 5)материјал на пенкало е од нерѓосувачки челик и се со висок квалитет и добра за постојан сочинуваат Microblading Пенкало show (прикажи); Политика на Враќање; 1.ние гарантираме нула ризик купување искуство тука 2.ние ќе ви вратат за предмети се врати во рок од 7 дена од денот на вашиот примање на нив, за било која причина. Но ќе мора да плаќаат за превозот цена, ако не се врати за квалитет причина. Целосна наплата биде дадена ако предмети се враќаат во нивната оригинална состојба. 3.ние ќе понуди целосна наплата ако не сте го примиле пакетот во 60 дена. Повратни информации; Ако не сте задоволни со нашите производи и нашите услуги, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас пред да ја напушти која и негативни повратни информации, ние ќе се потрудиме да ви даде задоволни решение. Ако сте среќни за тоа, ве молиме оставете ни го вашето позитивни повратни информации тука, што навистина ни ги охрабри да се направи подобро и да стори повеќе за вас во иднина. ви благодариме!


Други карактеристики

Тип:
Тетоважа Пиштол
Број На Модел На:
Т-106
Стоковните Квалитет, Сертификација:
CE
Бренд Име:
мона
Пиштол Тип:
упатство
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Количина:
2 парчиња
боја:
Пинк
Користи:
веѓа
Тип:
microblading пен
Тип На Објект:
веѓа пен
Стил:
тетоважа пен

Најдобри понуди

Нови пристигнување 2017 трговија на Големо Професионални рачно изработени Тетоважа 10 Заврши Калеми Машина За лагер Топла продажба
  • Неодамнешно

Нови пристигнување 2017 трговија на Големо Професионални рачно изработени Тетоважа 10 Заврши Калеми Машина За лагер Топла продажба

2640.00 DEN 2297.00

modname=ckeditorНови доаѓањето на Големо Професионални рачно изработени Тетоважа 10 Заврши Калеми Машина За ла

веѓа Професионални Прирачник пенкало Тетоважа прирачник пенкало Трајна Шминка Пенкало со 20 компјутери сечилото 12 бесплатен
  • Неодамнешно

веѓа Професионални Прирачник пенкало Тетоважа прирачник пенкало Трајна Шминка Пенкало со 20 компјутери сечилото 12 бесплатен

1200.00 DEN 612.00

Опис : Најнов дизајн,целосна функции, професионални заклучувањеpin уред Веѓа рачно изработени тетоважа п

5 Компјутери Професионални Кристал Tebori веѓа тетоважа пенкало Трајна Шминка Пенкало Машина Microblade пенкало за усна и Веѓа
  • Неодамнешно

5 Компјутери Професионални Кристал Tebori веѓа тетоважа пенкало Трајна Шминка Пенкало Машина Microblade пенкало за усна и Веѓа

2187.84 DEN 1532.00

Професионални Кристал Tebori веѓа тетоважа пенкало Трајна Шминка Пенкало Машина Microblade пенкало за усна и В

Швајцарскиот мотор за 1 Поставува Веѓа Усна тетоважа Професионални handpiece пенкало +Напојување+Возилото Дигитален Трајна Шминка
  • Неодамнешно

Швајцарскиот мотор за 1 Поставува Веѓа Усна тетоважа Професионални handpiece пенкало +Напојување+Возилото Дигитален Трајна Шминка

4896.00 DEN 3917.00

Швајцарскиот мотор за 1 Поставува Веѓа Усна тетоважа Професионални handpiece пенкало +Напојување+Возилото Д

Нов Стил Постојан Прирачник Веѓа Шминка Тетоважа Машина Пенкало веѓа microneedle магла пенкало бесплатен превозот
  • Неодамнешно

Нов Стил Постојан Прирачник Веѓа Шминка Тетоважа Машина Пенкало веѓа microneedle магла пенкало бесплатен превозот

240.00 DEN 122.00

Прирачник тетоважа пенкало microblading пенкало Магла веѓа тетоважа пен*одговара за 3 RL ,5 RL игли*заклучувањеpin

2041 топла продажба тетоважа веѓа прирачник пенкало Sterilized за Еднократна употреба Тетоважа Игли Трајна Шминка Веѓа Игли Снабдување
  • Неодамнешно

2041 топла продажба тетоважа веѓа прирачник пенкало Sterilized за Еднократна употреба Тетоважа Игли Трајна Шминка Веѓа Игли Снабдување

624.00 DEN 318.00

Прирачник тетоважа пенСпецификации : 1.Нема потреба да се направи тетоважа убавина работа со енергија,о

Прирачник Тетоважа Пенкало Рачка за Microblading Тетоважа Машина За Трајна Шминка Веѓа Усна Munsu Tebori Со Кристално Дијамант
  • Неодамнешно

Прирачник Тетоважа Пенкало Рачка за Microblading Тетоважа Машина За Трајна Шминка Веѓа Усна Munsu Tebori Со Кристално Дијамант

575.52 DEN 316.00

Опис : 100% Сосема Нов Тип : Прирачник Веѓа Тетоважа Пенкало Материјали : Челик+Алуминиумски+Кристал Боја :

Прирачник Веѓа Тетоважа Пенкало + 50 КОМПЈУТЕРИ 14 Pin Тетоважа Сечилото Игли PCD Трајна Шминка Игла Стерилизација Нерѓосувачки
  • Неодамнешно

Прирачник Веѓа Тетоважа Пенкало + 50 КОМПЈУТЕРИ 14 Pin Тетоважа Сечилото Игли PCD Трајна Шминка Игла Стерилизација Нерѓосувачки

1339.20 DEN 884.00

Карактеристики : 100% сосема нов.Висока стабилност и совршен производи.Специјален дизајн игла влезот, Сам

Caneta Tebori Microblading Веѓа Прирачник Пенкало Тетоважа Машина За Трајна Шминка Веѓа Усна Munsu Tebori Со Кристално Дијамант
  • Неодамнешно

Caneta Tebori Microblading Веѓа Прирачник Пенкало Тетоважа Машина За Трајна Шминка Веѓа Усна Munsu Tebori Со Кристално Дијамант

523.20 DEN 309.00

Описи : 100% Сосема НовТип : Прирачник Веѓа Тетоважа ПенМатеријал : Челик+Алуминиумски+КристалБоја : Сребр