Рачно изработени бакар Тетоважа Машина 12 калеми убаво врежан shader и Лагер тетоважа пиштол Бесплатен Превозот

Рачно изработени бакар Тетоважа Машина 12 калеми убаво врежан shader и Лагер тетоважа пиштол Бесплатен Превозот

DEN 4746.24

Количина на стоки


Рачно изработени бакар Тетоважа Машина 12 калеми убаво врежан shader и Лагер тетоважа пиштол Бесплатен Превозот
Спецификации : Професионални Чист Бакар Тетоважа Машина Целата Машина за Сечење Жица рачно изработени 10 Обвива Серпентина Тетоважа Пиштол Shader Одлични перформанси и многу претходно ретки. Ова е еден од најистакнатите машина за собирање на листата. Чиста рачно изработени,со висок квалитет и перформанси.Тоа не е само тетоважа машина ,но исто така и уметноста. Добро балансирана рамка е цврст за ниски вибрации. Пакет содржи : 1 X тетоважа машина (Shader или Лагер)


Други карактеристики

боја:
Лагер, Shader
Тип:
Тетоважа Пиштол
Стоковните Квалитет, Сертификација:
3C
Материјал:
Бакар
Број На Модел На:
Електрични-Класични
Пиштол Тип:
Електричен
користат за:
Тетоважа Пиштол
Напон:
100V--240V

Најдобри понуди

Прирачник Веѓа Тетоважа Пенкало + 50 КОМПЈУТЕРИ 14 Pin Тетоважа Сечилото Игли PCD Трајна Шминка Игла Стерилизација Нерѓосувачки
 • Неодамнешно

Прирачник Веѓа Тетоважа Пенкало + 50 КОМПЈУТЕРИ 14 Pin Тетоважа Сечилото Игли PCD Трајна Шминка Игла Стерилизација Нерѓосувачки

1339.20 DEN 884.00

Карактеристики : 100% сосема нов.Висока стабилност и совршен производи.Специјален дизајн игла влезот, Сам

Caneta Tebori Microblading Веѓа Прирачник Пенкало Тетоважа Машина За Трајна Шминка Веѓа Усна Munsu Tebori Со Кристално Дијамант
 • Неодамнешно

Caneta Tebori Microblading Веѓа Прирачник Пенкало Тетоважа Машина За Трајна Шминка Веѓа Усна Munsu Tebori Со Кристално Дијамант

523.20 DEN 309.00

Описи : 100% Сосема НовТип : Прирачник Веѓа Тетоважа ПенМатеријал : Челик+Алуминиумски+КристалБоја : Сребр

Професионални Златна Боја Тетоважа Машина за Shader И Лагер Стигма Стил Ротари Тетоважа Машина Тетоважа Пиштол Бесплатен Превозот
 • Неодамнешно

Професионални Златна Боја Тетоважа Машина за Shader И Лагер Стигма Стил Ротари Тетоважа Машина Тетоважа Пиштол Бесплатен Превозот

888.48 DEN 711.00

Професионални Златна Боја Тетоважа Машина за Shader И Лагер Стигма Стил Ротари Тетоважа Машина Тетоважа П

Новиот Прирачник Dual-раководител Постојан Веѓа Шминка Алуминиумско рачно изработени Рачно Тетоважа Пенкало со 4pcs игли Microblading
 • Неодамнешно

Новиот Прирачник Dual-раководител Постојан Веѓа Шминка Алуминиумско рачно изработени Рачно Тетоважа Пенкало со 4pcs игли Microblading

363.84 DEN 291.00

Новиот Прирачник Dualраководител Постојан Веѓа Шминка Алуминиумско рачно изработени Рачно Тетоважа Пен

Година Нови Црна Пеперутка Ротари Тетоважа Машина Пеперутка За Shader Лагер Swashdrive Камшик Dragonfly Тетоважа Машина
 • Неодамнешно

Година Нови Црна Пеперутка Ротари Тетоважа Машина Пеперутка За Shader Лагер Swashdrive Камшик Dragonfly Тетоважа Машина

1430.40 DEN 644.00

ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА ЛУДИ ТЕТОВАЖА МАГАЗИН , НЕКА СЕ ЛУДИ СЕГА !!!Топла Продажба Пеперутка Ротари Тетоважа М

2018 Нов Дизајн Магла Веѓа прирачник pen Mini Упатство Трајна Шминка Тетоважа Пенкало Машина За 3Д Веѓа Везови Microblading
 • Неодамнешно

2018 Нов Дизајн Магла Веѓа прирачник pen Mini Упатство Трајна Шминка Тетоважа Пенкало Машина За 3Д Веѓа Везови Microblading

DEN 128.64

2018 Нов Дизајн Магла Веѓа прирачник pen Mini Упатство Трајна Шминка Тетоважа Пенкало Машина За 3Д Веѓа Везов

1Pc Стигма Бизарен V2 ротари Тетоважа Машина Пиштол +1Pc Боја Тетоважа Цевка Зафат+3SS Тетоважа Совет Млазницата+50Pcs Пластични
 • Неодамнешно

1Pc Стигма Бизарен V2 ротари Тетоважа Машина Пиштол +1Pc Боја Тетоважа Цевка Зафат+3SS Тетоважа Совет Млазницата+50Pcs Пластични

1487.52 DEN 1264.00

1 Pc Стигма Бизарен V2 ротари Тетоважа Машина Пиштол +1 Pc Шарени Тетоважа Цевка Зафат+3 SS Тетоважа Совет Мла

Нови пристигнување 2017 трговија на Големо Професионални рачно изработени Тетоважа 10 Заврши Калеми Машина За лагер Топла продажба
 • Неодамнешно

Нови пристигнување 2017 трговија на Големо Професионални рачно изработени Тетоважа 10 Заврши Калеми Машина За лагер Топла продажба

2640.00 DEN 2297.00

modname=ckeditorНови доаѓањето на Големо Професионални рачно изработени Тетоважа 10 Заврши Калеми Машина За ла

Прирачник Тетоважа Пенкало Рачка за Microblading Тетоважа Машина За Трајна Шминка Веѓа Усна Munsu Tebori Со Кристално Дијамант
 • Неодамнешно

Прирачник Тетоважа Пенкало Рачка за Microblading Тетоважа Машина За Трајна Шминка Веѓа Усна Munsu Tebori Со Кристално Дијамант

575.52 DEN 316.00

Опис : 100% Сосема Нов Тип : Прирачник Веѓа Тетоважа Пенкало Материјали : Челик+Алуминиумски+Кристал Боја :

Висока Јачина Стабилна Работна Брзина На Црно Прасе Железо Калеми Висока Ротирачка Брзина Тетоважа Машина Shader Пиштоли Телото
 • Неодамнешно

Висока Јачина Стабилна Работна Брзина На Црно Прасе Железо Калеми Висока Ротирачка Брзина Тетоважа Машина Shader Пиштоли Телото

767.52 DEN 652.00

1 Модел : Хром Тетоважа Машина За Почетник2.Рамка Материјал : Железо3.Изградба : Рака Составени4.Калеми : 10 W

бесплатен превозот за Висок Квалитет, од нерѓосувачки Професионални Постојан Веѓа Шминка Прирачник Тетоважа Пен
 • Неодамнешно

бесплатен превозот за Висок Квалитет, од нерѓосувачки Професионални Постојан Веѓа Шминка Прирачник Тетоважа Пен

7200.00 DEN 3672.00

1 без електрична енергија се потребни 2 широко се применуваат 3 заклучувањеpin уред 4 одговара за сите видо

Нов Стил Постојан Прирачник Веѓа Шминка Тетоважа Машина Пенкало веѓа microneedle магла пенкало бесплатен превозот
 • Неодамнешно

Нов Стил Постојан Прирачник Веѓа Шминка Тетоважа Машина Пенкало веѓа microneedle магла пенкало бесплатен превозот

240.00 DEN 122.00

Прирачник тетоважа пенкало microblading пенкало Магла веѓа тетоважа пен*одговара за 3 RL ,5 RL игли*заклучувањеpin

веѓа Професионални Прирачник пенкало Тетоважа прирачник пенкало Трајна Шминка Пенкало со 20 компјутери сечилото 12 бесплатен
 • Неодамнешно

веѓа Професионални Прирачник пенкало Тетоважа прирачник пенкало Трајна Шминка Пенкало со 20 компјутери сечилото 12 бесплатен

1200.00 DEN 612.00

Опис : Најнов дизајн,целосна функции, професионални заклучувањеpin уред Веѓа рачно изработени тетоважа п

Прирачник Козметички Тетоважа Веѓа Пенкало тетоважа Машини За Трајна Шминка И Раководител на Располагање Tebori Пен
 • Неодамнешно

Прирачник Козметички Тетоважа Веѓа Пенкало тетоважа Машини За Трајна Шминка И Раководител на Располагање Tebori Пен

1392.00 DEN 710.00

1 Не треба на сила да се направи тетоважа убавина операција.2) Користење со паста пигмент, тоа е главните