Ограничен опашката еден блу бел-обоени волнени единствено еднострана albaca ткаенина за грб комбинација tissu telas tecidos tecido DIY

Ограничен опашката еден блу бел-обоени волнени единствено еднострана albaca ткаенина за грб комбинација tissu telas tecidos tecido

DEN 1112.00
-40 %
DEN 1852.80

Количина на стоки

метар
Име : сина бел-обоени волнени единствено еднострана albaca ткаенина
Состав : 15%albaca+80%волна+5%viscose
Ширина : 150cm
Тежина : 620g/метар


Други карактеристики

Големина:
1meter, half meter
Тип:
Charmeuse Ткаенина
Стил:
Обична
Плетени Тип:
weft
Функција:
Анти-Pilling
Тип На Производ:
Органски Материјал
Велур Ткаенина Тип:
Други
Техника:
Плетени
Ширина:
150cm
Шема:
Предиво Обоена
Nonwoven Техника:
Бод-Спои
Материјал:
Волна / Viscose

Најдобри понуди

половина двор увоз нежно ветре Јапонски gilt печатење на ткаенина, рачно изработени DIY ватенка кукла облека крпа CR-997
 • Неодамнешно

половина двор увоз нежно ветре Јапонски gilt печатење на ткаенина, рачно изработени DIY ватенка кукла облека крпа CR-997

360.96 DEN 328.00

1 Материјал : 100% памук ткаенини2 Ширина : 46 " / 110cm3 Тежина : 1 двор е приближно 160gram.4 Потекло : произведено во

Предиво-обоена свила мешавини ткаенина за вратоврска,тешка свила сатен,добар сјај,Ленти,шие за врвот,маица,блуза,панталони,фустан,занает
 • Неодамнешно

Предиво-обоена свила мешавини ткаенина за вратоврска,тешка свила сатен,добар сјај,Ленти,шие за врвот,маица,блуза,панталони,фустан,занает

DEN 719.52

Вашата цел ќе биде предаден in13 работен ден од Кина пост воздух mail по вашата исплата е расчисти...

108cmX100cm { Фабрика Снабдување } Анти електромагнетно зрачење rfid блокирање ткаенина rf оклопна ткаенина emi заштитен материјал
 • Неодамнешно

108cmX100cm { Фабрика Снабдување } Анти електромагнетно зрачење rfid блокирање ткаенина rf оклопна ткаенина emi заштитен материјал

374.40 DEN 345.00

Производ Бр : RF002Состав : ДОМАШНИ миленици / Ni+Cu+NiДебелина : 0.080.09 mmОтпор : 0.030.05 OHMШирина : 108 CMБоја : сребро си

DIY рачно изработени Дома Декорација Печати Фустан Памучна Облека Ткаенини за Шиење Plaid Ripstop Мрачно Крпа Комбинација Постелнина
 • Неодамнешно

DIY рачно изработени Дома Декорација Печати Фустан Памучна Облека Ткаенини за Шиење Plaid Ripstop Мрачно Крпа Комбинација Постелнина

DEN 431.52

започнетекрајотDIY рачно изработени Дома Декорација Печати Фустан Памучна Облека Ткаенини за Шиење Plaid R

5 метри/многу Најлон Мека mesh ткаенини енкрипција Американски нето газа Швајцарската нето ткаенини за свадба се облекуваат за
 • Неодамнешно

5 метри/многу Најлон Мека mesh ткаенини енкрипција Американски нето газа Швајцарската нето ткаенини за свадба се облекуваат за

876.48 DEN 456.00

дворот метар метар метарматеријал : полиестерширина : 130cm(51.22 инчи)боја : како на сликаколичина : 5meterwhats App

ЛАВ&LIN Еластична Модални High - End Облека Печатење Цвет Памук, Плетени Лето Облека трговија на Големо Здолниште Ткаенина
 • Неодамнешно

ЛАВ&LIN Еластична Модални High - End Облека Печатење Цвет Памук, Плетени Лето Облека трговија на Големо Здолниште Ткаенина

DEN 598.56

Ширина : 158cmТежина : 420g / mМатеријал : ПамукAlipay : Сите големи Кредитни Картички може да бидат прифатени пр

5yards/многу Мека tulle ткаенина пребивање ткаенина солидна боја 160cm широк полиестер мрежа земјата tulle се тркалаат за свадба
 • Неодамнешно

5yards/многу Мека tulle ткаенина пребивање ткаенина солидна боја 160cm широк полиестер мрежа земјата tulle се тркалаат за свадба

1025.28 DEN 533.00

дворот метар метар метарматеријал : полиестерширина : 160cm(63.04 инчи)боја : како на слика1yards=91cmколичина : 5yard

Памук Ткаенини Зелена и Бела Боја Ленти/точки/геометриски Дизајн Дома Декорација Teramila 40x50cm Кукла Деца Bibs Платно
 • Неодамнешно

Памук Ткаенини Зелена и Бела Боја Ленти/точки/геометриски Дизајн Дома Декорација Teramila 40x50cm Кукла Деца Bibs Платно

350.88 DEN 193.00

Следи за да Добиете Подарок"Ве молиме следете мојата продавница Така што ќе добиете 1 метар рачно израбо

Слободен брод 12 бои 1.7 /4cm Crinoline коњски влакна плетенки направи косата додатоци материјал fascinators занает 100yards/многу
 • Неодамнешно

Слободен брод 12 бои 1.7 /4cm Crinoline коњски влакна плетенки направи косата додатоци материјал fascinators занает 100yards/многу

863.52 DEN 820.00

Доколку Нарачката до Ние Брод од Страна на EPACKET Бесплатен Превозот Начин Опис 1)Детали Слободни брод 12 б

памук twill крпа домот ретро пинк, green зголеми цвет проверете ткаенина за DIY креветчето постелнина перници облека quilting
 • Неодамнешно

памук twill крпа домот ретро пинк, green зголеми цвет проверете ткаенина за DIY креветчето постелнина перници облека quilting

326.40 DEN 281.00

Сите ткаенини се скрати со рака,може да го напушти суровини раб, и има 15 cm отстапување постои Намалување

Booksew 3 Парчиња Едноставен и Cuted Шема 40cmx50cm Памучна Ткаенина Пакет Мека Постелнина Деца Крпа за Бебе Везана Приказна
 • Неодамнешно

Booksew 3 Парчиња Едноставен и Cuted Шема 40cmx50cm Памучна Ткаенина Пакет Мека Постелнина Деца Крпа за Бебе Везана Приказна

350.88 DEN 193.00

Бренд Ткаенини : BOOKSEWИме на производ : памучна ткаенина масти четвртини пакетМатеријал : 100% памук густи и

кинески свила brocade ткаени damask ткаенина cheongsam перница светлина злато назад со виолетова&езеро сино цвеќе шема 2017 нова
 • Неодамнешно

кинески свила brocade ткаени damask ткаенина cheongsam перница светлина злато назад со виолетова&езеро сино цвеќе шема 2017 нова

DEN 912.00

ДАНОК на Вашата влада може да ви наплатат увозни давачки, даноци и такси кои НЕ се ВКЛУЧЕНИ во точка цена