Gagqeuywe широк 1.7 m Еластична мрежа дијамант шупливи mesh ткаенини риболов нето-diy секс ткаенина ткаенина

Gagqeuywe широк 1.7 m Еластична мрежа дијамант шупливи mesh ткаенини риболов нето-diy секс ткаенина ткаенина

DEN 229.00
-36 %
DEN 358.08

Количина на стоки


Име на производ : памучна ткаенина масти квартал пакет флорални,точка,цртан филм шема
Материјал : 100% памук. Тенок, погоден за кукла е облека,tilda,занаети шиење,крпеница,scrapbooking и други заеднички DIY проекти.
Бои : како на сликата покажува.
Големина : 1piece= 50cm*170cm , 100*170cm (намалување од страна на рака , толку +-2cm грешка)
Карактеристики :
Еко-пријателски отпечатоци
погоден за крпеница,перница покрива, кеси,душеци, престилки, занаети, дома мека декорација, видови на DIY проекти.текстил,памук ткаенини метар,ткиво на крпеница,етничка ткаенини,гроздобер ткаенина
Забелешка : ако цел повеќе од 1quantity,на ткаенина не ќе се намали.
Боја На Несовпаѓање
Разликите во боја може да се предизвика од некои други причини, како што се боја одраз во мониторот,осветлување,припадност и сл ,Сепак, ако мислите дека објектот примена е во погрешна боја ве молиме контактирајте со нас.
Цена
Добивката на објектите во мојата продавница се многу мали веќе ,за мали нарачки,ве молиме да не преговара за цената, Ако вашата цел е голема ве молиме контактирајте ме за цената и условите.
Превозот
1,ние брод на сите наши објекти во светот во рамките на 7day од кина пост воздух mail/HK пост воздух Mail/E-pcacket . Тоа обично трае 15-25 дена да пристигнат.
2,Понекогаш тоа може да потрае до 4-12 недели поради строгите обичај инспекција.
3.Нашата цена не вклучува даноци,ДДВ,или други скриени трошоци,Ако треба ни да се прогласи пакет како подарок или примерок со мала вредност да се обезбеди да се плати Минимален данок,ве молиме кажете ни,или ќе се прогласи за вистинската вредност .
4,ве Молиме бидете сигурни дека вашиот превозот адреса е точно кога ќе се направи нарачка. Ние не сме responsable за испорака неуспех поради погрешна адреса ќе оставиме да ни таму нарачување.
Рок на Услугата 1.100% купувачи Задоволство Гарантира 2. Било оштетени или исчезнати објект. Ве молиме контактирајте со нас со 7 дена за замена или рефундирање ве Молиме не го отвори спорот без комуникација 3. Користи објект или вештачки штета е да не се прифаќаат. 4. Ве молиме имајте на објектот во првобитната состојба и да ги преземат фотографии како доказ за рефундирање на 5. Ако имате потреба од враќање или надоместок, ве молиме контактирајте со нас да разговараат за најдоброто решение за вашиот проблем прво пред превозот врати објектот. 6. Такси превозот за враќање на некој објект(без разлика дали за наплата или exchage) се на купувачот одговорност. 7. Замена ќе биде предаден по приемот на врати објектот. Повратни информации 1. Задоволството на клиентите е многу важно за нас. Ако сте задоволни со нашите производи и Целата услуга, ве молиме оставете ни позитивни повратни информации и да го олеснат 5 ѕвезди за нас. 2. Ако постои било каков проблем со вашиот купување. Ве молиме да стапите во контакт пред да замине неутрален или негативен фидбек. Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши. Ви благодариме за вашето разбирање.


Други карактеристики

Големина:
50x170cm, 100x170cm
Бренд Име:
Nabi
Техника:
Плетени
Шема:
Печатени
Материјал:
100% Памук
Тип:
brocade ткаенина
Функција:
Еко-Пријателски
Тип На Производ:
Други Ткаенини
Ширина:
170cm
Стил:
Обична
Велур Ткаенина Тип:
tilda,крпеница,scrapbooking,занает шиење проекти
Nonwoven Техника:
Ткаенини
Плетени Тип:
Ткаенини

Најдобри понуди

Црна свила тешки Џо 30momme обичај тешка свила ткаенини drape свила ткаенини свила фустан, здолниште облека крпа
  • Неодамнешно

Црна свила тешки Џо 30momme обичај тешка свила ткаенини drape свила ткаенини свила фустан, здолниште облека крпа

2606.40 DEN 2216.00

метар метар метар метар метар метар метарСостојки : 100% свила mulberryШирина : 114cm (± 2)Дебелина : 30 mommeНајчесто

Супер мека памучна ткаенина ткаенина убава графити DIY рачно изработени алишта фустан, кошула од платно завеса материјал
  • Неодамнешно

Супер мека памучна ткаенина ткаенина убава графити DIY рачно изработени алишта фустан, кошула од платно завеса материјал

1264.32 DEN 1037.00

Основни Информации Дебелина, индекс : | тенка | Многу тенки |умерено| Малку дебела | дебела Еластична инде

5Pieces/Многу Twill Флорални памук кукла крпа ткиво DIY twill ткаенина комбинација quilting ткаенина за бебе занает шиење tecidos
  • Неодамнешно

5Pieces/Многу Twill Флорални памук кукла крпа ткиво DIY twill ткаенина комбинација quilting ткаенина за бебе занает шиење tecidos

287.52 DEN 253.00

1 Материјал : 100% Памук 2 Големина : ве Молиме погледнете го и насловот (намалување од страна на рака, за гре

Syunss,Сина, Сива Бран Печатени Шари Памучна Ткаенина DIY Tissu Комбинација Telas Шиење Бебе Играчка Постелнина Quilting Крпа
  • Неодамнешно

Syunss,Сина, Сива Бран Печатени Шари Памучна Ткаенина DIY Tissu Комбинација Telas Шиење Бебе Играчка Постелнина Quilting Крпа

DEN 100.80

Ткиво на крпеница,цветни печатење на ткаенина,quilting ткаенина,памук ткаенини масти квартал пакет,ткаенин

50x140cm Прилично Памук Црвениот Елен & Дедо Мраз Божиќ Памучна Ткаенина За DIY за Шиење Облека се Облекуваат Дома Декорација
  • Неодамнешно

50x140cm Прилично Памук Црвениот Елен & Дедо Мраз Божиќ Памучна Ткаенина За DIY за Шиење Облека се Облекуваат Дома Декорација

383.52 DEN 360.00

YY DIY Прилично 100% Памук Црвениот Елен & Дедо Мраз Божиќ Памучна Ткаенина Име на Производ : СП024 B Прилично 100

НУ-10 100*148cm Новиот Есенски Одмор Памук Фустан Панталони Здолниште Полиестер Жакард Ткаенина Моден Облека Ткаенини За Дома
  • Неодамнешно

НУ-10 100*148cm Новиот Есенски Одмор Памук Фустан Панталони Здолниште Полиестер Жакард Ткаенина Моден Облека Ткаенини За Дома

1215.36 DEN 620.00

[Материјал] : 30% полиестер и 70% памук[Ширина] : 148cm[Спакувани вклучуваат] : 1yard (околу 100cm,ако го поставите 2 па

Jade Точка Памучна Ткаенина Ткиво За Везана Шиење Материјал Hometextile За Листови Фустан Перница Кукла Кеси 4Pieces/многу
  • Неодамнешно

Jade Точка Памучна Ткаенина Ткиво За Везана Шиење Материјал Hometextile За Листови Фустан Перница Кукла Кеси 4Pieces/многу

239.52 DEN 211.00

1 Материјал : 100% Памук 2 Големина : ве Молиме погледнете го и насловот (намалување од страна на рака, за гре

Booksew Лен Ткаенини Quilting Злато Во Прав Кранови Морнарица Дома Декорација За Шиење Комбинација Уметничкото Дело Маса Крпа
  • Неодамнешно

Booksew Лен Ткаенини Quilting Злато Во Прав Кранови Морнарица Дома Декорација За Шиење Комбинација Уметничкото Дело Маса Крпа

252.96 DEN 139.00

Бренд Ткаенини : BooksewИме на производ : памук / лен ткаенини сечење парче.Материјал : 100% природен памук, лен

Романтични Розова Зголеми Цвет Ангел Цвет Џуџиња Печатени Памучна Ткаенина За DIY за Шиење Облека, Постелнина Quilting Облекување
  • Неодамнешно

Романтични Розова Зголеми Цвет Ангел Цвет Џуџиња Печатени Памучна Ткаенина За DIY за Шиење Облека, Постелнина Quilting Облекување

377.76 DEN 355.00

Романтични Розова Зголеми Цвет Ангел Цвет Џуџиња Печатени Памучна Ткаенина За DIY за Шиење Облека, Посте

buulqo 50*40cm Еластичен памук плетење ткаенина Цртан филм Ткаенини за Комбинација за Шиење,Ткиво,Бебе Кукла Ткаенина Tilda Ватенка
  • Неодамнешно

buulqo 50*40cm Еластичен памук плетење ткаенина Цртан филм Ткаенини за Комбинација за Шиење,Ткиво,Бебе Кукла Ткаенина Tilda Ватенка

109.44 DEN 101.00

Обрнете внимание на : Цената е за едно парче(50*40cm)За повеќе од еден цел ќе бидат испратени надвор контину