Печатени Був Памук, Лен Ткаенини За Quilting,DIY Шиење,Троседот,Завеса,Торба,Перница,Мебел Покритие Материјал,Половина Метар Платно

Печатени Був Памук, Лен Ткаенини За Quilting,DIY Шиење,Троседот,Завеса,Торба,Перница,Мебел Покритие Материјал,Половина Метар

DEN 268.00
-49 %
DEN 526.08

Количина на стоки


Печатени Був Памук, Лен Ткаенини За Quilting,DIY Шиење,Троседот,Завеса,Торба,Перница,Мебел Покритие Материјал,Половина Метар Платно
Answer : ___________________________ Note :
Сите ткаенини и филц се скрати со рака.
Постои суровини работ, а можеби и големината имаат 1-2cm отстапување.
Таму е боја на разликата помеѓу сликата и вистински ткаенини или почувствува.
Поради разликите во компјутерски монитори, вистинските бои може да се разликува малку од оние што се прикажани.
Техника : Ткаени
Модел : Печатени
Стил : Обична
Материјал : Памук, Лен Ткаенини
Стил : Був Серија
Функција : Дише & Еко-Пријателски
Предиво : 32 е
Густина : 133*72
Плетени Тип : Никој
Велур Ткаенина Тип : Никој
Тип На Производ : Други Ткаенини
Nonwoven Техника : Никој
Материјал : Памук, Лен
Дизајн : Како Се Покаже Слика
Ткаенина Ширина : 145cm
Големина на единица : 50cmx145cm
Единица Тежина : 140g
Употреба : Софа, Маса Крпа Мебел Покритие Ткиво Завеса Торба Перница Ткаенина
Тип : Памук, Лен Ткаенини
Употреба : Quilting Шиење Patchowrk DIY Материјал


Други карактеристики

Стил:
Обична
Ширина:
145cm
Бренд Име:
NANCHUANG
Функција:
Еко-Пријателски
Техника:
Ткаени
Велур Ткаенина Тип:
Други
Материјал:
Лен / Памук
Тип На Производ:
Други Ткаенини
Шема:
Печатени
Тип:
Други
Плетени Тип:
Други
Nonwoven Техника:
Други
Материјал:
памук, лен ткаенини
Функција:
Дише,Абразија-Отпорен На
Стил:
Був Серија
Ткаенина Ширина:
145cm
Големина На Единица:
50cmx145cm
Единица тежина:
140g
Предиво:
32 ' S
дизајн:
како се покаже слика
користат за:
Софа, Маса Крпа Мебел Покритие Ткиво Завеса Торба Перница Fabirc
Употреба:
Quilting Шиење Комбинација DIY Материјал

Најдобри понуди

Швајцарскиот Voile Чипка висок квалитет Памук венчаница Африкански Ткаенина 5y/многу црвена боја со камења handcut чипка
 • Неодамнешно

Швајцарскиот Voile Чипка висок квалитет Памук венчаница Африкански Ткаенина 5y/многу црвена боја со камења handcut чипка

3312.00 DEN 2815.00

Африкански кабелот чипка ткаенинаНајдобар подарок за себе и за пријатели,роднини,семејстваВисок квали

топла продажба на светлината glod африкански сјајот чипка ткаенина посебни француски нето чипка со залепени сјај за убаво да
 • Неодамнешно

топла продажба на светлината glod африкански сјајот чипка ткаенина посебни француски нето чипка со залепени сјај за убаво да

DEN 3792.00

Почитувани Купувачот,Ви благодариме за вашата посета Таму е вид на шарени и висок квалитет на нови моде

Нови производи наведени во пролет и есен сезона, Италија увозот на модата лен, плетени јакна, windbreaker, здолниште, високо-en
 • Неодамнешно

Нови производи наведени во пролет и есен сезона, Италија увозот на модата лен, плетени јакна, windbreaker, здолниште, високо-en

1384.80 DEN 1136.00

Основни Информации Дебелина, индекс : | тенка | Многу тенки | умерено | Малку дебела | дебела Еластична инд

Супер мека памучна ткаенина ткаенина убава графити DIY рачно изработени алишта фустан, кошула од платно завеса материјал
 • Неодамнешно

Супер мека памучна ткаенина ткаенина убава графити DIY рачно изработени алишта фустан, кошула од платно завеса материјал

1264.32 DEN 1037.00

Основни Информации Дебелина, индекс : | тенка | Многу тенки |умерено| Малку дебела | дебела Еластична инде

памук и лен ethenic мрачно слон ткаенина за DIY облека manual за рачно изработени комбинација дома декор завеси крпа ткиво
 • Неодамнешно

памук и лен ethenic мрачно слон ткаенина за DIY облека manual за рачно изработени комбинација дома декор завеси крпа ткиво

552.00 DEN 475.00

22.36 / метар 17.89 / метар 19.35 / метар 11.01 / метар 20.21 / метар Сите ткаенини се скрати со рака,може да го напушт

1yard француски бела свадба превез чипка ткаенина бела венчаница додатоци vestido де noiva diy шиење кукла подароци крпа завеса
 • Неодамнешно

1yard француски бела свадба превез чипка ткаенина бела венчаница додатоци vestido де noiva diy шиење кукла подароци крпа завеса

DEN 239.52

САД $ 59.99 / многу многу многу многу многу многу многу многуИме на производ : YF0299Ширина : 150 смПакување : 1 дв

50x140cm Прилично Памук Црвениот Елен & Дедо Мраз Божиќ Памучна Ткаенина За DIY за Шиење Облека се Облекуваат Дома Декорација
 • Неодамнешно

50x140cm Прилично Памук Црвениот Елен & Дедо Мраз Божиќ Памучна Ткаенина За DIY за Шиење Облека се Облекуваат Дома Декорација

383.52 DEN 360.00

YY DIY Прилично 100% Памук Црвениот Елен & Дедо Мраз Божиќ Памучна Ткаенина Име на Производ : СП024 B Прилично 100

Памучна Ткаенина Печатени Ткаенини Комбинација За Шиење Ватенка Scrapbooking Ткиво Шема Везана Материјал Завеса лето Сидро
 • Неодамнешно

Памучна Ткаенина Печатени Ткаенини Комбинација За Шиење Ватенка Scrapbooking Ткиво Шема Везана Материјал Завеса лето Сидро

144.00 DEN 115.00

метариме на производ:Памучна Ткаенина КрпеницаМатеријал : 100% ПамукБоја : 3colors(дизајн), како слика шоуAnswe

2Meter Печатење Зголеми Цвет Chiffon Полиестер Ткаенини За Шиење Облека Мода Жените Dheongsam Свадба се Облекуваат Кукла Diy
 • Неодамнешно

2Meter Печатење Зголеми Цвет Chiffon Полиестер Ткаенини За Шиење Облека Мода Жените Dheongsam Свадба се Облекуваат Кукла Diy

1727.52 DEN 1347.00

Опис Детали : Тоа е добро за украсување на : јака, половината, ткаенината , појас, булчински ,слика рамки, ф

Африкански Швајцарската Voile Чипка нова мода африкански guipure чипка ткаенина за жените се облекуваат за новодојдени жолта
 • Неодамнешно

Африкански Швајцарската Voile Чипка нова мода африкански guipure чипка ткаенина за жените се облекуваат за новодојдени жолта

3312.00 DEN 2815.00

Африкански кабелот чипка ткаенинаНајдобар подарок за себе и за пријатели,роднини,семејстваВисок квали

Syunss,Сина, Сива Бран Печатени Шари Памучна Ткаенина DIY Tissu Комбинација Telas Шиење Бебе Играчка Постелнина Quilting Крпа
 • Неодамнешно

Syunss,Сина, Сива Бран Печатени Шари Памучна Ткаенина DIY Tissu Комбинација Telas Шиење Бебе Играчка Постелнина Quilting Крпа

DEN 100.80

Ткиво на крпеница,цветни печатење на ткаенина,quilting ткаенина,памук ткаенини масти квартал пакет,ткаенин

Teramila Памучна Ткаенина Печатени Море Водител на Дизајни 2 Компјутери/многу 50cmx100cm Комбинација за Шиење Дома Текстил Quilting
 • Неодамнешно

Teramila Памучна Ткаенина Печатени Море Водител на Дизајни 2 Компјутери/многу 50cmx100cm Комбинација за Шиење Дома Текстил Quilting

696.00 DEN 355.00

Следи за да Добиете Подарок"Ве молиме следете мојата продавница Така што ќе добиете 1 метар рачно израбо

Единствена длабоко пинк слива небесен произлегува и Земните Гранки античките темјан свила сатен ткаенина / cheongsam фустани/100CM*75СМ
 • Неодамнешно

Единствена длабоко пинк слива небесен произлегува и Земните Гранки античките темјан свила сатен ткаенина / cheongsam фустани/100CM*75СМ

DEN 528.00

2747404679919513 ТОПЛА метар метар метар метар метар метар метар метар метар метар метар метарМоже да се корист

африкански швајцарската voile чипка, мрежа швајцарската voile чипка во швајцарија за свадба фустани со камења Висок квалитет
 • Неодамнешно

африкански швајцарската voile чипка, мрежа швајцарската voile чипка во швајцарија за свадба фустани со камења Висок квалитет

3312.00 DEN 2815.00

Африкански кабелот чипка ткаенинаНајдобар подарок за себе и за пријатели,роднини,семејстваВисок квали

125*45СМ Тиркизна Fuchsia/Бела/Злато Реверзибилна Везени Сирена Sequin Ткаенина За Фустани/Фото Позадина Свадба Декорација
 • Неодамнешно

125*45СМ Тиркизна Fuchsia/Бела/Злато Реверзибилна Везени Сирена Sequin Ткаенина За Фустани/Фото Позадина Свадба Декорација

538.08 DEN 431.00

34.77 / дворТука pls се Направи Јасно!!!Само Чипка Ткаенина Дното Имаат Две Начин Еластична Водат ,ако бојата