топла продажба на светлината glod африкански сјајот чипка ткаенина посебни француски нето чипка со залепени сјај за убаво да се облекува Свадба облечи

топла продажба на светлината glod африкански сјајот чипка ткаенина посебни француски нето чипка со залепени сјај за убаво да

DEN 3792.00

Количина на стоки


Почитувани Купувачот,
Ви благодариме за вашата посета. Таму е вид на шарени и висок квалитет на нови моден дизајн ткаенини или чипка на нашиот сајт, ве молам само да се провери и да се најде она што го сакаат. Повеќе место, пониска цена ќе може да се добие. Ние се надеваме дека можете да уживате во целиот шопинг слободно време. Еј,еве ќе одиме!!!
Вистинска боја на материјалот може да биде малку поинаков од слики поради различни места светлина , и вашиот монитор.Ве молиме да се свесни за тоа.


Други карактеристики

Техника:
Ткаени
Шема:
Бранеа
Тип На Производ:
Бамбус Влакна Ткаенини
Тип:
mesh ткаенини
Функција:
Абразија-Отпорен На
Плетени Тип:
weft
Материјал:
Памук / Бамбус Влакна
Nonwoven Техника:
Термо-Спои
Ширина:
120-130CM
Велур Ткаенина Тип:
no
Стил:
Dobby
боја:
како Слика
Функција:
Еко-Пријателски
Пакување:
Возрасна Група:
сите
Миење На Чекање:
прилагодено:
Yes
Handfeel:
Декорација:

Најдобри понуди

Booksew Лен Ткаенини Quilting Злато Во Прав Кранови Морнарица Дома Декорација За Шиење Комбинација Уметничкото Дело Маса Крпа
  • Неодамнешно

Booksew Лен Ткаенини Quilting Злато Во Прав Кранови Морнарица Дома Декорација За Шиење Комбинација Уметничкото Дело Маса Крпа

252.96 DEN 139.00

Бренд Ткаенини : BooksewИме на производ : памук / лен ткаенини сечење парче.Материјал : 100% природен памук, лен

5Pieces/Многу Twill Флорални памук кукла крпа ткиво DIY twill ткаенина комбинација quilting ткаенина за бебе занает шиење tecidos
  • Неодамнешно

5Pieces/Многу Twill Флорални памук кукла крпа ткиво DIY twill ткаенина комбинација quilting ткаенина за бебе занает шиење tecidos

287.52 DEN 253.00

1 Материјал : 100% Памук 2 Големина : ве Молиме погледнете го и насловот (намалување од страна на рака, за гре

Природни Памук Двојно Чупка Газа Voile Ткаенина 135 см ширина 120 gsm бебе шиење ткаенина 5 метри за примерок на тест CD01
  • Неодамнешно

Природни Памук Двојно Чупка Газа Voile Ткаенина 135 см ширина 120 gsm бебе шиење ткаенина 5 метри за примерок на тест CD01

DEN 1665.60

Материјал : Чист 100% Памук voile ткаенина, Двојно Gouze Ткаенина Ширина : 135 см 155 см Saori : 108 x 48, 40 x 40 Тежина : 120 gsm,

5yards/многу Мека tulle ткаенина пребивање ткаенина солидна боја 160cm широк полиестер мрежа земјата tulle се тркалаат за свадба
  • Неодамнешно

5yards/многу Мека tulle ткаенина пребивање ткаенина солидна боја 160cm широк полиестер мрежа земјата tulle се тркалаат за свадба

1025.28 DEN 533.00

дворот метар метар метарматеријал : полиестерширина : 160cm(63.04 инчи)боја : како на слика1yards=91cmколичина : 5yard

YY DIY! 50cm*130cm Памук Класичен Црвен Зелен Божиќ X'mas Дедо Мраз, Ирваси Дрво Мода Памучна Ткаенина, DIY рачно изработени
  • Неодамнешно

YY DIY! 50cm*130cm Памук Класичен Црвен Зелен Божиќ X'mas Дедо Мраз, Ирваси Дрво Мода Памучна Ткаенина, DIY рачно изработени

383.52 DEN 360.00

YY DIY! 50cm*130cm 100% Памук Класичен Црвен Зелен Божиќ X'mas Дедо Мраз, Ирваси Дрво Мода Памучна Ткаенина, DIY рачно

buulqo 50*40cm Еластичен памук плетење ткаенина Цртан филм Ткаенини за Комбинација за Шиење,Ткиво,Бебе Кукла Ткаенина Tilda Ватенка
  • Неодамнешно

buulqo 50*40cm Еластичен памук плетење ткаенина Цртан филм Ткаенини за Комбинација за Шиење,Ткиво,Бебе Кукла Ткаенина Tilda Ватенка

109.44 DEN 101.00

Обрнете внимание на : Цената е за едно парче(50*40cm)За повеќе од еден цел ќе бидат испратени надвор контину

Booksew 3 Парчиња Едноставен и Cuted Шема 40cmx50cm Памучна Ткаенина Пакет Мека Постелнина Деца Крпа за Бебе Везана Приказна
  • Неодамнешно

Booksew 3 Парчиња Едноставен и Cuted Шема 40cmx50cm Памучна Ткаенина Пакет Мека Постелнина Деца Крпа за Бебе Везана Приказна

350.88 DEN 193.00

Бренд Ткаенини : BOOKSEWИме на производ : памучна ткаенина масти четвртини пакетМатеријал : 100% памук густи и

Слободен брод 12 бои 1.7 /4cm Crinoline коњски влакна плетенки направи косата додатоци материјал fascinators занает 100yards/многу
  • Неодамнешно

Слободен брод 12 бои 1.7 /4cm Crinoline коњски влакна плетенки направи косата додатоци материјал fascinators занает 100yards/многу

863.52 DEN 820.00

Доколку Нарачката до Ние Брод од Страна на EPACKET Бесплатен Превозот Начин Опис 1)Детали Слободни брод 12 б