5yards/многу Луксузни 3d цвет SEQUINS Африкански француски нето чипка ткаенина J RB-5402 за свадба се облекуваат

5yards/многу Луксузни 3d цвет SEQUINS Африкански француски нето чипка ткаенина J RB-5402 за свадба се облекуваат

DEN 3830.00
-16 %
DEN 4560.00

Количина на стоки


Здраво драги Добредојдовте во мојата продавница
производот се покаже :


Други карактеристики

боја:
Црна, розова, зелена
Шема:
Batik
Техника:
Ткаени
Nonwoven Техника:
Spunlace
Стил:
Хексагонална
Функција:
Абразија-Отпорен На
Ширина:
120cm-130cm
Плетени Тип:
weft
Тип На Производ:
Органски Материјал
Тип:
чипка ткаенина
Велур Ткаенина Тип:
Yes
Материјал:
Viscose / Памук

Најдобри понуди

ЛАВ&LIN Тенок Дел Еластична Тексас Памук И Лен Основните Фустан Облека Панталони предиво-обоена трговија на Големо Здолниште
 • Неодамнешно

ЛАВ&LIN Тенок Дел Еластична Тексас Памук И Лен Основните Фустан Облека Панталони предиво-обоена трговија на Големо Здолниште

DEN 598.08

Материјал : ПамукШирина : 148cmТежина : 270g / mAlipay : Сите големи Кредитни Картички може да бидат прифатени пр

Памук twill крпа сива жолто кафена и розова решетки провери за DIY дете постелнина перница quilting комбинација насловна
 • Неодамнешно

Памук twill крпа сива жолто кафена и розова решетки провери за DIY дете постелнина перница quilting комбинација насловна

326.40 DEN 281.00

Сите ткаенини се скрати со рака,може да го напушти суровини раб, и има 15 cm отстапување постои Намалување

1Yard 150cm Висок Квалитет Чипка Жив Облека Мека Ткаенина DIY Шиење Додатоци Чипка Ткаенина За Свадба рачно изработени Занаетчиски
 • Неодамнешно

1Yard 150cm Висок Квалитет Чипка Жив Облека Мека Ткаенина DIY Шиење Додатоци Чипка Ткаенина За Свадба рачно изработени Занаетчиски

575.52 DEN 489.00

1 Yard 150cm Висок Квалитет Чипка Жив Облека Мека Ткаенина DIY Шиење Додатоци Quilting Постелнина Крпа рачно израб

buulqo 50*40cm Еластичен памук плетење ткаенина Цртан филм Ткаенини за Комбинација за Шиење,Ткиво,Бебе Кукла Ткаенина Tilda Ватенка
 • Неодамнешно

buulqo 50*40cm Еластичен памук плетење ткаенина Цртан филм Ткаенини за Комбинација за Шиење,Ткиво,Бебе Кукла Ткаенина Tilda Ватенка

109.44 DEN 101.00

Обрнете внимание на : Цената е за едно парче(50*40cm)За повеќе од еден цел ќе бидат испратени надвор контину

памук twill крпа домот ретро пинк, green зголеми цвет проверете ткаенина за DIY креветчето постелнина перници облека quilting
 • Неодамнешно

памук twill крпа домот ретро пинк, green зголеми цвет проверете ткаенина за DIY креветчето постелнина перници облека quilting

326.40 DEN 281.00

Сите ткаенини се скрати со рака,може да го напушти суровини раб, и има 15 cm отстапување постои Намалување

памук twill текстилни ниско-клуч сива остава лозата ткаенина за DIY постелнина перници облека quilting рачно производство
 • Неодамнешно

памук twill текстилни ниско-клуч сива остава лозата ткаенина за DIY постелнина перници облека quilting рачно производство

326.40 DEN 281.00

Сите ткаенини се скрати со рака,може да го напушти суровини раб, и има 15 cm отстапување постои Намалување

YY DIY! 50cm*130cm Памук Класичен Црвен Зелен Божиќ X'mas Дедо Мраз, Ирваси Дрво Мода Памучна Ткаенина, DIY рачно изработени
 • Неодамнешно

YY DIY! 50cm*130cm Памук Класичен Црвен Зелен Божиќ X'mas Дедо Мраз, Ирваси Дрво Мода Памучна Ткаенина, DIY рачно изработени

383.52 DEN 360.00

YY DIY! 50cm*130cm 100% Памук Класичен Црвен Зелен Божиќ X'mas Дедо Мраз, Ирваси Дрво Мода Памучна Ткаенина, DIY рачно

108cmX100cm { Фабрика Снабдување } Анти електромагнетно зрачење rfid блокирање ткаенина rf оклопна ткаенина emi заштитен материјал
 • Неодамнешно

108cmX100cm { Фабрика Снабдување } Анти електромагнетно зрачење rfid блокирање ткаенина rf оклопна ткаенина emi заштитен материјал

374.40 DEN 345.00

Производ Бр : RF002Состав : ДОМАШНИ миленици / Ni+Cu+NiДебелина : 0.080.09 mmОтпор : 0.030.05 OHMШирина : 108 CMБоја : сребро си

Jade Точка Памучна Ткаенина Ткиво За Везана Шиење Материјал Hometextile За Листови Фустан Перница Кукла Кеси 4Pieces/многу
 • Неодамнешно

Jade Точка Памучна Ткаенина Ткиво За Везана Шиење Материјал Hometextile За Листови Фустан Перница Кукла Кеси 4Pieces/многу

239.52 DEN 211.00

1 Материјал : 100% Памук 2 Големина : ве Молиме погледнете го и насловот (намалување од страна на рака, за гре

Слободен брод 12 бои 1.7 /4cm Crinoline коњски влакна плетенки направи косата додатоци материјал fascinators занает 100yards/многу
 • Неодамнешно

Слободен брод 12 бои 1.7 /4cm Crinoline коњски влакна плетенки направи косата додатоци материјал fascinators занает 100yards/многу

863.52 DEN 820.00

Доколку Нарачката до Ние Брод од Страна на EPACKET Бесплатен Превозот Начин Опис 1)Детали Слободни брод 12 б

5Pieces/Многу Twill Флорални памук кукла крпа ткиво DIY twill ткаенина комбинација quilting ткаенина за бебе занает шиење tecidos
 • Неодамнешно

5Pieces/Многу Twill Флорални памук кукла крпа ткиво DIY twill ткаенина комбинација quilting ткаенина за бебе занает шиење tecidos

287.52 DEN 253.00

1 Материјал : 100% Памук 2 Големина : ве Молиме погледнете го и насловот (намалување од страна на рака, за гре

НУ-10 100*148cm Новиот Есенски Одмор Памук Фустан Панталони Здолниште Полиестер Жакард Ткаенина Моден Облека Ткаенини За Дома
 • Неодамнешно

НУ-10 100*148cm Новиот Есенски Одмор Памук Фустан Панталони Здолниште Полиестер Жакард Ткаенина Моден Облека Ткаенини За Дома

1215.36 DEN 620.00

[Материјал] : 30% полиестер и 70% памук[Ширина] : 148cm[Спакувани вклучуваат] : 1yard (околу 100cm,ако го поставите 2 па

Памук Ткаенини Зелена и Бела Боја Ленти/точки/геометриски Дизајн Дома Декорација Teramila 40x50cm Кукла Деца Bibs Платно
 • Неодамнешно

Памук Ткаенини Зелена и Бела Боја Ленти/точки/геометриски Дизајн Дома Декорација Teramila 40x50cm Кукла Деца Bibs Платно

350.88 DEN 193.00

Следи за да Добиете Подарок"Ве молиме следете мојата продавница Така што ќе добиете 1 метар рачно израбо

5yards/многу Мека tulle ткаенина пребивање ткаенина солидна боја 160cm широк полиестер мрежа земјата tulle се тркалаат за свадба
 • Неодамнешно

5yards/многу Мека tulle ткаенина пребивање ткаенина солидна боја 160cm широк полиестер мрежа земјата tulle се тркалаат за свадба

1025.28 DEN 533.00

дворот метар метар метарматеријал : полиестерширина : 160cm(63.04 инчи)боја : како на слика1yards=91cmколичина : 5yard

нови пристигнување бела основа фустан перспектива ткаенина мрежа предиво обоена tulle ткаенина газа материјал двор
 • Неодамнешно

нови пристигнување бела основа фустан перспектива ткаенина мрежа предиво обоена tulle ткаенина газа материјал двор

DEN 239.52

дворот дворот дворот дворот дворот дворИме на производ : CF04231 Ширина : 150 см Пакување : 1 двор / многу, 1 мног

Супер мека памучна ткаенина ткаенина убава графити DIY рачно изработени алишта фустан, кошула од платно завеса материјал
 • Неодамнешно

Супер мека памучна ткаенина ткаенина убава графити DIY рачно изработени алишта фустан, кошула од платно завеса материјал

1264.32 DEN 1037.00

Основни Информации Дебелина, индекс : | тенка | Многу тенки |умерено| Малку дебела | дебела Еластична инде

ЛАВ&LIN Еластична Модални High - End Облека Печатење Цвет Памук, Плетени Лето Облека трговија на Големо Здолниште Ткаенина
 • Неодамнешно

ЛАВ&LIN Еластична Модални High - End Облека Печатење Цвет Памук, Плетени Лето Облека трговија на Големо Здолниште Ткаенина

DEN 598.56

Ширина : 158cmТежина : 420g / mМатеријал : ПамукAlipay : Сите големи Кредитни Картички може да бидат прифатени пр