висока ефикасност Анти електромагнетна радијација сребрени влакна ткаенини

висока ефикасност Анти електромагнетна радијација сребрени влакна ткаенини

DEN 2808.00

Количина на стоки


Ве молиме имајте во предвид : YSILVER83#, широк : 150см, 1square метар за 66cm (25 во ). pls според вашите потреби, со цел на ткаенини. Ви благодариме : ) YSILVER83# ВИСОКО ВОДАТ EMF за Заштита на Ткаенина 100% СРЕБРЕНИ ВЛАКНА МАТЕРИЈАЛ Карактеристики :
Производот Број : YSILVER83#
Состав : 100% СРЕБРЕНИ ВЛАКНА
Широк : 150cm
Тежина : 120g/м2
Рашири : 4-начин се водат
Боја : сива боја
Оклопна ефикасност : > 50d B
Fuction :
Анти-зрачење / анти-бактериски / проводници / anti-static / АНТИ-МИРИС /СИТЕ ПРИРОДНИ / THERMODYNAMIC
Се користи за : бремени жени bellyband, Touch Pen,медицински третман ,Електронски, итн.
Нега :
Површината по оксидација третман
Висока содржина на сребрени јони
Заштита од радијација ефект е добро
Мие , перење на издржливост
висока температура отпор
Детали :
Се користи за :


Други карактеристики

Бренд Име:
БЛОК EMF
Тип На Производ:
Металик Ткаенина
Ширина:
140-150cm
Тип:
водат ткаенина
Стил:
Обична
Плетени Тип:
weft
Велур Ткаенина Тип:
100% сребрени влакна
Шема:
Обложени
Материјал:
Полиестер / Метален
Функција:
Зрачење-Отпорен На
Техника:
Плетени
Nonwoven Техника:
Бод-Спои
Број На Производ:
YSILVER83#
боја:
сива
Ширина:
140-150cm
Тежина:
120g/м2
fuction:
анти-зрачење, антибактериски, antistatic, проводници
Техника:
Плетени
Материјал:
100% сребрени влакна
користат за:
Електронски, bellyband, TouchPen, медицински третман

Најдобри понуди

Предиво-обоена свила мешавини ткаенина за вратоврска,тешка свила сатен,добар сјај,Ленти,шие за врвот,маица,блуза,панталони,фустан,занает
 • Неодамнешно

Предиво-обоена свила мешавини ткаенина за вратоврска,тешка свила сатен,добар сјај,Ленти,шие за врвот,маица,блуза,панталони,фустан,занает

DEN 719.52

Вашата цел ќе биде предаден in13 работен ден од Кина пост воздух mail по вашата исплата е расчисти Цената е з

ЛАВ&LIN Еластична Модални High - End Облека Печатење Цвет Памук, Плетени Лето Облека трговија на Големо Здолниште Ткаенина
 • Неодамнешно

ЛАВ&LIN Еластична Модални High - End Облека Печатење Цвет Памук, Плетени Лето Облека трговија на Големо Здолниште Ткаенина

DEN 598.56

Ширина : 158cmТежина : 420g / mМатеријал : ПамукAlipay : Сите големи Кредитни Картички може да бидат прифатени пр

Романтични Розова Зголеми Цвет Ангел Цвет Џуџиња Печатени Памучна Ткаенина За DIY за Шиење Облека, Постелнина Quilting Облекување
 • Неодамнешно

Романтични Розова Зголеми Цвет Ангел Цвет Џуџиња Печатени Памучна Ткаенина За DIY за Шиење Облека, Постелнина Quilting Облекување

377.76 DEN 355.00

Романтични Розова Зголеми Цвет Ангел Цвет Џуџиња Печатени Памучна Ткаенина За DIY за Шиење Облека, Посте

Слободен брод 12 бои 1.7 /4cm Crinoline коњски влакна плетенки направи косата додатоци материјал fascinators занает 100yards/многу
 • Неодамнешно

Слободен брод 12 бои 1.7 /4cm Crinoline коњски влакна плетенки направи косата додатоци материјал fascinators занает 100yards/многу

863.52 DEN 820.00

Доколку Нарачката до Ние Брод од Страна на EPACKET Бесплатен Превозот Начин Опис 1)Детали Слободни брод 12 б

5Pieces/Многу Twill Флорални памук кукла крпа ткиво DIY twill ткаенина комбинација quilting ткаенина за бебе занает шиење tecidos
 • Неодамнешно

5Pieces/Многу Twill Флорални памук кукла крпа ткиво DIY twill ткаенина комбинација quilting ткаенина за бебе занает шиење tecidos

287.52 DEN 253.00

1 Материјал : 100% Памук 2 Големина : ве Молиме погледнете го и насловот (намалување од страна на рака, за гре

5 метри/многу Најлон Мека mesh ткаенини енкрипција Американски нето газа Швајцарската нето ткаенини за свадба се облекуваат за
 • Неодамнешно

5 метри/многу Најлон Мека mesh ткаенини енкрипција Американски нето газа Швајцарската нето ткаенини за свадба се облекуваат за

876.48 DEN 456.00

дворот метар метар метарматеријал : полиестерширина : 130cm(51.22 инчи)боја : како на сликаколичина : 5meterwhats App

нови пристигнување бела основа фустан перспектива ткаенина мрежа предиво обоена tulle ткаенина газа материјал двор
 • Неодамнешно

нови пристигнување бела основа фустан перспектива ткаенина мрежа предиво обоена tulle ткаенина газа материјал двор

DEN 239.52

дворот дворот дворот дворот дворот дворИме на производ : CF04231 Ширина : 150 см Пакување : 1 двор / многу, 1 мног

Booksew Лен Ткаенини Quilting Злато Во Прав Кранови Морнарица Дома Декорација За Шиење Комбинација Уметничкото Дело Маса Крпа
 • Неодамнешно

Booksew Лен Ткаенини Quilting Злато Во Прав Кранови Морнарица Дома Декорација За Шиење Комбинација Уметничкото Дело Маса Крпа

252.96 DEN 139.00

Бренд Ткаенини : BooksewИме на производ : памук / лен ткаенини сечење парче.Материјал : 100% природен памук, лен

Природни Памук Двојно Чупка Газа Voile Ткаенина 135 см ширина 120 gsm бебе шиење ткаенина 5 метри за примерок на тест CD01
 • Неодамнешно

Природни Памук Двојно Чупка Газа Voile Ткаенина 135 см ширина 120 gsm бебе шиење ткаенина 5 метри за примерок на тест CD01

DEN 1665.60

Материјал : Чист 100% Памук voile ткаенина, Двојно Gouze Ткаенина Ширина : 135 см 155 см Saori : 108 x 48, 40 x 40 Тежина : 120 gsm,

кинески свила brocade ткаени damask ткаенина cheongsam перница светлина злато назад со виолетова&езеро сино цвеќе шема 2017 нова
 • Неодамнешно

кинески свила brocade ткаени damask ткаенина cheongsam перница светлина злато назад со виолетова&езеро сино цвеќе шема 2017 нова

DEN 912.00

ДАНОК на Вашата влада може да ви наплатат увозни давачки, даноци и такси кои НЕ се ВКЛУЧЕНИ во точка цена

1Yard 150cm Висок Квалитет Чипка Жив Облека Мека Ткаенина DIY Шиење Додатоци Чипка Ткаенина За Свадба рачно изработени Занаетчиски
 • Неодамнешно

1Yard 150cm Висок Квалитет Чипка Жив Облека Мека Ткаенина DIY Шиење Додатоци Чипка Ткаенина За Свадба рачно изработени Занаетчиски

575.52 DEN 489.00

1 Yard 150cm Висок Квалитет Чипка Жив Облека Мека Ткаенина DIY Шиење Додатоци Quilting Постелнина Крпа рачно израб

YY DIY! 50cm*130cm Памук Класичен Црвен Зелен Божиќ X'mas Дедо Мраз, Ирваси Дрво Мода Памучна Ткаенина, DIY рачно изработени
 • Неодамнешно

YY DIY! 50cm*130cm Памук Класичен Црвен Зелен Божиќ X'mas Дедо Мраз, Ирваси Дрво Мода Памучна Ткаенина, DIY рачно изработени

383.52 DEN 360.00

YY DIY! 50cm*130cm 100% Памук Класичен Црвен Зелен Божиќ X'mas Дедо Мраз, Ирваси Дрво Мода Памучна Ткаенина, DIY рачно

Супер мека памучна ткаенина ткаенина убава графити DIY рачно изработени алишта фустан, кошула од платно завеса материјал
 • Неодамнешно

Супер мека памучна ткаенина ткаенина убава графити DIY рачно изработени алишта фустан, кошула од платно завеса материјал

1264.32 DEN 1037.00

Основни Информации Дебелина, индекс : | тенка | Многу тенки |умерено| Малку дебела | дебела Еластична инде

НУ-10 100*148cm Новиот Есенски Одмор Памук Фустан Панталони Здолниште Полиестер Жакард Ткаенина Моден Облека Ткаенини За Дома
 • Неодамнешно

НУ-10 100*148cm Новиот Есенски Одмор Памук Фустан Панталони Здолниште Полиестер Жакард Ткаенина Моден Облека Ткаенини За Дома

1215.36 DEN 620.00

[Материјал] : 30% полиестер и 70% памук[Ширина] : 148cm[Спакувани вклучуваат] : 1yard (околу 100cm,ако го поставите 2 па

Jade Точка Памучна Ткаенина Ткиво За Везана Шиење Материјал Hometextile За Листови Фустан Перница Кукла Кеси 4Pieces/многу
 • Неодамнешно

Jade Точка Памучна Ткаенина Ткиво За Везана Шиење Материјал Hometextile За Листови Фустан Перница Кукла Кеси 4Pieces/многу

239.52 DEN 211.00

1 Материјал : 100% Памук 2 Големина : ве Молиме погледнете го и насловот (намалување од страна на рака, за гре