5yards Нови Пристигнување polyster JRB-10915 Guipure Кабелот француска Чипка Ткаенина со камења Швајцарската Voile Вода Растворлив Чипка

5yards Нови Пристигнување polyster JRB-10915 Guipure Кабелот француска Чипка Ткаенина со камења Швајцарската Voile Вода

DEN 3822.00
-16 %
DEN 4550.40

Количина на стоки


добредојдовте на нашиот магазин
Опис На Производот
1. Кабелот чипка ткаенина.
2. Ширина : 50-52".
3. Должина : 5 метри по парче.
4. Модата Облека за Повод, Свадба, Партијата итн.
5. Бесплатен превозот страна на курирската служба DHL .


Други карактеристики

Шема:
Flocked
Функција:
Дише
Плетени Тип:
Tricot
Техника:
Nonwoven
Стил:
Обична
Ширина:
125-140CM
Тип:
Кадифени Ткаенини
Nonwoven Техника:
Термо-Спои
Велур Ткаенина Тип:
51-52
Тип На Производ:
Органски Материјал
Материјал:
100% Полиестер
Дише:
Yes
Бесплатен превозот :
Yes
Употреба:
Облека, облека, фустани
Тежина:
About 2kilos
Ткаенини:
Џорџ Ткаенина
is_customized:
yes

Најдобри понуди

1 Парче Fishnets Црна Водат Мрежа Француски Дизајнер Ткаенина Spandex Нето Крпа Секси Долна Облека За Шиење Облека Ткаенини
 • Неодамнешно

1 Парче Fishnets Црна Водат Мрежа Француски Дизајнер Ткаенина Spandex Нето Крпа Секси Долна Облека За Шиење Облека Ткаенини

DEN 719.52

Име на производ : WS0087 Ширина : 150 см Пакување : 1 двор / многу, 1 многу е 1 боја Функција : За Фустан, Здолниште,

Booksew Лен Ткаенини Quilting Злато Во Прав Кранови Морнарица Дома Декорација За Шиење Комбинација Уметничкото Дело Маса Крпа
 • Неодамнешно

Booksew Лен Ткаенини Quilting Злато Во Прав Кранови Морнарица Дома Декорација За Шиење Комбинација Уметничкото Дело Маса Крпа

252.96 DEN 139.00

Бренд Ткаенини : BooksewИме на производ : памук / лен ткаенини сечење парче.Материјал : 100% природен памук, лен

5 метри/многу Најлон Мека mesh ткаенини енкрипција Американски нето газа Швајцарската нето ткаенини за свадба се облекуваат за
 • Неодамнешно

5 метри/многу Најлон Мека mesh ткаенини енкрипција Американски нето газа Швајцарската нето ткаенини за свадба се облекуваат за

876.48 DEN 456.00

дворот метар метар метарматеријал : полиестерширина : 130cm(51.22 инчи)боја : како на сликаколичина : 5meterwhats App

ЛАВ&LIN Еластична Модални High - End Облека Печатење Цвет Памук, Плетени Лето Облека трговија на Големо Здолниште Ткаенина
 • Неодамнешно

ЛАВ&LIN Еластична Модални High - End Облека Печатење Цвет Памук, Плетени Лето Облека трговија на Големо Здолниште Ткаенина

DEN 598.56

Ширина : 158cmТежина : 420g / mМатеријал : ПамукAlipay : Сите големи Кредитни Картички може да бидат прифатени пр

Есен и зима жакард ткаенина голема писта бела мачка печатени облека ткаенини DIY рака фустан, кошула од платно за промет на големо
 • Неодамнешно

Есен и зима жакард ткаенина голема писта бела мачка печатени облека ткаенини DIY рака фустан, кошула од платно за промет на големо

1862.40 DEN 1397.00

modname=ckeditorНајчесто поставувани ПРАШАЊА : Кога ќе можам да добијам мојот парцела? Времето ќе добиете парце

нови пристигнување бела основа фустан перспектива ткаенина мрежа предиво обоена tulle ткаенина газа материјал двор
 • Неодамнешно

нови пристигнување бела основа фустан перспектива ткаенина мрежа предиво обоена tulle ткаенина газа материјал двор

DEN 239.52

дворот дворот дворот дворот дворот дворИме на производ : CF04231 Ширина : 150 см Пакување : 1 двор / многу, 1 мног

кинески свила brocade ткаени damask ткаенина cheongsam перница светлина злато назад со виолетова&езеро сино цвеќе шема 2017 нова
 • Неодамнешно

кинески свила brocade ткаени damask ткаенина cheongsam перница светлина злато назад со виолетова&езеро сино цвеќе шема 2017 нова

DEN 912.00

ДАНОК на Вашата влада може да ви наплатат увозни давачки, даноци и такси кои НЕ се ВКЛУЧЕНИ во точка цена

ЛАВ&LIN Тенок Дел Еластична Тексас Памук И Лен Основните Фустан Облека Панталони предиво-обоена трговија на Големо Здолниште
 • Неодамнешно

ЛАВ&LIN Тенок Дел Еластична Тексас Памук И Лен Основните Фустан Облека Панталони предиво-обоена трговија на Големо Здолниште

DEN 598.08

Материјал : ПамукШирина : 148cmТежина : 270g / mAlipay : Сите големи Кредитни Картички може да бидат прифатени пр

Памук Ткаенини Зелена и Бела Боја Ленти/точки/геометриски Дизајн Дома Декорација Teramila 40x50cm Кукла Деца Bibs Платно
 • Неодамнешно

Памук Ткаенини Зелена и Бела Боја Ленти/точки/геометриски Дизајн Дома Декорација Teramila 40x50cm Кукла Деца Bibs Платно

350.88 DEN 193.00

Следи за да Добиете Подарок"Ве молиме следете мојата продавница Така што ќе добиете 1 метар рачно израбо

Шарени пролет високо-одделение природна свила habutai multicolor мазна, сјајна светлина кожата мазна и удобно дише високо-п
 • Неодамнешно

Шарени пролет високо-одделение природна свила habutai multicolor мазна, сјајна светлина кожата мазна и удобно дише високо-п

1104.00 DEN 905.00

Основни Информации Дебелина, индекс : | тенка | Многу тенки |умерено| Малку дебела | дебела Еластична инде

buulqo 50*40cm Еластичен памук плетење ткаенина Цртан филм Ткаенини за Комбинација за Шиење,Ткиво,Бебе Кукла Ткаенина Tilda Ватенка
 • Неодамнешно

buulqo 50*40cm Еластичен памук плетење ткаенина Цртан филм Ткаенини за Комбинација за Шиење,Ткиво,Бебе Кукла Ткаенина Tilda Ватенка

109.44 DEN 101.00

Обрнете внимание на : Цената е за едно парче(50*40cm)За повеќе од еден цел ќе бидат испратени надвор контину

Романтични Розова Зголеми Цвет Ангел Цвет Џуџиња Печатени Памучна Ткаенина За DIY за Шиење Облека, Постелнина Quilting Облекување
 • Неодамнешно

Романтични Розова Зголеми Цвет Ангел Цвет Џуџиња Печатени Памучна Ткаенина За DIY за Шиење Облека, Постелнина Quilting Облекување

377.76 DEN 355.00

Романтични Розова Зголеми Цвет Ангел Цвет Џуџиња Печатени Памучна Ткаенина За DIY за Шиење Облека, Посте

Booksew 3 Парчиња Едноставен и Cuted Шема 40cmx50cm Памучна Ткаенина Пакет Мека Постелнина Деца Крпа за Бебе Везана Приказна
 • Неодамнешно

Booksew 3 Парчиња Едноставен и Cuted Шема 40cmx50cm Памучна Ткаенина Пакет Мека Постелнина Деца Крпа за Бебе Везана Приказна

350.88 DEN 193.00

Бренд Ткаенини : BOOKSEWИме на производ : памучна ткаенина масти четвртини пакетМатеријал : 100% памук...

НУ-10 100*148cm Новиот Есенски Одмор Памук Фустан Панталони Здолниште Полиестер Жакард Ткаенина Моден Облека Ткаенини За Дома
 • Неодамнешно

НУ-10 100*148cm Новиот Есенски Одмор Памук Фустан Панталони Здолниште Полиестер Жакард Ткаенина Моден Облека Ткаенини За Дома

1215.36 DEN 620.00

[Материјал] : 30% полиестер и 70% памук[Ширина] : 148cm[Спакувани вклучуваат] : 1yard (околу 100cm,ако го поставите 2 па