нови и оригинални за нико J1 J2 БАТЕРИЈАТА ЗАКЛУЧУВАЊЕ на РАЧКАТА 1K684-884

нови и оригинални за нико J1 J2 БАТЕРИЈАТА ЗАКЛУЧУВАЊЕ на РАЧКАТА 1K684-884

DEN 475.20

Количина на стоки

нови и оригинални за нико J1 J2 БАТЕРИЈАТА ЗАКЛУЧУВАЊЕ на РАЧКАТА 1 K684-884
Ние сме професионална снабдувач на SLR со леќа додатоци, подолу е нашата контакт информации :
SKYPE ; chinaszsns
We Chat : xy449836602
QQ : 449836602


Други карактеристики

Леќа Тип:
Заменлив
Тежина:
101g-150g
Резолуција На Сликата (Видео):
Full HD (1920x1080)
Сензор Големина (инчи):
4/3 инчи
Број На Модел На:
J1 J2
Стабилизација На Слика:
No
Посебна Карактеристика:
Никој
Големина На Екранот:
< 2
Сензор Тип На Елемент:
CMOS
Поставете Тип:
Трупот на авионот
Мегапикселна:
< 5.0 ПРАТЕНИК
Тип На Сензор:
CMOS
Екран Тип:
Стандард На Екранот
Мемориска Картичка Тип:
SD Картичка
Моќта на чекање:
Никел-водород Батеријата
Фокусна Должина:
36mm
Пронаоѓачот На Изглед Тип:
Електронски
Оптички Зум:
Фиксен Фокус
Чување Тип:
SD Картичка
надворешен блиц:
Yes
Бренд Име:
youe блескаше
Стабилизација На Слика:
Yes
Тип:
Dslr фото
Дисплеј Тип:
Не-touch
Тип На Батерија:
Батерија На Пакет
видео фотографирање:
Yes
Како Одраз Уред:
Pentaprism
Крајната Резолуција:
640*480
Посебна Карактеристика:
Евтини камера
Датум На Издавање:
2010Year

Најдобри понуди

Оригиналниот Flex кабел FPC Огледало кутија поврзете Плоча За Нико D600 D610 Замена Единица Камера Поправка делови 1S706-506
  • Неодамнешно

Оригиналниот Flex кабел FPC Огледало кутија поврзете Плоча За Нико D600 D610 Замена Единица Камера Поправка делови 1S706-506

DEN 720.00

Оригиналниот Flex кабел FPC Огледало кутија поврзете Плоча За Нико D600 D610 Замена Единица Камера Поправка де

LBKAFA 5MP HD Мини Деца да Камера Преносни Симпатична Дете Вратот Деца Камера Фотографија Поддржува Снимање на Видео 32GB SD
  • Неодамнешно

LBKAFA 5MP HD Мини Деца да Камера Преносни Симпатична Дете Вратот Деца Камера Фотографија Поддржува Снимање на Видео 32GB SD

1343.52 DEN 1276.00

Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас Вие мора да