Луксузна Метал Појас Тока Черепот Со Сребрен Финиш, Адвокатско Дизајнер Појас Токи Нова Година Подароци Бесплатен Превозот

Луксузна Метал Појас Тока Черепот Со Сребрен Финиш, Адвокатско Дизајнер Појас Токи Нова Година Подароци Бесплатен Превозот

DEN 328.00
-25 %
DEN 436.80

Количина на стоки


e
Име : Луксузни Метал Појас Тока Черепот Со Сребрен Финиш, Адвокатско Дизајнер Појас Токи Нова Година Подароци Бесплатен Превозот
Погоден за Појас Големина : 3.8-4 цм ширина
1.Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.
2.Ние само ќе брод да ја стандардната адреса, ако не информира нас пред превозот.
1.ние зависи од нашите задоволството на клиентите за да се успее, Затоа, вашата повратна информација е од исклучително значење за нас.
2. Ако не сте задоволни со нашата предмети, ве молиме оставете ни 5 започнува повратни информации.
3.Pls контактирајте со нас пред да замине било negaive на неутрален повратни информации.
ние weill прават нашите најдобри за решавање на проблемот
1. Начин На Плаќање :
*Aliexpress, T/T(30такса за ракување), Western Union,paypal 4%
2. Превозот начини :
* International Express : DHL,TNT,FEDEX, кина пост воздух mail, e-пакет, од Врата до врата услуга.
3.Политика На Враќање
* Ако не сте задоволни со вашиот купување, можете да разменувате на објектот.
Врати објектот треба да биде нов со ознака и во orginal состојба.
* Купувачот мора да контактирате со нас во рок од 3 дена по приемот на предмети.
Но купувачот треба да биде одговорен за дополнителни превозот надомест.
4. Квалитет на услугите :
* Одговор на вашето барање во рок од 24 часа.
* Да ви обезбеди примероци или јасни слики за вашиот референца.^_^
* Препорачуваме слични објекти за вас да се споредат со.
* Ако немате спедитор ,ние ќе организираме нашата соработка спедитор за вас.
* Решавање на проблемите за вас.


Други карактеристики

Тип На Производ:
Токи
Број На Модел На:
Y-266
Метал Тип:
Цинк Легура
Функција:
Тока
Бренд Име:
TSDAS
Техника:
позлата
Тока Тип:
Pin-Токи
Материјал:
Метал
Употреба:
Појаси
Обликот:
правоаголник
Декорација:
Тока
Тежина:
72.7G
Големина:
9*7cm

Најдобри понуди

200pcs бел метал круг Градник рака на Вредноста тока слајд и Прстени Слика за Шиење пластични внатрешна 11mm Додатоци
 • Неодамнешно

200pcs бел метал круг Градник рака на Вредноста тока слајд и Прстени Слика за Шиење пластични внатрешна 11mm Додатоци

DEN 571.20

Добредојдовте на нашата продавница! Ако имате било каков проблем, ве молиме ги споделите со насНие ќе ви

20pcs/многу Метал Прилагодливи плоштадот прстен токи Бронза Sliver Облека Blet DIY Везана Багаж за Шиење рачно изработени Торба
 • Неодамнешно

20pcs/многу Метал Прилагодливи плоштадот прстен токи Бронза Sliver Облека Blet DIY Везана Багаж за Шиење рачно изработени Торба

181.44 DEN 147.00

Карактеристики : 100% сосема нов.Метал прилагодливи плоштадот прстен токи облека, појас DIY Везана Багаж за

Трговија на големо 300pcs/многу 10мм рамни метални легури D Dee Прстен мали прстени токи сребрена/црна/бронза/злато бесплатен
 • Неодамнешно

Трговија на големо 300pcs/многу 10мм рамни метални легури D Dee Прстен мали прстени токи сребрена/црна/бронза/злато бесплатен

DEN 408.00

Опис : Трговија на големо внатрешна ширина 10мм рамни метални легури D Dee Прстен мали прстени токи сребрен

Кул 3D Покер Черепот Овална Појас Токи Со Pewter Заврши Моден Појас Тока Подарок Одговара 4cm Широк Појас 1pc Капка Брод
 • Неодамнешно

Кул 3D Покер Черепот Овална Појас Токи Со Pewter Заврши Моден Појас Тока Подарок Одговара 4cm Широк Појас 1pc Капка Брод

416.16 DEN 312.00

добредојдовте на нашата продавницаИме : Кул 3 D Покер Черепот Овална Појас Токи Со Pewter Заврши Моден Појас

Висок квалитет 10pcs/многу 20mm злато сребро бронза црна Плоштадот легури на метал чевли кеси Појас Токи DIY шие додаток
 • Неодамнешно

Висок квалитет 10pcs/многу 20mm злато сребро бронза црна Плоштадот легури на метал чевли кеси Појас Токи DIY шие додаток

DEN 171.84

Кога ќе се купи, ве молиме наведете го бројот на потребни во боја или, во спротивно, ќе биде случаен испор

10Pc 25*16mm сјајна кристал токи Свадба декорација Дијамант Лента лизгачот DIY занает изработка на Додатоци Бесплатен превозот
 • Неодамнешно

10Pc 25*16mm сјајна кристал токи Свадба декорација Дијамант Лента лизгачот DIY занает изработка на Додатоци Бесплатен превозот

DEN 162.72

Опис : 10 Pc 25*16mm сјајна кристал токи Свадба декорација Дијамант Лента лизгачот DIY занает изработка на Дода

10pcs пакет од не ' Рѓосувачки Челик D ПРСТЕН тока за козметички чанта кученце торба чанта коњ килим темперамент
 • Неодамнешно

10pcs пакет од не ' Рѓосувачки Челик D ПРСТЕН тока за козметички чанта кученце торба чанта коњ килим темперамент

667.20 DEN 667.00

10pcs пакет од Нерѓосувачки Челик заварени D ПРСТЕН тока за козметички чанта кученце торба чанта коњ килим

Бесплатен Превозот 60Pcs Злато на Ѕвонење Unwelded Кожни Торби Метал Занаети D Прстени 13x18.5mm(Внатре :10x15.5mm) се Поврзете
 • Неодамнешно

Бесплатен Превозот 60Pcs Злато на Ѕвонење Unwelded Кожни Торби Метал Занаети D Прстени 13x18.5mm(Внатре :10x15.5mm) се Поврзете

159.84 DEN 136.00

Материјал : ЖелезоГолемина на : Прибл : 13x18.5mm(Внатре : 10x15.5mm)Внатре Димензии : 10x15.5mm Дебелина : 1.5.мм конверз

2017 Нови 3 реда 95MM 10PC Шарм Синџир Бикини Конектори / Тока засилување рамен синџир направен од метал кристал бикини тока
 • Неодамнешно

2017 Нови 3 реда 95MM 10PC Шарм Синџир Бикини Конектори / Тока засилување рамен синџир направен од метал кристал бикини тока

DEN 527.52

Тип на производ : 2017 Нови 3 реда 95 MM 4 PC Шарм Синџир Бикини Конектори / Тока засилување рамен синџир напра

Трговија на големо 20 парчиња Црна Пиштол Метал Шиење на Кристал Декорирани Кука & Очи Шиење Копче Копче Acessories NK24
 • Неодамнешно

Трговија на големо 20 парчиња Црна Пиштол Метал Шиење на Кристал Декорирани Кука & Очи Шиење Копче Копче Acessories NK24

671.52 DEN 571.00

Опис : парична Казна изработка,убава и во деликатес Одлично за Граничи и Ивица, погоден за облека, торба,

Моден 10pc круг Кристал Кристал бикини конектори тока/Градник метал тока Beachwear Diamante конектор свадба декорација
 • Неодамнешно

Моден 10pc круг Кристал Кристал бикини конектори тока/Градник метал тока Beachwear Diamante конектор свадба декорација

321.12 DEN 321.00

Тип на производ : Мода 10pc круг сјајна Кристал Кристал бикини конектори тока / облека декорација тока Beachwe

50pcs/многу 31mm 1.2 инчен метални легури тока двојно слајд прилагодливи игла тока nickle/црна/бронза бесплатен превозот 070901
 • Неодамнешно

50pcs/многу 31mm 1.2 инчен метални легури тока двојно слајд прилагодливи игла тока nickle/црна/бронза бесплатен превозот 070901

720.00 DEN 684.00

Опис : 50pcs / многу 31mm 1.2 инчен метални легури тока двојно слајд прилагодливи игла тока nickle / црна / бронза б

WesBuck Бренд Крстот Вистински Токи Meltal Кул Цвет Појас Токи За Мажи за Појас Тока Западниот Појас Каубој Cowgirl Тока
 • Неодамнешно

WesBuck Бренд Крстот Вистински Токи Meltal Кул Цвет Појас Токи За Мажи за Појас Тока Западниот Појас Каубој Cowgirl Тока

599.52 DEN 240.00

Wes Buck Бренд Крстот Вистински Токи Meltal Кул Цвет Појас Токи За Мажи за Појас Тока Западниот Појас Каубој Cowg

M4 Нож DIY Произведуваат Директно џебен нож алатки Нож рачка за Прицврстување на завртка занитвам Нож рачка за Прицврстување
 • Неодамнешно

M4 Нож DIY Произведуваат Директно џебен нож алатки Нож рачка за Прицврстување на завртка занитвам Нож рачка за Прицврстување

523.20 DEN 497.00

Бесплатен превозот М4 Нож DIY Произведуваат Директно џебен нож алатки Нож рачка за Прицврстување на завр

Бесплатен Превозот на Големо 2 парчиња/број 6 Кристал Конектор Облека Тока Булчински Бикини Конектор Headband Конектор LSRC021
 • Неодамнешно

Бесплатен Превозот на Големо 2 парчиња/број 6 Кристал Конектор Облека Тока Булчински Бикини Конектор Headband Конектор LSRC021

DEN 576.00

Напомена : Ако цел износ е повеќе од Ние ќе брод на стоките од експрес за слободни превозот.Повратни инфо

2 парчиња Торба за заклучување на хардверски додатоци патка јазик метал заклучување на копчињата заклучување на E6-15
 • Неодамнешно

2 парчиња Торба за заклучување на хардверски додатоци патка јазик метал заклучување на копчињата заклучување на E6-15

383.52 DEN 322.00

Поврзани Производи ID : 6045 15% ПОПУСТ парче 6.90 100 15% ПОПУСТ парче 4.12 100 15% ПОПУСТ парче 7.99 100 15% ПОПУСТ парче 7.67