Бесплатен Превозот Каубои Појас Токи Метални Модни 3D Антички Месинг Коњ Појас Тока Божиќ Подарок За Мажите

Бесплатен Превозот Каубои Појас Токи Метални Модни 3D Антички Месинг Коњ Појас Тока Божиќ Подарок За Мажите

DEN 328.00
-25 %
DEN 437.76

Количина на стоки


e
Име : Бесплатен Превозот Каубои Појас Токи Метални Модни 3 D Антички Месинг Коњ Појас Тока Божиќ Подарок За Мажите
Погоден за Појас Големина : 3.8-4 цм ширина
1.Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.
2.Ние само ќе брод да ја стандардната адреса, ако не информира нас пред превозот.
1.ние зависи од нашите задоволството на клиентите за да се успее, Затоа, вашата повратна информација е од исклучително значење за нас.
2. Ако не сте задоволни со нашата предмети, ве молиме оставете ни 5 започнува повратни информации.
3.Pls контактирајте со нас пред да замине било negaive на неутрален повратни информации.
ние weill прават нашите најдобри за решавање на проблемот
1. Начин На Плаќање :
*Aliexpress, T/T(30такса за ракување), Western Union,paypal 4%
2. Превозот начини :
* International Express : DHL,TNT,FEDEX, кина пост воздух mail, e-пакет, од Врата до врата услуга.
3.Политика На Враќање
* Ако не сте задоволни со вашиот купување, можете да разменувате на објектот.
Врати објектот треба да биде нов со ознака и во orginal состојба.
* Купувачот мора да контактирате со нас во рок од 3 дена по приемот на предмети.
Но купувачот треба да биде одговорен за дополнителни превозот надомест.
4. Квалитет на услугите :
* Одговор на вашето барање во рок од 24 часа.
* Да ви обезбеди примероци или јасни слики за вашиот референца.^_^
* Препорачуваме слични објекти за вас да се споредат со.
* Ако немате спедитор ,ние ќе организираме нашата соработка спедитор за вас.
* Решавање на проблемите за вас.


Други карактеристики

Тип На Производ:
Токи
Метал Тип:
Цинк Легура
Функција:
Тока
Бренд Име:
TSDAS
Техника:
позлата
Тока Тип:
Pin-Токи
Број На Модел На:
Y-271
Материјал:
Метал
Употреба:
Појаси
Обликот:
правоаголник
Декорација:
Тока
Тежина:
79.5G
Големина:
10.7*7.5cm

Најдобри понуди

евтини Ирска Ирското Знаме Глеѓ Појас Тока висок квалитет сопствени направени сопствено ЛОГО метал појас тока
  • Неодамнешно

евтини Ирска Ирското Знаме Глеѓ Појас Тока висок квалитет сопствени направени сопствено ЛОГО метал појас тока

31200.00 DEN 25584.00

Ако сакате да видите повеќе производи, ве молиме да ја посетите нашата вебстраница : 1.Ние може да се прил

Трговија на големо 20 парчиња Црна Пиштол Метал Шиење на Кристал Декорирани Кука & Очи Шиење Копче Копче Acessories NK24
  • Неодамнешно

Трговија на големо 20 парчиња Црна Пиштол Метал Шиење на Кристал Декорирани Кука & Очи Шиење Копче Копче Acessories NK24

671.52 DEN 571.00

Опис : парична Казна изработка,убава и во деликатес Одлично за Граничи и Ивица, погоден за облека, торба,

20pcs/многу Метал Прилагодливи плоштадот прстен токи Бронза Sliver Облека Blet DIY Везана Багаж за Шиење рачно изработени Торба
  • Неодамнешно

20pcs/многу Метал Прилагодливи плоштадот прстен токи Бронза Sliver Облека Blet DIY Везана Багаж за Шиење рачно изработени Торба

181.44 DEN 147.00

Карактеристики : 100% сосема нов.Метал прилагодливи плоштадот прстен токи облека, појас DIY Везана Багаж за

Моден 10pc круг Кристал Кристал бикини конектори тока/Градник метал тока Beachwear Diamante конектор свадба декорација
  • Неодамнешно

Моден 10pc круг Кристал Кристал бикини конектори тока/Градник метал тока Beachwear Diamante конектор свадба декорација

321.12 DEN 321.00

Тип на производ : Мода 10pc круг сјајна Кристал Кристал бикини конектори тока / облека декорација тока Beachwe

WesBuck Бренд Крстот Вистински Токи Meltal Кул Цвет Појас Токи За Мажи за Појас Тока Западниот Појас Каубој Cowgirl Тока
  • Неодамнешно

WesBuck Бренд Крстот Вистински Токи Meltal Кул Цвет Појас Токи За Мажи за Појас Тока Западниот Појас Каубој Cowgirl Тока

599.52 DEN 240.00

Wes Buck Бренд Крстот Вистински Токи Meltal Кул Цвет Појас Токи За Мажи за Појас Тока Западниот Појас Каубој Cowg

Бесплатен Превозот на Големо 2 парчиња/број 6 Кристал Конектор Облека Тока Булчински Бикини Конектор Headband Конектор LSRC021
  • Неодамнешно

Бесплатен Превозот на Големо 2 парчиња/број 6 Кристал Конектор Облека Тока Булчински Бикини Конектор Headband Конектор LSRC021

DEN 576.00

Напомена : Ако цел износ е повеќе од Ние ќе брод на стоките од експрес за слободни превозот.Повратни инфо

M4 Нож DIY Произведуваат Директно џебен нож алатки Нож рачка за Прицврстување на завртка занитвам Нож рачка за Прицврстување
  • Неодамнешно

M4 Нож DIY Произведуваат Директно џебен нож алатки Нож рачка за Прицврстување на завртка занитвам Нож рачка за Прицврстување

523.20 DEN 497.00

Бесплатен превозот М4 Нож DIY Произведуваат Директно џебен нож алатки Нож рачка за Прицврстување на завр

Трговија на големо 100 парчиња Метал Внатрешни Flex Рамки Бакнеж Затворач Торба Монета Чанта за Шиење внатрешни чанта шарки Пролет
  • Неодамнешно

Трговија на големо 100 парчиња Метал Внатрешни Flex Рамки Бакнеж Затворач Торба Монета Чанта за Шиење внатрешни чанта шарки Пролет

DEN 1727.52

Опис На ПроизводотИме : Метал Чанта Внатрешна РамкаМатеријал : Метал ПролетГолемина : 8.5 CM 9cm 10cm 11cm 12cm 15cm ,