Алатка случај лента со алатки количка отпорност запечатени водоотпорен тркала случај Фотографска опрема кутија камера случајот со пред-намалување на пена

Алатка случај лента со алатки количка отпорност запечатени водоотпорен тркала случај Фотографска опрема кутија камера случајот

DEN 6605.00
-14 %
DEN 7680.00

Количина на стоки


Производот број : DY-6531
Јас може да се каже дека е најдобар квалитет на светот.
Опис на производот :
• Надворешни големина : 647*495*312mm
• внатрешна големина : 587*427*270mm
Тежина не со пред-намалување на пена : 9 кг
Тежина со пред-намалување на пена : 10.5 килограми
Тежина по пакување : 12.5 килограми
Водоотпорен ниво : IP67
Карактеристики : целосно ограден, dustproof, водоотпорен, силни и лесни. Комора со сунѓер за полнење, може да според големината на производот прилагодување лумен, shockproof ефект. Инаку обвивка заграда, алуминиум опции, може да се користи кога инструмент случај.
PLS Имајте предвид дека.оваа цена не вклучувајќи пена обвивка.
ако ви треба пена, поставата ќе треба да ме плаќаат екстра !
PLS контакт со мене за да ја промени цената.
ако не се во контакт со мене, а потоа јас ќе ви испрати случај без пена.


Други карактеристики

Тип:
тркала
Број На Модел На:
6531
Материјал:
ABS
боја:
Црна
Големина:
587*427*270MM

Најдобри понуди

30 Комплети DIY Сребрен Тон Панк Плоштадот Carre Облека Скок Заковки Studs Места Торба Чевли Облека Занаети Одлуки 12x12mm
  • Неодамнешно

30 Комплети DIY Сребрен Тон Панк Плоштадот Carre Облека Скок Заковки Studs Места Торба Чевли Облека Занаети Одлуки 12x12mm

DEN 253.92

30 Комплети DIY Сребрен Тон Панк Плоштадот Carre Облека Скок Заковки Studs Места Торба Чевли Облека Занаети Одл

10pcs/многу 8.5 cm Метал Чанта Рамка Рачка за Спојки Торба Чанта Додатоци Одлуки Бакнеж Затворач Заклучување на Античкиот Бронза
  • Неодамнешно

10pcs/многу 8.5 cm Метал Чанта Рамка Рачка за Спојки Торба Чанта Додатоци Одлуки Бакнеж Затворач Заклучување на Античкиот Бронза

615.36 DEN 585.00

10pcs / многу 8.5 cm Метал Чанта Рамка Рачка за Спојки Торба Чанта Додатоци Одлуки Бакнеж Затворач Заклучувањ

BDTHOOO 20PCS Метал Торба Закачалка Hummer Затворач Куче Тока Кука Копче Прстен Синџир за Справи со Чанта Багаж Хардверски Додатоци
  • Неодамнешно

BDTHOOO 20PCS Метал Торба Закачалка Hummer Затворач Куче Тока Кука Копче Прстен Синџир за Справи со Чанта Багаж Хардверски Додатоци

573.60 DEN 459.00

BDTHOOO 20 PCS Метал Торба Закачалка Hummer Затворач Куче Тока Кука Копче Прстен Синџир за Справи со Чанта Багаж

50sets бакар висок квалитет Солидна месинг Грб копчето метал snap копчето без Шиење Притиснете Studs Копчиња Snap Fastener
  • Неодамнешно

50sets бакар висок квалитет Солидна месинг Грб копчето метал snap копчето без Шиење Притиснете Studs Копчиња Snap Fastener

667.20 DEN 667.00

Информации за производот Име : Magenetic Копчето Количина : 50 парчиња Големина : 15mm Материјал : Бакар Слика :

бронза сребро црното злато на ѕвонење торба облека патентите главата патент pendant 1.5 cm kechain прстен приврзоци декорација
  • Неодамнешно

бронза сребро црното злато на ѕвонење торба облека патентите главата патент pendant 1.5 cm kechain прстен приврзоци декорација

1368.00 DEN 1300.00

бронза сребро црното злато на ѕвонење торба облека патентите главата патент pendant 1.5 cm kechain прстен приврз

10pc/многу чанта случај торба хардвер додаток женски торба специјален хардверски додатоци мали и левото уво копче мала торба
  • Неодамнешно

10pc/многу чанта случај торба хардвер додаток женски торба специјален хардверски додатоци мали и левото уво копче мала торба

858.24 DEN 730.00

Код : WB075 Материјал : Алуминиум Цинк Боја : полесни злато (може да се направи со цел)Употреба : хардвер дода

еден сет класичен вметнете со 65 cm стп кожа се справува со внатрешниот џеб linning водоотпорен вметнете за obag ева торба жените
  • Неодамнешно

еден сет класичен вметнете со 65 cm стп кожа се справува со внатрешниот џеб linning водоотпорен вметнете за obag ева торба жените

480.00 DEN 442.00

Драги пријатели , добредојдовте на нашата продавница , убаво да ви се исполнат во толку голем свет , било

5pcs Висок Степен на 12mm Ширина торба за на рака синџир чанта справи со чанта метал рака замени чанта рака торба делови
  • Неодамнешно

5pcs Висок Степен на 12mm Ширина торба за на рака синџир чанта справи со чанта метал рака замени чанта рака торба делови

DEN 1670.40

Информации за производот Име : синџир Количина : 5pcs C hain wideth : 12mm Синџир должина 120cm Материјал : железо,цинк