58 x 23mm Злато метална Рачка, Торба Рачка

58 x 23mm Злато метална Рачка, Торба Рачка

DEN 2304.00

Количина на стоки


58 x 23 мм Злато метал рака работ трим
Информации За Производот
- достапни во 20 PCS
- боја : златна
-Мерења :
58 x 23 mm
Повеќе Метал Рака Лизгачот & Тока Избори, Ве Молиме Кликнете Подолу На Сликата :
Ние нудиме прилагодување на голем број на производи, ги поздрави консултации. Пониска цена на големо количество.
Ако било какви прашања,ве молиме да бидат слободни да контакт.Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.
Ако не ви е дозволено да го нарачате неколку многу време или по Тоа да ве потсетам дека на пакети е дозволено да брод вашата адреса , Овој проблем од тука . Не грижете се !
Можете да нарачате на нив еден многу по еден . и ние би сакале да ви дадеме 6% попуст, ако цел повеќе места .
Плаќање и Шип документот
1. Ние го прифаќаме Рок на плаќање од страна на Зачувам/Alipay,исто Така, Paypal и Т/Т.
2. Купувачот е должен да ја напушти точна превозот адреса, име и презиме и точниот број на телефон.Парцела врати предизвикани од страна на погрешна адреса, нецелосни примачот име и купувачот не да ги собереш на ред е купувачот сопствената одговорност, и на поштенски нема да бидат вратени. Бесплатен превозот не значи дека нема поштенски трошоци, поштенски уште exsits. Ако бесплатен превозот цел враќаат поради лошо превозот информации, купувачот треба да биде одговорен за поштенски продавачот платени. Поштенски ќе се наплаќа врз основа на превозот бил и ќе биде намалена од наплата на износот.
3.Ние ќе ја испрати на предмети побрзо откако вашата уплата е завршен.Ние не гарантира испорака време на сите Меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е inpected.ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки,брокерски такси,давачки и даноци за увоз во вашата земја. Сите цени се прикажани во нашата продавница НЕ вклучува даноци, купувачот е одговорен за сите дополнителни трошоци настанати (ако ги има). Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака.Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки.Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци,и купувачи се одговорни за царински давачки.
Враќање & Наплата
1. Било која недостасува или оштетување на производот, ве молиме контактирајте со нас пред да се отвори спорот. Ние ќе ви одговориме брзо,и да ви даде задоволително решение. Ви благодариме!
2. Ве молиме чувајте го производот во неговата оригинална состојба и да ги преземат фотографии како доказ за враќање на парите или замена.
3. Човекот-направени штета, се користи објектот не е прифатен.
Повратни информации
1. За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
2. Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги,ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти неутрален (3-ѕвезда) или негативни (1, 2 ѕвезда) повратни информации. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите. Ви благодариме!


Други карактеристики

боја:
Злато
Тип:
Тока
Бренд Име:
Rongxiao
Материјал:
Метал
Тежина:
16g
Број На Модел На:
STB732
Име на производ:
метал рака
Внатрешна ГОЛЕМИНА:
58x 23mm
is_customized:
Yes
боја:
Многу Избор

Најдобри понуди

50pcs 4colors 53*21.5 mm четка заврши боја die лиење метал фитинг хардвер кеси додатоци завртка конектор закачалка целата
  • Неодамнешно

50pcs 4colors 53*21.5 mm четка заврши боја die лиење метал фитинг хардвер кеси додатоци завртка конектор закачалка целата

571.20 DEN 571.00

Информации за производот Име : Конектор закачалка Количина : 10pcs и 50pcs Боја : Четка антички месинг, сребро,

BDTHOOO 20PCS Метал Торба Закачалка Hummer Затворач Куче Тока Кука Копче Прстен Синџир за Справи со Чанта Багаж Хардверски Додатоци
  • Неодамнешно

BDTHOOO 20PCS Метал Торба Закачалка Hummer Затворач Куче Тока Кука Копче Прстен Синџир за Справи со Чанта Багаж Хардверски Додатоци

573.60 DEN 459.00

BDTHOOO 20 PCS Метал Торба Закачалка Hummer Затворач Куче Тока Кука Копче Прстен Синџир за Справи со Чанта Багаж

10pc/многу чанта случај торба хардвер додаток женски торба специјален хардверски додатоци мали и левото уво копче мала торба
  • Неодамнешно

10pc/многу чанта случај торба хардвер додаток женски торба специјален хардверски додатоци мали и левото уво копче мала торба

858.24 DEN 730.00

Код : WB075 Материјал : Алуминиум Цинк Боја : полесни злато (може да се направи со цел)Употреба : хардвер дода