Фондан Торта Декорирање Алатки Новата Фудбалска Топка Рачно Изработени Чоколадна Торта Калап За Печење Алатки За Еколошки Течни

Фондан Торта Декорирање Алатки Новата Фудбалска Топка Рачно Изработени Чоколадна Торта Калап За Печење Алатки За Еколошки Течни

DEN 144.00
-20 %
DEN 179.52

Количина на стоки

Ние гарантираме дека стилот е иста како што е прикажано на слики. Ви благодарам многу!
Ако има било какви проблеми во вашето купување, ве молиме ни e-mail пред да ја поднесете вашата оценка. Во употреба, инцизија за добар по завиткан во пластика заврши или стави гума бендови можат да се прелива течноста
Силиконски калап Карактеристики на Производот :
1. тоа обично трае околу 15-60 дена за сад, Европа и во други место во целиот свет.
Ние сме 100% Задоволство Гаранција на сите наши клиенти.
Повратни информации :
Бидејќи вашето мислење е многу важно за нас, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. Температура најниска температура од минус 40 степени, со максимална температура од 230 степени, топлината што е еднакво се замрзнати. По секоја употреба, може да се натопени во разредена детергент решение за 10-30 минути, измијте го со мека крпа за чистење, не користете груби средства за чистење топки и други предмети се чистат за да се избегне мувла штета предизвикана од гребнатини. Не гума, Гума, ниту пластика Пластични! Силика гел е камен на плажа, ниска-јаглерод средина.
3)ве Молиме обидете се да се обезбеди што детални информации што е можно за адреса,како и поштенски код,домашен телефон и мобилен телефон број. Ние ќе се обиде тешко да се реши проблемот за вас.
·Предмети кои ќе купат вкупниот износ над $7, ние ќе го испрати од страна на регистрирани пост или E-pack,ќ се земе 15-60 работни дена.
Превозот Метод
Превозот Ракување
Дојде време
Земја
Нормален Воздух mail
15-60 дена
Светот
Други Политики :
*Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.
Вашиот satisfication е нашата најголема моќ. Ако не се намали, што не може да се ослободи. По употреба, било суровина не ќе се држи на мувла. После миење ве молиме сува, ставен во кутија за складирање, на силициум реакција подложни на статички електрицитет, ќе се апсорбира ситни честички во воздухот и прашина, долгорочно кога не е во употреба, се избегне директна изложеност на воздух.
Услуги на клиентите е многу важно за нас. Ова е дел од мувла има празнина кога фабриката е отвораш, ослободување е да се олесни купувачи. Затоа, бебе материјали, медицински потрошен материјал, постојат голем број на силиконски производи. На висока јачина на силиконски флексибилност, отпорност на корозија, оптимална температура за готвење, печење, е најдобар суровини во директен контакт со храна, и да се едноставни и практични. Може да се рециклираат, трајни, ниска потрошувачка на енергија. Како што се : pacifiers, силикони пластика и слично.
4)Бидејќи разликата помеѓу различни монитори,сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ако најдете било каков проблем со нашиот предмети, ве молиме не двоумете се да се јавите во нашата служба за корисници тим во рок од 7 дена по приемот на објектот. На механички својства на стабилна структура, која има екстремни температура отпор, широк температура опсег.
·Ако сакате да ја смените вашата адреса, ве молиме контактирајте со нас.
·Ако сакате следење детали за во секое време,ве молиме љубезно изберете регистрирани пост. Ние ќе брод на вашиот оставајќи адреса, ве молиме бидете сигурни дека тоа вашата адреса за е точно. Силиконски Силикони главна компонента е силика А е присутен во песок, камен, кристал природни состојки. Ако сакате да го изберете вашиот сопствен превозот линија, ве молиме контактирајте со нас.
5)Ако руската Федерација клиент, ве молиме испратете ни го вашето целосно име и презиме, на друго место, можеби не доби стоки
Благодарам многу!!!
.


Други карактеристики

боја:
Пинк
Тип:
Торта Алатки
Бренд Име:
TUTULE
сертификација:
ФДУ
Број На Модел На:
М-A203
Материјал:
Силиконска Гума
Сексуално Сугестивна:
No
Функција:
Еко-Пријателски
Торта Алатки Тип:
Габи,
Непристојни Слика:
No
Спецификација:
7.5*7.5*1.2 cm
Тежина:
approximately 60g
Материјал:
Храна-одделение течни силиконска заштита на животната средина
Температура:
-40 ℃ -230 ℃
Употреба:
торта мувла

Најдобри понуди

1PC 10 инчен Јаглероден Челик Nonstick Торта Мувла DIY за Печење Пица Печење Алатка Правоаголна Печење Торта Јајце Курва Мувла
 • Неодамнешно

1PC 10 инчен Јаглероден Челик Nonstick Торта Мувла DIY за Печење Пица Печење Алатка Правоаголна Печење Торта Јајце Курва Мувла

DEN 335.52

Член Име : Торта Мувла Материјал : ФДУ Јаглерод+Не stick обложени Големина : 24.5 X18.5 X2.6 CM Боја : како прилог Сти

6 компјутери/постави Силикони Фондан Торта Декорирање Цвет Моделирање Пенкало Sugarcraft Цвет Моделирање Алатки
 • Неодамнешно

6 компјутери/постави Силикони Фондан Торта Декорирање Цвет Моделирање Пенкало Sugarcraft Цвет Моделирање Алатки

239.52 DEN 192.00

6 компјутери / постави Силикони Фондан Торта Декорирање Цвет Моделирање Пенкало Sugarcraft Цвет Моделирање А

силиконски калап 3 различни форми на мали ангели храна одделение фондан силиконски калапи за торта декорација
 • Неодамнешно

силиконски калап 3 различни форми на мали ангели храна одделение фондан силиконски калапи за торта декорација

199.20 DEN 169.00

59 / парчеРоуз Љубов моделирање силикон 3 D сапун мувла Торта декорација мувла Торта мувла manual за рачно из

3 парчиња /set силиконска лента калапи бетонската плоча мувла овошје носителот калапи цвет тенџере носителот мувла Канцеларија
 • Неодамнешно

3 парчиња /set силиконска лента калапи бетонската плоча мувла овошје носителот калапи цвет тенџере носителот мувла Канцеларија

DEN 720.00

Детали за производот : Превозот : Ние брод објектот преку Кина, Воздухот Mail пораки Или да се Изразат во 13

Нови Пристигнување Прекрасна Силикони Торта Мувла Кучето Коски Чоколадо Мувла Куче Шепа Торта Мувла Креативни Силиконски Калап
 • Неодамнешно

Нови Пристигнување Прекрасна Силикони Торта Мувла Кучето Коски Чоколадо Мувла Куче Шепа Торта Мувла Креативни Силиконски Калап

120.96 DEN 115.00

Големина на : 17.7 *15.7*1.5 cmтежина : 72 gМатеријал : храна одделение силиконскиПревозот И ПредавањеНие ќе брод

Mijiang Демонот Маска во Облик на Силиконски Калап DIY Фондан Торта Декорирање Алатки Чоколадо Sugarcraft Сапун Мувла Confeitaria
 • Неодамнешно

Mijiang Демонот Маска во Облик на Силиконски Калап DIY Фондан Торта Декорирање Алатки Чоколадо Sugarcraft Сапун Мувла Confeitaria

131.04 DEN 105.00

Информација За Производот : Mijiang Демонот Маска во Облик на Силиконски Калап DIY Фондан Торта Декорирање А

Никол Природни рачно изработени Сапун Силиконски Калап Тркалезна Форма со Цветни Дезени Бања Бомба Чоколадни Бонбони Одлуки Мувла
 • Неодамнешно

Никол Природни рачно изработени Сапун Силиконски Калап Тркалезна Форма со Цветни Дезени Бања Бомба Чоколадни Бонбони Одлуки Мувла

288.00 DEN 202.00

Добредојдовте на Никол ! Силиконски Калап ЕкспертИнформации за производот Бренд : Никол Материјал : Хра

Земјата Живот Матрицата за Торта Дизајн Фондан Торта Мрежа Матрицата Чипка Мувла Ткаенина Stencils Украсување Печење Алатки MST-29
 • Неодамнешно

Земјата Живот Матрицата за Торта Дизајн Фондан Торта Мрежа Матрицата Чипка Мувла Ткаенина Stencils Украсување Печење Алатки MST-29

826.08 DEN 496.00

Бамбус Шума Матрицата за Торта Дизајн Фондан Торта Мрежа Матрицата Чипка Мувла Ткаенина Stencils Украсувањ

COOKNBAKE DIY Силиконски Калап Hello kitty 4 Дупки Со Два Вида На Изразување Пудинг Чоколадна Торта Мувла Желе Мувла SICM-001-4
 • Неодамнешно

COOKNBAKE DIY Силиконски Калап Hello kitty 4 Дупки Со Два Вида На Изразување Пудинг Чоколадна Торта Мувла Желе Мувла SICM-001-4

111.84 DEN 101.00

1 Ние користиме високо квалитетни силиконски материјал, и има положено ФДУ и SGS сертификација 2 Објектот

силиконски калап фондан мувла новите Европски стил овална големи двојно рамка сува Темпо декоративни бонбони-отпорни, за торта
 • Неодамнешно

силиконски калап фондан мувла новите Европски стил овална големи двојно рамка сува Темпо декоративни бонбони-отпорни, за торта

522.72 DEN 470.00

Карактеристики : * 100% Сосема Нов и висок квалитет* Направен од висок квалитет на храна одделение силикон

Срцето Колачиња Крофни Силиконски Калап рачно изработени Сапун Калапи DIY Торта Чоколадни Бонбони Шеќер Пудинг Бисквит Мраз Калап
 • Неодамнешно

Срцето Колачиња Крофни Силиконски Калап рачно изработени Сапун Калапи DIY Торта Чоколадни Бонбони Шеќер Пудинг Бисквит Мраз Калап

DEN 287.52

1.29 5.99 10.99 1.448.89 2.59 22.54 3.49 [Материјал] : Висок квалитет на храна одделение флексибилни силикони [Colour] : Случај

1Pcs Ангел форма Силикони Фондан Мувла Птица Торта Декорирање Мувла Чоколадо Девојка Лице Мувла toppers Кујна Додатоци Bakeware
 • Неодамнешно

1Pcs Ангел форма Силикони Фондан Мувла Птица Торта Декорирање Мувла Чоколадо Девојка Лице Мувла toppers Кујна Додатоци Bakeware

319.68 DEN 288.00

1 Pcs Ангел форма Силикони Фондан Мувла Птица Торта Декорирање Мувла Чоколадо Девојка Лице Мувла toppers Куј

Luyou рачно изработени damask свитоци силиконски калап барок стил sugarcraft фондан мувла торта декорирање алатки FM1248
 • Неодамнешно

Luyou рачно изработени damask свитоци силиконски калап барок стил sugarcraft фондан мувла торта декорирање алатки FM1248

100.80 DEN 96.00

Мин Нарачката е 7 ДОЛАРИ! Може Да Се Меша Цел.Ако вашата цел е помалку од $7, Ние ќе биде предаден, Кина Пост

FILBAKE 35 Клетки Мини Љубов Срце Облик на Силиконски Торта Калап за Печење Колачи, Колачи Украсување Алатки, Калапи 5ML
 • Неодамнешно

FILBAKE 35 Клетки Мини Љубов Срце Облик на Силиконски Торта Калап за Печење Колачи, Колачи Украсување Алатки, Калапи 5ML

282.72 DEN 229.00

Материјал : Храна безбедно силикониБоја : БелаГОЛЕМИНАвкупната големина : 30*17.5 cm / 11.8*6.8"A H масла Големина

Роуз Украсување Поставите Цвет Veiner Калап за Petal Жито Декорација Stainess Челик Машина Дизајн Цвет Форма Фондан Торта Алатки
 • Неодамнешно

Роуз Украсување Поставите Цвет Veiner Калап за Petal Жито Декорација Stainess Челик Машина Дизајн Цвет Форма Фондан Торта Алатки

DEN 593.28

Роуз Украсување Поставите Цвет Veiner Калап за Petal Жито Декорација Stainess Челик Машина Дизајн Цвет Форма Фон