Четири Квадратни Силиконски Калап Мраз бикарбоната Торта Кифла Сапун Cupcake DIY Калапи

Четири Квадратни Силиконски Калап Мраз бикарбоната Торта Кифла Сапун Cupcake DIY Калапи

DEN 157.00
-28 %
DEN 218.88

Количина на стоки


Опис : Боја : Розова Материјал : Силикон Количина : 1pc Внатрешна дупка Големина : (1cm=0.3937 инчи) околу Четири - Square : 6.6 cm x 6.6 cm x 3cm Може да издржи температура опсег : - 40 ~ 220 c Невкусна, не-токсични, отпорност на прашина, трајни, impermeable, лесен за чистење. Можете да diy со вашето семејство ! Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!
Пакетот вклучува : 1 x 100% рачно изработени Мувла


Други карактеристики

Тип:
Торта Алатки
Бренд Име:
OOTDTY
Материјал:
Силикони
Функција:
Еко-Пријателски,Порибено
сертификација:
CE / ЕУ
Торта Алатки Тип:
Габи,
Број На Модел На:
D9184

Најдобри понуди

Luyou рачно изработени damask свитоци силиконски калап барок стил sugarcraft фондан мувла торта декорирање алатки FM1248
 • Неодамнешно

Luyou рачно изработени damask свитоци силиконски калап барок стил sugarcraft фондан мувла торта декорирање алатки FM1248

100.80 DEN 96.00

Мин Нарачката е 7 ДОЛАРИ! Може Да Се Меша Цел.Ако вашата цел е помалку од $7, Ние ќе биде предаден, Кина Пост

Бесплатен превозот 3D зголеми цвет силиконски калап,фондан калапи,шеќер занает алатки,чоколадо мувла ,сапун свеќа калапи за колачи
 • Неодамнешно

Бесплатен превозот 3D зголеми цвет силиконски калап,фондан калапи,шеќер занает алатки,чоколадо мувла ,сапун свеќа калапи за колачи

DEN 768.00

Бесплатен превозот 3 D зголеми цвет силиконски калап,фондан калапи,шеќер занает алатки,чоколадо мувла ,с

Pirate луѓе фондан торта силиконски калап рачно изработени занаетчиски чоколадна бисквит мувла торта декорација десерт мувла
 • Неодамнешно

Pirate луѓе фондан торта силиконски калап рачно изработени занаетчиски чоколадна бисквит мувла торта декорација десерт мувла

258.24 DEN 206.00

Услуги на клиентите е многу важно за нас Затоа, бебе материјали, медицински потрошен материјал, постоја

2 ПАРЧИЊА Силиконски 3D Gingerbread и Чоколадо Куќа Калап За Божиќ Дрво Декорација Прекрасна Двојка Cookie Торта Bakeware Мувла
 • Неодамнешно

2 ПАРЧИЊА Силиконски 3D Gingerbread и Чоколадо Куќа Калап За Божиќ Дрво Декорација Прекрасна Двојка Cookie Торта Bakeware Мувла

913.44 DEN 557.00

Забелешка!!! Многу продавачи на aliexpress користат лажни силиконски материјал за да копирате WALFOS производи

силиконски торта мувла мали Велигденски јајца рачно изработени сапун мувла 6 дупка за обновување на владата DIY калапи E595
 • Неодамнешно

силиконски торта мувла мали Велигденски јајца рачно изработени сапун мувла 6 дупка за обновување на владата DIY калапи E595

164.16 DEN 156.00

силиконски торта мувла мали Велигденски јајца рачно изработени сапун мувла 6 дупка за обновување на вла

Помош Форма На Силиконски Калапи Чипка Граница Мувла Фондан Торта Храна Силиконски Калапи Шеќер Занает Алатки Чоколадо Bakeware
 • Неодамнешно

Помош Форма На Силиконски Калапи Чипка Граница Мувла Фондан Торта Храна Силиконски Калапи Шеќер Занает Алатки Чоколадо Bakeware

148.80 DEN 106.00

Помош Форма На Силиконски Калапи Чипка Граница Мувла Фондан Торта Храна Силиконски Калапи Шеќер Занает

Luyou Принцеза Кралица Круни 3D Силиконски Калап Фондан Торта Калапи Торта Декорирање Алатки DIY Чоколадо и Слатки Габи FM1133
 • Неодамнешно

Luyou Принцеза Кралица Круни 3D Силиконски Калап Фондан Торта Калапи Торта Декорирање Алатки DIY Чоколадо и Слатки Габи FM1133

96.00 DEN 91.00

Мин Нарачката е 7 ДОЛАРИ! Може Да Се Меша Цел.Ако вашата цел е помалку од $7, Ние ќе биде предаден, Кина Пост

Mijiang Демонот Маска во Облик на Силиконски Калап DIY Фондан Торта Декорирање Алатки Чоколадо Sugarcraft Сапун Мувла Confeitaria
 • Неодамнешно

Mijiang Демонот Маска во Облик на Силиконски Калап DIY Фондан Торта Декорирање Алатки Чоколадо Sugarcraft Сапун Мувла Confeitaria

131.04 DEN 105.00

Информација За Производот : Mijiang Демонот Маска во Облик на Силиконски Калап DIY Фондан Торта Декорирање А

1PCS Силикони Среќен Роденден Круг Торта Мувла Пан Кујна Печење Алатки Мувла Леб Пита Flan Курва Колачи Bakeware Украсување E590
 • Неодамнешно

1PCS Силикони Среќен Роденден Круг Торта Мувла Пан Кујна Печење Алатки Мувла Леб Пита Flan Курва Колачи Bakeware Украсување E590

190.08 DEN 180.00

1 PCS Силикони Среќен Роденден Круг Торта Мувла Пан Кујна Печење Алатки Мувла Леб Пита Flan Курва Колачи Bakewa

Роуз Украсување Поставите Цвет Veiner Калап за Petal Жито Декорација Stainess Челик Машина Дизајн Цвет Форма Фондан Торта Алатки
 • Неодамнешно

Роуз Украсување Поставите Цвет Veiner Калап за Petal Жито Декорација Stainess Челик Машина Дизајн Цвет Форма Фондан Торта Алатки

DEN 593.28

Роуз Украсување Поставите Цвет Veiner Калап за Petal Жито Декорација Stainess Челик Машина Дизајн Цвет Форма Фон

6 компјутери/постави Силикони Фондан Торта Декорирање Цвет Моделирање Пенкало Sugarcraft Цвет Моделирање Алатки
 • Неодамнешно

6 компјутери/постави Силикони Фондан Торта Декорирање Цвет Моделирање Пенкало Sugarcraft Цвет Моделирање Алатки

239.52 DEN 192.00

6 компјутери / постави Силикони Фондан Торта Декорирање Цвет Моделирање Пенкало Sugarcraft Цвет Моделирање А

Mijiang Забната Паста за заби Четка за заби Торта Машина Slicer Поставите Фондан Cookie Торта Декорирање Алатки DIY Кујна Додатоци
 • Неодамнешно

Mijiang Забната Паста за заби Четка за заби Торта Машина Slicer Поставите Фондан Cookie Торта Декорирање Алатки DIY Кујна Додатоци

156.96 DEN 126.00

Добредојдовте на нашата продавницаMijiang Забната Паста за заби Четка за заби Торта Машина Slicer Поставите Ф

Дијамант во Облик на Pendant Монистра Кастинг Кристал Калапи Јасно Епоксидна Силиконска Смола Течни Мувла DIY Накит Одлуки Занает
 • Неодамнешно

Дијамант во Облик на Pendant Монистра Кастинг Кристал Калапи Јасно Епоксидна Силиконска Смола Течни Мувла DIY Накит Одлуки Занает

DEN 191.52

1.29 5.99 10.99 1.448.89 2.59 22.54 3.49Опис на производот : Материјал : Мувла е направен од силикон кој е флексибилен, отп

Гроздобер Art Nouveau се Соочува со маска на главата Formas Де Силиконски Калап Фондан Торта Калапи Чоколадо Габи, Кујнски Прибор
 • Неодамнешно

Гроздобер Art Nouveau се Соочува со маска на главата Formas Де Силиконски Калап Фондан Торта Калапи Чоколадо Габи, Кујнски Прибор

383.52 DEN 211.00

Опис големина : 9.5 CM*9.5 CM тежина : 59g Боја : розова Пакување : OPP вреќа Материјал : 100% Храна Одделение Силикон

Земјата Живот Матрицата за Торта Дизајн Фондан Торта Мрежа Матрицата Чипка Мувла Ткаенина Stencils Украсување Печење Алатки MST-29
 • Неодамнешно

Земјата Живот Матрицата за Торта Дизајн Фондан Торта Мрежа Матрицата Чипка Мувла Ткаенина Stencils Украсување Печење Алатки MST-29

826.08 DEN 496.00

Бамбус Шума Матрицата за Торта Дизајн Фондан Торта Мрежа Матрицата Чипка Мувла Ткаенина Stencils Украсувањ