HTD 3M, Мерењето Појас, Затворени-јамка, 390mm должина, 130 заби, 6mm ширина

HTD 3M, Мерењето Појас, Затворени-јамка, 390mm должина, 130 заби, 6mm ширина

DEN 170.00
-0 %
DEN 170.40

Количина на стоки


Опис На Производот :
HTD 3 M, Мерењето Појас, Затворени-јамка, 390mm должина, 130 заби, 6mm ширина
Производ Функција :
Одговара за HTD 3 M Времето Макара
Материјал : Neoprene Гума со Fiberglass Армирано
Теренот : 3мм
Должина : 390mm
Забот Број : 130
Ширина : 6mm
Тип : Затворени-јамка
Количина : 1pcs/5 компјутери/ 10pcs
Испорака :
. Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест. Ние ќе ја испрати на тоа емс во рок од 10 дена onc e плаќањето е завршено освен некои од објектите кои водат време листа од посебни и Кинеската традиционална празници.
. Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашите елементи е прегледан.
. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки, итн и увозни даноци од вашата земја. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака.
. Ако не го добиете вашиот објект на време, ве молиме контактирајте со нас веднаш, за понатамошна помош. Ви благодариме за вашето разбирање.
Се враќа :
. Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на објекти, во рок од 15 дена од вашата приемот на предмети за било каква причина.
. Купувачот треба да бидете сигурни дека предмети вратени се во нивната оригинална услови. Ако објектите се оштетени или загубени за време на враќање, купувачот треба да бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба.
. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки. Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите.
Гаранција & Одржување :
. Ние ќе им понуди на 1-месец слободна замена. Купувачите можат да поднесат барање за замена во рок од 15 дена од вашиот прима објекти.
. Купувачот треба да се врати предметите во оригиналниот условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање.
. Ние исто така, обезбеди 12-месечно бесплатно одржување. Купувачот треба да се врати предметите во оригиналниот условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање. Ако било кој дел е потребно да се замени, купувачот, исто така треба да се плати за трошоците на делови за да биде заменет.
. Пред да се врати на предмети, ве молиме потврдете го врати адреса и логистички метод со нас. Откако ќе се даде на објекти на логистичка компанија, ве молиме да ни ги испратите на следење на број. Штом ќе добиете предмети, ние ќе го поправи или размена нив ПОБРЗО.
Повратни информации :
. За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
. Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.


Други карактеристики

Број на Компјутери:
1pc, 5pcs, 10pcs
Број На Модел На:
HTD 3M-390-6
Тип:
времето појас
Бренд Име:
ROBOTDIGG
Материјал:
Гума
Standard or Nonstandard:
Стандард

Најдобри понуди

Трговија на големо 10Meters СПИ S8M отвори времето појас S8M-10 Ширина 10мм Теренот 8мм STS S8M времето појас СТП со челик core
  • Неодамнешно

Трговија на големо 10Meters СПИ S8M отвори времето појас S8M-10 Ширина 10мм Теренот 8мм STS S8M времето појас СТП со челик core

DEN 1680.00

Гаранција & Одржување : Ние нудиме на 1месец слободна замена.00 10 ДеталиОБЛИКОТ SELEETION ГРАФИКИспорака : Ког

Бесплатен Превозот 10Meters T5 отвори времето појас T5-16 ширина 16mm полиуретан со челик core Метрички трапезоидна појас T5
  • Неодамнешно

Бесплатен Превозот 10Meters T5 отвори времето појас T5-16 ширина 16mm полиуретан со челик core Метрички трапезоидна појас T5

DEN 1344.00

Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите.Пред да се врати на предмети, ве мо

8pcs 40 заби GT2 Времето Макара Понесе 8мм + 5 Метри GT2 времето Појас Ширина 6mm 2GT времето појас макара за 3D бесплатен превозот
  • Неодамнешно

8pcs 40 заби GT2 Времето Макара Понесе 8мм + 5 Метри GT2 времето Појас Ширина 6mm 2GT времето појас макара за 3D бесплатен превозот

DEN 1224.00

Пакетот Листата ги Вклучува, како Следи : 8pcs x 40 Заби GT2 Алуминиум Времето Pulleys Понесе 8мм16pcs x М3 setscrews1pcs x Ал