Бензин Ранец 43cc Долго Стигнат до северниот Пол четка машина со Бензински Синџир Видов Четка Дрво Машина Pruner

Бензин Ранец 43cc Долго Стигнат до северниот Пол четка машина со Бензински Синџир Видов Четка Дрво Машина Pruner

DEN 12240.00

Количина на стоки


СПЕЦИФИКАЦИЈА
Четка машина
Моторот Modle
1 E40 F-5 2-мозочен Удар
Зафатнина
42.7 cc
Fule Капацитет На Резервоар
1200ml
Fule
бензин 25 : две циклус масло 1
Моќност
1.25 kw/6500rpm
Пол Дијаметар
28mm/26mm
G. W/W Н.
8.5/7.5 килограми
Моторот Картон
33*29*23cm
Вратило Картон
165*9.5*10см
Ние сме производителот за пила и четка машина
ние може да обезбеди сите видови на резервни делови за вас.
Делови Модели : Komatsu Синџир Видов Делови : 2500/3800/4500/5200/5500/5800/6200 синџир видов делови итн. Stihi Синџир Видов Делови : MS 070, 170, 180, 250, 290, 380, 381 синџир видов делови итн. Husqvana Синџир Видов Делови : Hus 55, 61,137,142, 268, 272, 340, 365, 372 синџир видов делови итн. Бензин Четка Машина Делови : 1 E34 F, 1 E36 F, 1 E40 F-5, 1 E40 F-6, 1 E44 F-5 четка машина делови итн. Бензин Земјата дупчалка со спирална бургија Делови : 1 E40 F-5, 1 E44 F-5 земјата дупчалка со спирална бургија делови итн. Мулти-Функции Алатки Делови : 1 E34 F, 1 E36 F, 1 E40 F-5, 1 E40 F-6, 1 E44 F-5 мулти алатки делови итн
1.Предмети ќе брод во 810days по направи плаќање успех. 2.Ве молиме проверете ги weitht и пакување големина за детали. Ние брод на стоките според клиентот избор. Општо земено 3.Ако имате DHL ТНТ ПРОЗОРЦИ сметка или сакате да го користите други couriess дека не се покажа за да се избере, ве молиме да ни кажете превозот на товар пред да се направи исплата.Ние, исто така, се очекуваат повеќе совршенство на Alibaba е превозот пресметка. ПРОЗОРЦИ ЕМС DHL FEDE SF .ако вашата адреса далечински управувач, ние ќе наплатиме 45дополнителни такси 4.Увозни давачки,даноци и давачки кои не вклучувајќи ги во објектот цена или на превозот обвиненија. 5.Во врска со бесплатен превозот, со цел да испрати повеќе непречено или брзо, ние може да ги промените курир. 6.Ние не сме одговорни за било несреќи,одложувања или други прашања што се случиле со превозот услуга. 7.Избегнувајте клиентот данок проблем, ние ќе ги прогласи ПОДАРОК или по клиенти барање со ниска цена на царинската декларација етикета. Гаранција & политика на враќање 1.Секој Предмети од YUNSEN АЛАТКИ со ГАРАНЦИЈА. 2.Ако добиете не успеа предмети pls. контактирајте со веднаш. Ние обично нудат 3 дена за проверка на клиентите.И Не барајќи принципот на размена. 3.Откако ќе ги проверите photoes на оштетениот објект или photoes дека може да се докаже причината зошто треба да се вратите, ние ќе се организира.s.а.стр. 4. Сите не успеа предмети вратени треба да бидат испратени од страна на Регистрирани воздухопловната/кина пост воздух mail/HK пост воздух пошта ЕМС ПРОЗОРЦИ DHL ТНТ Iparcel или други изразат во вашата земја, ви благодарам. 5.Ако не успеа објектот не поради неточни операција ние само ќе ги сноси товар полнење. thxs. Плаќање 1.Ние прифаќаме зачувам /western union /Alipay/ paypal 2.Било прашање pls. контактирајте со нас. Повратни информации 1.вашата повратна информација е од исклучително значење за нас. 2.ако у се задоволни, ние го цениме вашиот позитивен фидбек. 3.контакт со нас ако имате било какви негативни повратни информации, ние ќе се обидеме потрудиме да се справи со ситуацијата


Други карактеристики

Функција:
Против Пролизгување,Принудени Воздух За Ладење,2-Мозочен Удар,Еден Цилиндар
Сечење Тип:
Директно Метал Сечилото
сертификација:
CE,EMC
Моќност Тип:
Бензински / Гас
Број На Модел На:
BC43

Најдобри понуди

ОЕМ Квалитет! Управувано bevel опрема вратило 220mm за 170F(7HP)Гас на Моторот или 170F/173F 4~5HP Дизел Мотор Придвижуван Фарма/Градина
  • Неодамнешно

ОЕМ Квалитет! Управувано bevel опрема вратило 220mm за 170F(7HP)Гас на Моторот или 170F/173F 4~5HP Дизел Мотор Придвижуван Фарма/Градина

DEN 1080.00

ОЕМ Квалитет! Управувано bevel опрема вратило 220mm за 170 F(7 HP)Гас на Моторот или 170 F / 173 F 4~5 HP Дизел Мотор Придв

ОЕМ Квалитет! Спојката Вилушка Окното за 170F(7HP)Гас на Моторот или 170F/173F 4~5HP Дизел Мотор Придвижуван Фарма/Градина Tillers
  • Неодамнешно

ОЕМ Квалитет! Спојката Вилушка Окното за 170F(7HP)Гас на Моторот или 170F/173F 4~5HP Дизел Мотор Придвижуван Фарма/Градина Tillers

DEN 1080.00

ОЕМ Квалитет! Спојката Вилушка Окното за 170 F(7 HP)Гас на Моторот или 170 F / 173 F 4~5 HP Дизел Мотор Придвижуван Фа