НОВИ 3110 Tripod Преносни 3 Начин Главата + торба За Камерата Nikon, Sony Канон телефон

НОВИ 3110 Tripod Преносни 3 Начин Главата + торба За Камерата Nikon, Sony Канон телефон

DEN 638.00
-5 %
DEN 671.52

Количина на стоки


Карактеристики : Остварување на вашите tripod совршено ниво Идеален за надворешна употреба, патување и тајмерот пука Лесно да се постави и да ги чува (Само за потреби на неколку секунди) Вграден во балон ниво 360° хоризонтална и 90° вертикална вртливата со 3-начин главата Цврсти Безбедносни 4 Дел Алуминиум Нозе, со Не се Лизга Нозе, Брзо ослободување нога заклучување Зафат за прилагодување на главата позиција Лесен и пренослив Компатибилен со сите Камери и Camcorders Поддршка на мали до средни телескопи, големи огнено оружје, рачни оптика (како двоглед), забележување на т.н " домет, и слични апликации. Корисни за постигнување на прецизна рамка на слика, или кога повеќе од една слика се направени од иста сцена, на пример, кога групирање на изложеност
Спецификација : Максимална Висина : 40.16 во (1020mm) Минималната Висина : 13.78 во (350mm) Укината Должина : 13.58 во (345mm) Max. Цевка со дијаметар : 0.66 во 16.8 mm Максимална Tripod Оптоварување : 2.5 kg Глава тип : 360° вртливата течност главата Нога заклучување тип : авто-усогласување на метал брзо-флип нога брави Meterial : 1/4 алуминиум Пакет Тежина : 430g
Пакет се вклучени : 1 x 40 инчи tripod ( Глава Вклучени ) 1 x Најлон за Носење
Превозот
Превозот известување ќе биде испратена до вас, откако вашата нарачка е испраќаат.
Вашата цел ќе биде предаден во рок од 1-2 работни дена откако ќе добиеме вашата уплата.
Ние не сме одговорни за било царински давачки направени во странските царински.
Ние не бродот на викенд или државни празници.
Ние не нудиме во комбинација превозот попуст, доколку не е поинаку наведено во аукција.
Ако ви треба брза испорака, треба да плаќаат екстра postcharge и контактирајте со нас пред да ја купите.
Контактирајте Со Нас
Почитувани купувачи, ние го цениме вашиот бизнис. Вашиот признавање ќе се направи ни повеќе сигурни да се развие бизнис и служат подобро.
Нашата цел е да бидете сигурни дека сте среќни купувачот и пријатен шопинг со нас. Ние имаме разбирање за загриженоста и фрустрации можеби ќе мора, и ќе се направи нашите напори за решавање на прашањето. Ве молиме да ни даде можност да го реши секој проблем.
Ние сме ракување со голем волумен пораки секој ден. Ве молиме дозволете ни да се одговори на вашата е-пошта во 24hrs. (Понеделник Сабота).


Други карактеристики

Укината Должина (mm):
350
Пакет:
Yes
Тип:
Професионални Tripod
Тежина (g):
430
Материјал:
Алуминиум
Макс Extened Должина (mm):
1020
Употреба:
Дигитална Камера
Бренд Име:
WF
Број На Модел На:
3110A

Најдобри понуди

Камерата Подвижни Хидраулични Универзална Tripod Три нозе Поддршка Заградата Стои Планината со Количка за Хексадецимален Орев
 • Неодамнешно

Камерата Подвижни Хидраулични Универзална Tripod Три нозе Поддршка Заградата Стои Планината со Количка за Хексадецимален Орев

858.72 DEN 790.00

Опис На ПроизводотСпецификации : Модел : Завртка големина : 3 / 8 заврткаВисината од земјата : 75mmЕдна нога

Miliboo MTT705A Алуминиум Легура Преносни Monopod &Tripod За Професионална видео камера /Видео/dslr фото Застане ,со Хидраулични
 • Неодамнешно

Miliboo MTT705A Алуминиум Легура Преносни Monopod &Tripod За Професионална видео камера /Видео/dslr фото Застане ,со Хидраулични

14023.68 DEN 7292.00

5 Бренд име : miliboo Тип : Професионална камера monopod Модел : Iron Tower MTT705 A Тежина : 2kg Главата модел : Професионал

miliboo MTT704B Фотографски Карбонски Влакна Дигитална Камера Tripod Лесни се Вари Панорамска Глава Monopod Камера Чкембе
 • Неодамнешно

miliboo MTT704B Фотографски Карбонски Влакна Дигитална Камера Tripod Лесни се Вари Панорамска Глава Monopod Камера Чкембе

21092.16 DEN 10968.00

5Производ ПараметарМодел : MTT704 BМатеријал : Јаглерод ВлакнаЦевка со дијаметар : 39mm / 25ммДебелина на ѕид : 1.

Про Q620 Професионални Алуминиум Легура Tripod Monopod За dslr фото Камера за Видео влез за DV Рекордер мала Тежина Преносни
 • Неодамнешно

Про Q620 Професионални Алуминиум Легура Tripod Monopod За dslr фото Камера за Видео влез за DV Рекордер мала Тежина Преносни

8160.00 DEN 5794.00

14 kgПакетот Вклучува : П620 tripod со топката главата x1Глава топката заштитник торба x1Tripod торбичката x1Оригин

miliboo MTT602A Професионални Tripod се Залагаме за Камера,со Хидраулични Главата Топката Комплет во Стабилна Дизајн за Дигитални
 • Неодамнешно

miliboo MTT602A Професионални Tripod се Залагаме за Камера,со Хидраулични Главата Топката Комплет во Стабилна Дизајн за Дигитални

15906.24 DEN 8271.00

5Mo del : Кула MTT602 AМатеријал : алуминиум легураЦевка со дијаметар : 22mm / 16mmЦевка ширина : 101mmВчитај : 10kgРабота

Преносни Универзална Tripod Дигитална Камера За Видео Камера Видео Навалите Пан Главата За Камерата Висок Квалитет
 • Неодамнешно

Преносни Универзална Tripod Дигитална Камера За Видео Камера Видео Навалите Пан Главата За Камерата Висок Квалитет

517.44 DEN 424.00

html{маргина : 0;баласт : 0;border : 0;вебкиттекстsizeја прилагодува : 100% ;msтекстsizeја прилагодува : 100% }html,body,div,span,objec

Neewer Про Видео Камера Tripod 61 инчи Алуминиумска Легура со 360 степени Течност Влечете Главата Брз Чевли Плоча Меур Ниво
 • Неодамнешно

Neewer Про Видео Камера Tripod 61 инчи Алуминиумска Легура со 360 степени Течност Влечете Главата Брз Чевли Плоча Меур Ниво

3825.60 DEN 3635.00

НАПОМЕНА : има промени на нашите во Странство магацин, нашите ЕУ клиенти да нарачате производот од нашит

ZOMEI Z699C Професионални Преносни Патување Карбонски влакна камера Tripod Monopod+Топката главата за Дигитални SLR dslr фото
 • Неодамнешно

ZOMEI Z699C Професионални Преносни Патување Карбонски влакна камера Tripod Monopod+Топката главата за Дигитални SLR dslr фото

6192.00 DEN 4396.00

започнете Цена : $116.25 Цена : $83.00 Цена : $41.99 Цена : $94.25 Цена : $64.97 Цена : $83.00крајотНова верзија, надградени Z699

Преносни Патување 888C мала Тежина Професионални Карбонски Влакна Камера Tripod Monopod Со Топката Главата За dslr фото SLR DHL
 • Неодамнешно

Преносни Патување 888C мала Тежина Професионални Карбонски Влакна Камера Tripod Monopod Со Топката Главата За dslr фото SLR DHL

10176.00 DEN 7225.00

Ние само брод да се потврди цел адреси.Спецификации : Модел : Q888 CМатеријал : Јаглерод ВлакнаГлава тип : 360

Нова Професионална Видео Камера видео камера Tripod Комплет со tripod Главата Тешки Камера Додатоци се Залагаме за dslr фото/SLR/Камери
 • Неодамнешно

Нова Професионална Видео Камера видео камера Tripod Комплет со tripod Главата Тешки Камера Додатоци се Залагаме за dslr фото/SLR/Камери

DEN 11952.00

Нова Професионална Видео Камера видео камера Tripod Комплет со tripod Главата Тешки Камера Додатоци се Залаг

Berno Нови IF19 Алуминиум Преносни Tripod Комплет Професионално Патување Фотографија Tripod Отстранлив Tripod Со Главата За Дигитална
 • Неодамнешно

Berno Нови IF19 Алуминиум Преносни Tripod Комплет Професионално Патување Фотографија Tripod Отстранлив Tripod Со Главата За Дигитална

DEN 5211.84

Детали За ПроизводотНаслов : Benro IF19 Tripod Алуминиум Преносни Патување Tripods За Камерата Reflexed Monopod 5 Дел Носи

Q777C Карбонски Влакна Преносни Патуваат Продолжување Tripod Monopod + Топката Главата за dslr фото Камера DHL Бесплатен превозот
 • Неодамнешно

Q777C Карбонски Влакна Преносни Патуваат Продолжување Tripod Monopod + Топката Главата за dslr фото Камера DHL Бесплатен превозот

9504.00 DEN 6748.00

И сите клиенти кои купиле нашите производи како и нашите видео камера опрема Погоден за повеќето дигита