1Pcs Нови 700C 38mm clincher rim Патот велосипед мат UD јаглерод влакна велосипед тркала прирабници со алуминиумска легура кочница површината Слободен брод

1Pcs Нови 700C 38mm clincher rim Патот велосипед мат UD јаглерод влакна велосипед тркала прирабници со алуминиумска легура кочница

DEN 5039.52

Количина на стоки

)
1 Pcs тркала rim (цената е за еден rim)
W e ight : прибл 470g/еез
Велосипед Тип : Патот Велосипед
Помина Европа EN14781 Стандарди и ЈАПОНИЈА JIS Стандарди. Што повеќе, можеме да го прифатиме DIY за производи, како што се додавање на вашето име, промена на бојата и вашиот претпочитаат шема.
Повратни информации :
1 Ние зависи од нашите задоволството на клиентите за да се успее.
Сакаат да имаат голем шопинг искуство тука!. Испорака :
1 пратката е бесплатен превозот преку воздух mail, доколку пакет тежина е повеќе од 2kg или пакет големина е поголема од 90СМ, ние ќе ги искористиме EMS и сл или Брод со две парцели или повеќе парцели со авион mail. Ние препорачуваме да изберете ЕМС . Ако купувачот не ја прими стоката во долго време, се надеваме дека купувачот може да го контактирате вашиот царинските или локалните поштата, со цел да се добие стоки наскоро.
3 квалитетот на Производот програма за обработка на текст :
1) купувачот да ја врати стоката за нас и одговорен за враќање превозот на трошоците; откако ќе ја прими стоката ,ние ќе испрати нов производ за купувачот и се плати за испраќање превозот цена.
2 Ако сте задоволни со нашата предмети, ве молиме да ни остават позитивен фидбек.Ако ви треба нашиот производ во итност, ве молиме да не избере Кина Пост Воздух Mail.4 mm
Крај : сјај / мет (default мат)
Материјал : 3 K / UD / 12 K карбонски влакна+алуминиумски кочница површина (default UD јаглерод +алуминиумски кочница површината)
Дупка грофот : 16/ 18/ 18 G3/ 20/ 21/ 21 G3/ 24/ 28/ 32/ 36 (ве Молиме изберете ја вашата потреба на дупки, се од 16 до 36 дупки може да се прилагоди,Ако треба и други дупки , ве молиме да бидат слободни да контакт .
2 Човек-направени се оштетени, купувачи да преземе целосна одговорност.
2 Настава : тежината и големината ние означени во пакет детали не е вистинската тежина и големина на стоката, ако ви треба да ја знаат реалната тежина и големина, вие само треба да контактирате со нас.
2) Ако стоката (вкупна цена вклучувајќи го и превозот е помалку од 10 USD) има проблеми со квалитетот, ние ќе испрати нов производ во купувачот следна цел; ако купувачот не планирате да направите нова цел во блиска рок, купувачот може да го плати ја превозот цена и побара повторно да прати нов производ.
По-продажбата на услугата :
Ние ќе ги провери стоката квалитет пред пратката. 3 за време на Испорака :
1) Транспорт развиените земји е околу 7-45 дена
2) Далечински земји е околу 2-8 недели 4 Ако купувачот сакаат повеќе да ги користат побрзо превозот метод, како и ЕМС, DHL и сл, ве молиме да комуницирам со нас за зголемување на превозот. Ние се посвети на себе си да се направи со висок квалитет, но со евтини цена јаглерод велосипед делови, Ние го поздравуваме соработници од целиот свет да трговија на големо и нарачана. Поради даночни проблем, купувачот одбие да го прими стоката, купувачот треба да се Одговорни за товарни надвор и дома. Ние ќе остави позитивни повратни информации да ви подоцна. Затоа, вашите повратни информации е од исклучително значење за нас.
5 Настава : превозот времето е зависи од купувачот царинење време или виша Сила.
Една година гаранција за квалитет Напомена : Кина Пост Воздух Mail е многу бавно, просечното време на испорака е за 30 дена, но понекогаш мора да почека за 45-60days.
ОПИС & МАТЕРИЈАЛИ
Големина : 700 C
Модел : 38mm clincher rim со алуминиумски кочница површина
Rim ширина : 22. Ние ќе се справи со вас да ги реши сите проблеми што е можно поскоро.
Ние работи 6 Дена во неделата во 8 : 00 - 20 : 00 од понеделник - сабота Пекинг Време.
Данок :
Плаќаат данок е должност на секој граѓанин, Царинење е одговорност на купувачот, купувачот треба да одговорен за сите даноци.


Други карактеристики

боја:
16 дупки, 18 дупки, 18 дупки G3 стил, 20 дупки, 21 дупки, 21 дупки G3 стил, 24 дупки, 28 дупки, 32 дупки, дупки 36
По завршувањето:
сјај / мет (default мет)
Број На Модел На:
38mm clincher rim+алуминиумски кочница површина
is_customized:
Yes
Систем За Сопирање:
V Кочница
Големина:
700C
Зборуваше Дупка:
16/18/18 G3/20/21/21 G3/24/28/32/36 дупки
Тркала Материјал:
јаглерод+алуминиумски кочница површина
Применливи Велосипед:
Патот Велосипед / Нумера / Фиксна Опрема Велосипед
државната:
100% нови

Најдобри понуди

700C 38mm длабоко јаглерод патот велосипеди тркала тубуларна 20.5/23/25мм ширина на располагање, 3K /UD мет/сјајни , со 18 месеци
 • Неодамнешно

700C 38mm длабоко јаглерод патот велосипеди тркала тубуларна 20.5/23/25мм ширина на располагање, 3K /UD мет/сјајни , со 18 месеци

DEN 25920.00

Следење на броеви, ќе бидат обезбедени еднаш тркала се испраќаат Ние ќе се обидеме потрудиме да се избег

Обичај T700 црна карбонски влакна wheelsets 50mm 60mm тубуларна прирабници со DT 240 центар за road трки велосипед сјајни јаглерод
 • Неодамнешно

Обичај T700 црна карбонски влакна wheelsets 50mm 60mm тубуларна прирабници со DT 240 центар за road трки велосипед сјајни јаглерод

DEN 37200.00

Farsports строго КК постапка : За ПлаќањеНие го прифатат плаќање преку Зачувам, Alipay, Western Union или да ПЛАЌААТ С

Најновите 700C 58mm Патот велосипед целосна јаглерод велосипед wheelset dimpled тубуларна clincher прирабници брановидна crow
 • Неодамнешно

Најновите 700C 58mm Патот велосипед целосна јаглерод велосипед wheelset dimpled тубуларна clincher прирабници брановидна crow

8831.04 DEN 8831.00

Повратни информации : 1 Ние зависи од нашите задоволството на клиентите за да се успее.Попродажбата на у

2017 нови FCFB 700C 23mm 50mm Clincher UD мет Патот Велосипед Јаглерод Тркала Fastace RA209 Јаглерод Велосипед Wheelset емс бесплатен
 • Неодамнешно

2017 нови FCFB 700C 23mm 50mm Clincher UD мет Патот Велосипед Јаглерод Тркала Fastace RA209 Јаглерод Велосипед Wheelset емс бесплатен

18720.00 DEN 16474.00

Се проценува дека производството на лилјак секоја година на 34 милиони евра Заедно со неговата мала тежи

совршен тешка rim!јаглерод задните тркала Најсилните дизајниран MTB DH велосипед ruote 26 35x25mm специфични пошироката работ
 • Неодамнешно

совршен тешка rim!јаглерод задните тркала Најсилните дизајниран MTB DH велосипед ruote 26 35x25mm специфични пошироката работ

15792.00 DEN 14844.00

60mm патот велосипеди тркала (од Cipressa велосипед клуб Co.Производи' карактеристики : Прирабници / тркала : 1.Р

бесплатен превозот carbo тркала 38mm clincher тркала на патот велосипед тркала UD мат 700CX23mm велосипед тркала powerway R36
 • Неодамнешно

бесплатен превозот carbo тркала 38mm clincher тркала на патот велосипед тркала UD мат 700CX23mm велосипед тркала powerway R36

23472.00 DEN 19247.00

Модел : 38mm длабочина 23mm ширина со мат финиш clincher јаглерод wheelset со choen центар директно се повлече центар с

Најдобро продаваните !! Farsports 50mm длабоко јаглерод патот велосипеди тркала со ЕД центри , У форма аеродинамичен тркала со
 • Неодамнешно

Најдобро продаваните !! Farsports 50mm длабоко јаглерод патот велосипеди тркала со ЕД центри , У форма аеродинамичен тркала со

DEN 25920.00

Ние ќе го поправи или замени бесплатно ако дефектен дел беше пронајден во 3 месеци Pease контактирајте со н

Одличен!DH јаглерод тркала за mtb 29er 35X30mm clincher цевки компатибилен Долу хил возење велосипед обичај дупка мет/сјајни
 • Неодамнешно

Одличен!DH јаглерод тркала за mtb 29er 35X30mm clincher цевки компатибилен Долу хил возење велосипед обичај дупка мет/сјајни

16704.00 DEN 15702.00

Произведени од страна на новата технологија, венчиња' процесот на производство се без EPS меурчиња, ова з

Карбонски влакна Патот велосипед Тркала 50mm јаглерод прирабници со Powerway R36 Мат Финиш масти велосипед јаглерод Wheelset
 • Неодамнешно

Карбонски влакна Патот велосипед Тркала 50mm јаглерод прирабници со Powerway R36 Мат Финиш масти велосипед јаглерод Wheelset

DEN 19104.00

Rim Крај : 3k Мат Rim ширина : 23mm Вежба : пред 20 дупки + задни 24 дупки Дизајн : 12слој јаглерод на кочница песна Ха

јаглерод алуминиумски тркала за велосипеди во кина алу c тркала мешани 23 wheelset 700C ОЕМ 60&90mm U профил Clincher rim легура
 • Неодамнешно

јаглерод алуминиумски тркала за велосипеди во кина алу c тркала мешани 23 wheelset 700C ОЕМ 60&90mm U профил Clincher rim легура

21072.00 DEN 19808.00

Насликани рамки (Colossi mche компанија од САД bike shop)4.Тестирање на јаглерод велосипед прирабници / рамки : Соф

Јуани ' анот 38*25мм јаглерод влакна велосипедска трка 28 инчи велосипед прирабници јаглерод прирабници Clincher
 • Неодамнешно

Јуани ' анот 38*25мм јаглерод влакна велосипедска трка 28 инчи велосипед прирабници јаглерод прирабници Clincher

8256.00 DEN 7430.00

Јуани ' анот 38*25мм јаглерод влакна велосипедска трка 28 инчи велосипед прирабници јаглерод прирабници Clin

700C Целосна Карбонски Влакна патот велосипед Wheelset 38mm У облик на Цевка Јаглерод велосипед лесни Тркала со јаглерод моќ
 • Неодамнешно

700C Целосна Карбонски Влакна патот велосипед Wheelset 38mm У облик на Цевка Јаглерод велосипед лесни Тркала со јаглерод моќ

DEN 20640.00

Опис на производот Rim Крај : 3k / UD Сјајна или матRim ширина : 25mmRim Тип : ТубуларнаRim Длабочина : 38mmВежба : пред

Нови најсветлите 700C 24mm Патот/Фиксна Опрема/Песна велосипед мет UD целосна јаглерод влакна велосипед wheelsets clincher rim
 • Неодамнешно

Нови најсветлите 700C 24mm Патот/Фиксна Опрема/Песна велосипед мет UD целосна јаглерод влакна велосипед wheelsets clincher rim

DEN 4737.12

Една година гаранција за квалитет Напомена : Кина Пост Воздух Mail е многу бавно, просечното време на испо