Бања Врнежи од дожд Туш Поставена славина 8 Луксузни Златна Полиран Месинг Дожд Бања Ѕид Монтирани Постави Туш Кадата Миксер Допрете agf384

Бања Врнежи од дожд Туш Поставена славина 8 Луксузни Златна Полиран Месинг Дожд Бања Ѕид Монтирани Постави Туш Кадата Миксер

DEN 6753.00
-33 %
DEN 10079.52

Количина на стоки


Постојат многу повеќе дизајни во нашата продажба. Може да кликнете на посетата на мојот продавницата за повеќе избори.
Ве молиме кликнете ( ) за да ги видите нашите други предмети.
Сите предмети ќе биде предаден во рок од 1-2 дена откако се расчисти исплата.
Било каков проблем, ве молиме контактирајте ме преку "Контакт Сега" ако ние не сме на интернет. Ние ќе пораката за одговор ПОБРЗО.
Гаранција :
Сите наши чешми се нудат со 2-години ограничена гаранција и 20-ден политика на враќање.
Нашите чешми/туш сет :
Мешаници квалитет и трајност со елегантен стил.
Опремени со капе-слободен керамички диск вентили за долг живот и мазна се чувствуваат.
Врвен квалитет, Ниска цена.
Answer : ___________________________ Note : жиг подолу нема да се појави на производот во себе.
Боја може да се разликува малку поради бојата калибрација на секој поединец да го следи.
Димензија (инчи) :
Ве молиме видете слика; 1 инч=2.54 см=25.4 mm
Материјали :
Месинг.
Боја :
Ве молиме погледнете фотографијата. Connection Type :
Стандардна 1/2" Додатоци :
На сите приклучоци се вклучени.
Други :
Водата под притисок се тестирани за индустриски стандард.
Превозот И Ракувањето Со :
Ве молиме изберете превозот метод за детали. (Брод на светот).
Комбинираат Превозот :
Доколку купите повеќе од 3 предмети кои имаат превозот postages, Ние ќе ви нудиме 20% попуст на нивниот вкупен на превозот обвиненија за брод заедно на едно патување.
Наплата & Политика На Враќање :
Ако не го добиете вашиот објект или тоа е оштетен во пратката, ве Молиме контактирајте со нас. Ние сме подготвени да се ре-брод нова или целосна наплата на вашата исплата.


Други карактеристики

боја:
Жолта
Тип:
Бања & Туш Чешми,Дожд Туш Поставени Чешми
Инсталација Тип:
Монтажа На Ѕид
Вентил Core Материјал:
Керамички
Број На Модел На:
agf384
Бања & Туш Тапа Тип:
Туш Поставува
Тип:
Со Лизгачот На Лентата За
Површински Третман:
Полиран
Број на Рачки:
Двојна Рачка
Функција:
Ладна и Топла
Големина:
>400mm
Ладно/Топла Вода Контрола Тип:
Dual Носителот Двојна Контрола
Површина По Завршувањето:
Дувачкиот
Стил:
Класичен

Најдобри понуди

Vestudio Хром Позлатен Бања Бања Миксер Вентил Топла И Ладна Вода Во Ѕид Монтирани Скриен Туш Тапа Контрола Додатоци
 • Неодамнешно

Vestudio Хром Позлатен Бања Бања Миксер Вентил Топла И Ладна Вода Во Ѕид Монтирани Скриен Туш Тапа Контрола Додатоци

DEN 1915.20

Vestudio Хром Позлатен Бања Бања Миксер Вентил Топла И Ладна Вода Во Ѕид Монтирани Скриен Туш Тапа Контрола

Нови Месинг бронза заврши Ѕид Монтирани уметност врежан бања туш Миксер Поставите Вода Допрете torneira chuveiro ducha бесплатен
 • Неодамнешно

Нови Месинг бронза заврши Ѕид Монтирани уметност врежан бања туш Миксер Поставите Вода Допрете torneira chuveiro ducha бесплатен

6648.00 DEN 4986.00

Опис на производот Функција : топла и ладна туш Чешми сет Заврши : врвот висок квалитет бронза заврши Инс

Бања Врнежи од дожд Туш Поставена славина 8 Луксузни Златна Полиран Месинг Дожд Бања Ѕид Монтирани Постави Туш Кадата Миксер
 • Неодамнешно

Бања Врнежи од дожд Туш Поставена славина 8 Луксузни Златна Полиран Месинг Дожд Бања Ѕид Монтирани Постави Туш Кадата Миксер

9599.52 DEN 6432.00

Постојат многу повеќе дизајни во нашата продажба Може да кликнете на посетата на мојот продавницата за

Бесплатен превозот Дожд Туш Миксер Антички Месинг Заврши Топли и Ладни Контрола Бања Туш Тапа со Adjustive Цевки за Топла Продажба
 • Неодамнешно

Бесплатен превозот Дожд Туш Миксер Антички Месинг Заврши Топли и Ладни Контрола Бања Туш Тапа со Adjustive Цевки за Топла Продажба

11827.20 DEN 7688.00

Бесплатен превозот Дожд Туш Миксер Антички Месинг Заврши Топли и Ладни Контрола Бања Туш Тапа со Adjustive Ц

Античкиот Месинг Ѕид Монтирани Бања Када Тапа Двојна Керамика се Справува со Телефонски Стил Рака Туш Clawfoot Када Додатен atf310
 • Неодамнешно

Античкиот Месинг Ѕид Монтирани Бања Када Тапа Двојна Керамика се Справува со Телефонски Стил Рака Туш Clawfoot Када Додатен atf310

6239.52 DEN 4180.00

Постојат многу повеќе дизајни во нашата продажба Може да кликнете на посетата на мојот продавницата за

Бања Врнежи од дожд Туш Поставена славина 8.2 Луксузни Златна Полиран Месинг Дожд Бања Ѕид Монтирани Постави Туш Кадата Миксер
 • Неодамнешно

Бања Врнежи од дожд Туш Поставена славина 8.2 Луксузни Златна Полиран Месинг Дожд Бања Ѕид Монтирани Постави Туш Кадата Миксер

10559.52 DEN 7075.00

Постојат многу повеќе дизајни во нашата продажба Може да кликнете на посетата на мојот продавницата за

Луксузна Ѕид Туш Поставите Антички Бакар Бања Тапа Со Туш Најдобар Подарок Туш Миксер Дом Бесплатен Превозот GI238
 • Неодамнешно

Луксузна Ѕид Туш Поставите Антички Бакар Бања Тапа Со Туш Најдобар Подарок Туш Миксер Дом Бесплатен Превозот GI238

11827.20 DEN 7688.00

Луксузна Ѕид Туш Поставите Антички Бакар Бања Тапа Со Туш Најдобар Подарок Туш Миксер Дом Бесплатен Пре

Година Factorydirect Класичен Вртливата 360 Степени Целосна Месинг Полски Кат Штанд Тапа Златна Када Миксер Допрете Spout
 • Неодамнешно

Година Factorydirect Класичен Вртливата 360 Степени Целосна Месинг Полски Кат Штанд Тапа Златна Када Миксер Допрете Spout

24696.00 DEN 17534.00

(Со исклучок на опрема).На секое прашање што би сакал да прашам ,добредојдовте на епошта за да меКонтакти

8 Врнежи од дожд Туш Црна Боја Солидна Месинг со Висок Квалитет Двојна Рачка Бања Ѕид Туш Сет со Завртување Тапа ZR60
 • Неодамнешно

8 Врнежи од дожд Туш Црна Боја Солидна Месинг со Висок Квалитет Двојна Рачка Бања Ѕид Туш Сет со Завртување Тапа ZR60

10560.00 DEN 7920.00

Имајте на ум Пред да се Купи : за Да се избегнат загубите и за нас, ве молиме одвојте време да го прочитате

Ѕидот Монтирани Полиран Хром Месинг Врнежи Бања Дожд Туш Тапа Поставите Двојна се Справи со Миксер Допрете + Рака Туш Спреј lcy301
 • Неодамнешно

Ѕидот Монтирани Полиран Хром Месинг Врнежи Бања Дожд Туш Тапа Поставите Двојна се Справи со Миксер Допрете + Рака Туш Спреј lcy301

8639.52 DEN 6048.00

Постојат многу повеќе дизајни во нашата продажба Може да кликнете на посетата на мојот продавницата за

Ѕидот Монтирани Полиран Хром Месинг Врнежи Бања Дожд Туш Тапа Поставите Двојна се Справи со Миксер Допрете + Рака Туш Спреј lcy304
 • Неодамнешно

Ѕидот Монтирани Полиран Хром Месинг Врнежи Бања Дожд Туш Тапа Поставите Двојна се Справи со Миксер Допрете + Рака Туш Спреј lcy304

8639.52 DEN 6048.00

Постојат многу повеќе дизајни во нашата продажба Може да кликнете на посетата на мојот продавницата за

2 Начини Завртка Бања тапа миксер сет, 2/3/4/5 Начини Туш кабина мешање вентил, Месинг туш тапа контролер топла и ладна
 • Неодамнешно

2 Начини Завртка Бања тапа миксер сет, 2/3/4/5 Начини Туш кабина мешање вентил, Месинг туш тапа контролер топла и ладна

2063.52 DEN 1960.00

постојат 2 / 3 / 4 / 5 начини туш кабина тапа миксеризработени од месинг , убав квалитет , Бесплатен Превозотp

Висок Квалитет Европски Стил Ѕид Туш Поставите Масло-Гума Црна 8 Дожд Туш Двојна Рачка за Контрола и Керамички Рачен Туш ZR57
 • Неодамнешно

Висок Квалитет Европски Стил Ѕид Туш Поставите Масло-Гума Црна 8 Дожд Туш Двојна Рачка за Контрола и Керамички Рачен Туш ZR57

10560.00 DEN 7920.00

Имајте на ум Пред да се Купи : за Да се избегнат загубите и за нас, ве молиме одвојте време да го прочитате

Бања 2 функции врнежи од дожд туш систем поставите месинг плоштадот 8 10 12 инчен туш главата хром бања бања тапа вградени кутија
 • Неодамнешно

Бања 2 функции врнежи од дожд туш систем поставите месинг плоштадот 8 10 12 инчен туш главата хром бања бања тапа вградени кутија

9547.20 DEN 7638.00

Бања 2 функции месинг врнежи од дожд туш систем поставен на плоштадот 8 10 12 инчен туш главата хром бања ба