Бања Врнежи од дожд Туш Поставена славина 8 Луксузни Златна Полиран Месинг Дожд Бања Ѕид Монтирани Постави Туш Кадата Миксер Допрете agf412

Бања Врнежи од дожд Туш Поставена славина 8 Луксузни Златна Полиран Месинг Дожд Бања Ѕид Монтирани Постави Туш Кадата Миксер

DEN 6432.00
-33 %
DEN 9599.52

Количина на стоки


Постојат многу повеќе дизајни во нашата продажба. Може да кликнете на посетата на мојот продавницата за повеќе избори.
Ве молиме кликнете ( ) за да ги видите нашите други предмети.
Сите предмети ќе биде предаден во рок од 1-2 дена откако се расчисти исплата.
Било каков проблем, ве молиме контактирајте ме преку "Контакт Сега" ако ние не сме на интернет. Ние ќе пораката за одговор ПОБРЗО.
Гаранција :
Сите наши чешми се нудат со 2-години ограничена гаранција и 20-ден политика на враќање.
Нашите чешми/туш сет :
Мешаници квалитет и трајност со елегантен стил.
Опремени со капе-слободен керамички диск вентили за долг живот и мазна се чувствуваат.
Врвен квалитет, Ниска цена.
Answer : ___________________________ Note : жиг подолу нема да се појави на производот во себе.
Боја може да се разликува малку поради бојата калибрација на секој поединец да го следи.
Димензија (инчи) :
Ве молиме видете слика; 1 инч=2.54 см=25.4 mm
Материјали :
Месинг.
Боја :
Ве молиме погледнете фотографијата. Connection Type :
Стандардна 1/2" Додатоци :
На сите приклучоци се вклучени.
Други :
Водата под притисок се тестирани за индустриски стандард.
Превозот И Ракувањето Со :
Ве молиме изберете превозот метод за детали. (Брод на светот).
Комбинираат Превозот :
Доколку купите повеќе од 3 предмети кои имаат превозот postages, Ние ќе ви нудиме 20% попуст на нивниот вкупен на превозот обвиненија за брод заедно на едно патување.
Наплата & Политика На Враќање :
Ако не го добиете вашиот објект или тоа е оштетен во пратката, ве Молиме контактирајте со нас. Ние сме подготвени да се ре-брод нова или целосна наплата на вашата исплата.


Други карактеристики

боја:
Жолта
Тип:
Бања & Туш Чешми,Дожд Туш Поставени Чешми
Ладно/Топла Вода Контрола Тип:
Единствен Носител На Двојна Контрола
Број на Рачки:
Една Рачка
Број На Модел На:
agf412
Инсталација Тип:
Монтажа На Ѕид
Вентил Core Материјал:
Керамички
Бања & Туш Тапа Тип:
Туш Поставува
Тип:
Со Лизгачот На Лентата За
Површински Третман:
Полиран
Функција:
Ладна и Топла
Големина:
>400mm
Површина По Завршувањето:
Дувачкиот
Стил:
Класичен

Најдобри понуди

Бесплатен превозот Дожд Туш Миксер Антички Месинг Заврши Топли и Ладни Контрола Бања Туш Тапа со Adjustive Цевки за Топла Продажба
  • Неодамнешно

Бесплатен превозот Дожд Туш Миксер Антички Месинг Заврши Топли и Ладни Контрола Бања Туш Тапа со Adjustive Цевки за Топла Продажба

11827.20 DEN 7688.00

Бесплатен превозот Дожд Туш Миксер Антички Месинг Заврши Топли и Ладни Контрола Бања Туш Тапа со Adjustive Ц

2 Начини Завртка Бања тапа миксер сет, 2/3/4/5 Начини Туш кабина мешање вентил, Месинг туш тапа контролер топла и ладна
  • Неодамнешно

2 Начини Завртка Бања тапа миксер сет, 2/3/4/5 Начини Туш кабина мешање вентил, Месинг туш тапа контролер топла и ладна

2063.52 DEN 1960.00

постојат 2 / 3 / 4 / 5 начини туш кабина тапа миксеризработени од месинг , убав квалитет , Бесплатен Превозотp

Ѕидот Монтирани Полиран Хром Месинг Врнежи Бања Дожд Туш Тапа Поставите Двојна се Справи со Миксер Допрете + Рака Туш Спреј lcy304
  • Неодамнешно

Ѕидот Монтирани Полиран Хром Месинг Врнежи Бања Дожд Туш Тапа Поставите Двојна се Справи со Миксер Допрете + Рака Туш Спреј lcy304

8639.52 DEN 6048.00

Постојат многу повеќе дизајни во нашата продажба Може да кликнете на посетата на мојот продавницата за

Ретро Антички Месинг Ѕид Монтирани Двоен Крст се Справи со Бања Тапа со Рачен Туш Clawfoot Када Миксер Допрете Wtf352
  • Неодамнешно

Ретро Антички Месинг Ѕид Монтирани Двоен Крст се Справи со Бања Тапа со Рачен Туш Clawfoot Када Миксер Допрете Wtf352

5279.52 DEN 3432.00

Постојат многу повеќе дизајни во нашата продажба Може да кликнете на посетата на мојот продавницата за

Бања 2 функции врнежи од дожд туш систем поставите месинг плоштадот 8 10 12 инчен туш главата хром бања бања тапа вградени кутија
  • Неодамнешно

Бања 2 функции врнежи од дожд туш систем поставите месинг плоштадот 8 10 12 инчен туш главата хром бања бања тапа вградени кутија

9547.20 DEN 7638.00

Бања 2 функции месинг врнежи од дожд туш систем поставен на плоштадот 8 10 12 инчен туш главата хром бања ба

Ѕидот Монтирани Полиран Хром Месинг Врнежи Бања Дожд Туш Тапа Поставите Двојна се Справи со Миксер Допрете + Рака Туш Спреј lcy301
  • Неодамнешно

Ѕидот Монтирани Полиран Хром Месинг Врнежи Бања Дожд Туш Тапа Поставите Двојна се Справи со Миксер Допрете + Рака Туш Спреј lcy301

8639.52 DEN 6048.00

Постојат многу повеќе дизајни во нашата продажба Може да кликнете на посетата на мојот продавницата за

Бања Антички када пет компјутери тапа бања миксер со туш антички луксузни 5 компјутери комплет миксер антички месинг када faucetMJ356
  • Неодамнешно

Бања Антички када пет компјутери тапа бања миксер со туш антички луксузни 5 компјутери комплет миксер антички месинг када faucetMJ356

9119.52 DEN 5563.00

Ако цел Тапа во мојата продавница! Бидејќи на друга земја имаат различни цевка големина одговара за тап